25.09.2016, 16:00 • CSKA Ice Palace • Jan Volf

Tipsport: 1.35 5.7 6.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost, pro dnešek to je vše a na počtenou příště. Mějte pěkný zbytek neděle. (18:31:50)

Střely: 33:25

Vyloučení: 8:9, v minutách – 16:18

Bodyčeky: 29:24

Vyhraná vhazování: 38:27

Nejvyšší Ice time: 21:43 – Igor Ožiganov (CSKA) vs 23:45 – Jonathan Blum (Admiral)
Zápas ve kterém se čekalo na gól dlouhých 27 minut rozhodla branka obránce CSKA Denise Denisova. CSKA si poté vedení hlídalo a přidalo ještě pojistku. Druhý gól dal Grigorij Panin v 48. minutě. Na konci riskoval Admiral Vladivostok v šesti hráčích a bez brankáře, avšak neuspěl, naopak ještě inkasoval z hole Stephana Da Costy. CSKA porazilo na domácím kluzišti Admiral Vladivostok 3:0 a na kontě už má skvělých 11 výher ze 14 duelů. S náskokem 4 bodů vede Západní konferenci před sokem z SKA Petrohrad.

59:55

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Anton Volčenkov – 2 min., vysoká hůl).

59:25

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Andrej Koněv – 2 min., nedovolené bránění).

59:01

CSKA právě vstřelilo branku!
Třetí gól do prázdné brány přidal francouzský útočník STEPHANE DA COSTA. Asistence: Valerij Ničuškin, Jan Muršak.

58:51

Maxim Treťjak odjíždí z brány. Admiral hraje v šesti.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:16

55:16

52:43

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Jonas Enlund – 2 min., vysoká hůl).

49:26

48:09

48:00

Autorem druhé branky domácích je GRIGORIJ PANIN. CSKA tak zvyšuje svůj náskok na dvoubrankový. Asistence:

47:50

Sorokin vyrazil Koněvovu střelu.

47:26

Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Igor Ožiganov – 2 min., držení protihráče).

46:09

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Gorškov – 2 min., podražení).

46:00

Komerční přestávka.

3:0

Branky a nahrávky: 27. Denisov (Mamin, Al. Popov), 48. Panin, 60. Da Costa (Ničuškin, Muršak)

CSKA Moskva: Sorokin (Fasth) – Denisov, Ožiganov, Blažijevskij, Pivcakin, Naumenkov, Panin, Myasiščev – Muršak, Ničuškin, Da Costa – Kugryšev, Enlund, Scott – Al. Popov, Mamin, Kvartaľnov – Andronov, P. Karnauchov, V. Žarkov.

Admiral Vladivostok: Treťjak (Bobkov) – Bartulis, Blum, Volčenkov, Zemčjonok, Gavrilenko, Koněv, Kurašov – Tkačjov, Sajustov, Sabolič – Akeson, Wright, Kazakov – Krasnoslobodcev, Fisenko, Lugin – Barbašev, J. Jakovlev, Sigarjov – Gorškov.

Rozhodčí: Sergejev, Naumov – Kučava, Novikov

26:01 MOS 1:0 Denisov (Mamin, Al. Popov)
26:59 MOS 2 V. Žarkov, nedovolené bránění
31:52 MOS 2 Naumenkov, nedovolené bránění
32:59 MOS 2 V. Žarkov, nedovolené bránění
36:30 MOS 2+2 Scott, hrubost+sekání