5:4

konec (1:3, 1:0, 3:1)

25.09.2016, 16:00 • Lužniki Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.1 4.2 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dramatickém zápase vyhrávají domácí hokejisté 5:4. V průběhu zápasu prohrávali 1:3. Nakonec získávají všechny body. (18:20:25)

59:12

Hostující hrají v šesti, Henrik Karlsson je na střídačce.

58:40

Oddechový čas pro hosty.

58:15

Necelé dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny.

57:50

Maxim Chudjakov zkoušel vystřelit a překonat domácího brankáře, neuspěl. Mnoho času Barysu nezbývá.

57:20

Alexandr Vasiljev vybojoval za brankou soupeře kotouč, následně pokoušel najít spoluhráče před brankou. Neuspěl.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Dramatický duel se dostává do své finální fáze.

56:44

Sledujeme závěrečnou pasáž hry. Domácí hrají nyní výborně takticky a nedávají soupeři mnoho prostoru pro zakončení.

56:00

Hostující celek je velmi zaskočený, domácí dokázali otočit skóre.

55:03

55:03 Matthew GILROY - 5:4

55:03

Spartak právě vstřelil branku!
Parádní obrat ve skóre, domácí se dostávají do vedení. Lukáš Radil vystřelil od modré čáry a jeho střelu tečoval MATTHEW GILROY. Gólman nedokázal kotouč v cestě za brankovou čáru zastavit. Lukáš Radil, Ryan Stoa.

54:00

Šest minut do konce třetí třetiny, stav zápasu je vyrovnaný.

53:08

53:08 Ryan STOA - 4:4

53:08

V samotném závěru přesilové hry dokázal domácí celek vyrovnat. Autorem branky je RYAN STOA. Henrik Karlsson nedokázal zareagovat. Asistence: Lukáš Radil a Matthew Gilroy.

52:21

Domácímu týmu se nedaří v přesilové hře něco vymyslet. Momentálně se kvarteto hostujících hokejistů dobře brání.

51:12

Vyloučení v týmu Barys Astana (Martin St. Pierre – 2 min., držení hole).

50:52

Devět minut hry zbývá do konce základní hrací doby. Spartak má znovu ponechanou výhodu.

5:4

Branky a nahrávky: 9. Stoa (Leščenko, Radil), 22. Radil (Leščenko), 41. Kirillov (Šmoljov, Gilroy), 54. Stoa (Radil, Gilroy), 56. Gilroy (Radil, Stoa) – 4. Rymarev (M. Semjonov, R. Starčenko), 7. Bochenski (Dallman, St. Pierre), 9. Dawes (St. Pierre), 47. Dawes (M. Semjonov)

Spartak Moskva: Svensson (Truškov) – Högström, Gilroy, Bondarev, Kirillov, Jermakov, Dyblenko, Baldajev – N. Li, Stoa, Leščenko – Radil, Šmoljov, V. Berdnikov – M. Potapov, M. Plotnikov, Alexandr Vasiljev – Bobrov, A. Voronin, Bobyljov – Pavljukov.

Barys Nur-Sultan: Kolesnik (H. Karlsson) – Dallman, M. Semjonov, Barker, Trjasunov, Lipin, Šalapov, Lobanov, Ibrajbekov – Bochenski, Dawes, St. Pierre – Šin, N. Ivanov, R. Starčenko – Grenc, Rymarev, Belgibajev – Chudjakov, Paňukov, Trivino.

02:24 SPM 2 Jermakov, vysoká hůl
03:33 AST 0:1 Rymarev (M. Semjonov, R. Starčenko)
05:14 SPM 2 Jermakov, podražení
06:25 AST 0:2 Bochenski (Dallman, St. Pierre)
08:34 AST 2 Chudjakov, podražení
08:44 SPM 1:2 Stoa (Leščenko, Radil)