Khabib Nurmagomedov - Dustin Poirier
22:30, konec • Vítěz: Khabib Nurmagomedov (submission)
TK HC Slovan Ústí nad Labem
14:15, konec
14. etapa: San Vicente de la Barquer - Oviedo
12:46, konec • Vítěz: S. Bennett (Bora-Hansgrohe)
TEMPISH Moravian Cup – 1. hrací den
08:00, konec
Kvalifikace na VC Itálie
15:00, konec • Vítěz: Ch. Leclerc (Ferrari)
Chabarovsk – Čeljabinsk 1:2
09:00, po prodl.
Novosibirsk – Ufa 1:3
12:30, konec
Jokerit – Riga 7:2
15:00, konec
Soči – Kazaň 3:6
16:00, konec
Banská Bystrica – Färjestad 3:4
14:15, po prodl. (Sk. G)
Bern – Kärpät 1:2
17:00, po s.n. (1:3) (Sk. E)
Mountfield HK – Frölunda 3:4
17:00, konec (Sk. H)
Rungsted Seier Capital – Plzeň 2:4
18:00, konec (Sk. B)
Hämeenlinna – Zug 1:3
18:00, konec (Sk. B)
Moser Medical Graz 99ers – Cardiff 2:5
19:15, konec (Sk. H)
Grenoble – Skellefteå 1:4
19:30, konec (Sk. E)
Ambri-Piotta – Mnichov 2:3
19:45, po s.n. (2:3) (Sk. G)
Ústí n/L – Kladno 0:3
16:00, konec
Nitra – Vítkovice 4:2
16:00, konec
Pardubice – Eisbären 0:2
19:00, konec
Zlín sledge – Mjøsa 5:1
09:30, konec (bro)
S. T. Eagles – FIFH Malmö 1:2
11:30, konec (Fin)
Moravia Team – Orlíci Uničov 1:0
08:00, po n.s.n. (1:0)
Prostějov 1913 – HC Slovan 0:0
09:30, po nadst. prodl.
Chomutov – Prostějov 1913 1:0
11:00, po nadst. prodl.
Moravia Team – Mountfield HK 0:1
12:30, po nadst. prodl.
Chomutov – Orlíci Uničov 0:0
14:00, po nadst. prodl.
Prostějov 1913 – Mountfield HK 0:1
15:30, po n.s.n.
Mountfield HK – HC Slovan 0:0
17:00, konec
Chomutov – Moravia Team 1:0
18:30, po n.s.n.
Orlíci Uničov – HC Slovan 0:1
20:00, po n.s.n.
Opava – Uničov 10:3
13:30, konec
Plzeň 1929 B – Spartak Žebrák 12:0
16:45, konec
Lanškroun – Moravská Třebová 6:2
17:00, konec
Hlinsko – Polička 3:6
17:00, konec
V.Popovice – Benátky n/J B 1:5
17:30, konec
Pardubice – Kolín B 3:3
11:00, konec
Warriors Brno – Kroměříž 5:5
11:00, konec
HC Litvínov – Mostečtí Lvi 19:1
11:30, konec
Vítkovice – Havířov 7:2
12:00, konec
Ústí n/L – PZ Kladno 4:8
12:00, konec
Přerov – Třebíč 3:5
12:00, konec
Kometa Brno – Žďár n/S 10:1
12:30, konec
Hvězda Praha – Motor ČB B 3:1
13:30, konec
Sparta – Kobra Praha B 16:0
13:45, konec
Chomutov – Karlovy Vary B 3:3
14:00, konec
Technika Brno – Zlín 1:4
14:00, konec
Tábor – Třemošná 4:4
14:00, konec
Slavia – HC Střelci J. Hradec 5:3
16:30, konec
Bílí Tygři Liberec – Chrudim 6:2
16:45, konec
Letňany – Plzeň 1929 B 0:13
18:15, konec
Čerti Ostrov – Mar.Lázně 2:14
11:00, konec
Lev Benešov – Kutná Hora 6:2
11:00, konec
Poděbrady – Sparta 2:15
11:00, konec
Neratovice – HC Nymburský Lev 5:0
11:00, konec
Poruba – Havířov 3:4
11:15, konec
Příbram B – Slaný 2:5
11:30, konec
Benátky n/J B – Mladá Boleslav B 7:4
11:30, konec
Černí Vlci – Krnov mládež 3:2
11:30, konec
Frýdek-M. "B" – Vítkovice 1:7
12:00, konec
HK MD Šumperk – Nový Jičín B 6:2
12:00, konec
Mostečtí Lvi – Děčín 3:8
12:00, konec
Motor ČB B – Tábor 5:3
12:15, konec
Litoměřice – Bílina 6:4
12:15, konec
Kralupy n. Vltavou – Letňany 7:0
12:25, konec
Č. Lípa – Trutnov 12:2
12:30, konec
Vrchlabí – Nový Bydžov 17:3
12:30, konec
Kolín B – Vlašim 14:1
12:45, konec
HC Rokycany – Milevsko 4:6
13:00, konec
Strakonice – Č. Krumlov 4:0
13:00, konec
Karlovy Vary B – Kadaň 12:4
14:15, konec
Kladno – Slavia 4:7
14:15, konec
Břeclav – HC Boskovice 31:1
14:30, konec
Smíchov 1913 – Kobra Praha B 5:2
16:30, konec
Hvězda Praha – Berounští Medvědi 4:6
17:30, konec
Pardubice – Kolín B 10:2
09:00, konec
Warriors Brno – Kroměříž 3:3
09:00, konec
HC Litvínov – Mostečtí Lvi 10:4
09:30, konec
Vítkovice – Havířov 16:3
10:00, konec
Přerov – Třebíč 8:3
10:00, konec
Ústí n/L – PZ Kladno 11:2
10:00, konec
Hvězda Praha – Motor ČB B 9:0
11:30, konec
Sparta – Kobra Praha B 9:0
11:45, konec
Tábor – Třemošná 3:3
12:00, konec
Technika Brno – Zlín 5:3
12:00, konec
Chomutov – Karlovy Vary B 8:2
12:00, konec
Slavia – HC Střelci J. Hradec 12:0
14:30, konec
Kometa Brno – Žďár n/S 10:3
14:30, konec
Bílí Tygři Liberec – Chrudim 12:4
14:45, konec
Letňany – Plzeň 1929 B 7:7
16:15, konec
Lev Benešov – Kutná Hora 4:2
09:00, konec
Poděbrady – Sparta 1:17
09:00, konec
Louny – Mělník 3:4
09:00, konec
Čerti Ostrov – Mar.Lázně 8:5
09:00, konec
Poruba – Havířov 7:3
09:00, konec
Neratovice – HC Nymburský Lev 5:2
09:00, konec
Příbram B – Slaný 19:0
09:30, konec
Černí Vlci – Krnov mládež 4:6
09:30, konec
Benátky n/J B – Mladá Boleslav B 6:4
09:30, konec
Kralupy n. Vltavou – Letňany 0:8
09:55, konec
Dvůr Králové n. L. – Třebechovice p. O. 8:4
09:55, konec
Litoměřice – Bílina 6:1
10:00, konec
Mostečtí Lvi – Děčín 3:12
10:00, konec
V.Popovice – Černošice 2:3
10:00, konec
HK MD Šumperk – Nový Jičín B 10:4
10:00, konec
Motor ČB B – Tábor 3:1
10:00, konec
Děčín – Neratovice 5:9
10:00, konec
Stadion Cheb B – Tachov 7:7
10:00, konec
HC Nová Paka – Trutnov B 1:10
10:15, konec
Frýdek-M. "B" – Vítkovice 3:3
10:15, konec
Č. Lípa – Trutnov 3:9
10:30, konec
Vrchlabí – Nový Bydžov 15:10
10:30, konec
Kolín B – Vlašim 4:5
10:45, konec
Strakonice – Č. Krumlov 3:10
11:00, konec
Hronov – Nový Jičín 9:8
11:00, konec
Kladno – Slavia 4:10
12:15, konec
Karlovy Vary B – Kadaň 2:0
12:15, konec
Břeclav – Vyškov 10:1
12:30, konec
HC Domažlice – Plzeň 1929 B 2:22
13:00, konec
Smíchov 1913 – Kobra Praha B 6:3
14:30, konec
Warriors Brno – Orli Znojmo 6:4
14:45, konec
Hvězda Praha – Berounští Medvědi 8:4
15:30, konec
Kosovo – Česko 2:1
15:00, konec (Sk. A)
Anglie – Bulharsko 4:0
18:00, konec (Sk. A)
Litva – Ukrajina 0:3
18:00, konec (Sk. B)
Island – Moldavsko 3:0
18:00, konec (Sk. H)
Srbsko – Portugalsko 2:4
20:45, konec (Sk. B)
Francie – Albánie 4:1
20:45, konec (Sk. H)
Turecko – Andorra 1:0
20:45, konec (Sk. H)
Vltavín – Plzeň B 2:4
10:15, konec
Motorlet – Táborsko 1:1
10:15, po penal. (6:5)
Benešov – Slavia B 4:2
10:15, konec
Domažlice – Admira Praha 4:2
17:00, konec
Pardubice B – Zbuzany 2:2
10:15, po penal. (3:2)
Velvary – Bohemians B 0:0
17:00, po penal. (9:8)
Ústí n/O – Přepeře 2:1
17:00, konec
Petřkovice – Znojmo 1:0
10:15, konec
Rosice – Uničov 3:1
16:00, konec
Frýdek-Místek – Slovácko B 2:1
16:00, konec
Hlučín – Uh. Brod 1:0
16:00, konec
D. Benešov – Ostrava B 0:4
16:00, konec
Kroměříž – Blansko 0:0
16:00, konec
Olomouc B – Vrchovina 1:0
16:00, konec
Zlínsko – Zlín B 0:4
16:00, konec
Karviná – Plzeň 1:4
10:15, konec (5)
Hr. Králové – Pardubice 1:1
11:00, po penal. (5:4) (5)
Zlín – Meteor 2:4
12:00, konec (5)
Č. Budějovice – Mladá Boleslav 1:0
14:00, konec (5)
Karviná – Plzeň 0:0
12:30, po penal. (8:9) (5)
Hr. Králové – Pardubice 0:4
13:15, konec (5)
Zlín – Meteor 0:1
14:15, konec (5)
Č. Budějovice – Mladá Boleslav 6:0
16:15, konec (5)
Ružomberok B – Žilina B 1:4
10:30, konec
FC Košice – Šamorín 1:1
16:00, konec
Púchov – Bardejov 3:0
16:00, konec
L. Mikuláš – KFC Komárno 4:1
16:00, konec
Poprad – Dubnica 3:2
18:00, konec
Skalica – B. Bystrica 3:1
19:00, konec
D. Medveděv – G. Dimitrov 3:0
22:17, konec | 7:6 (5), 6:4, 6:3 (SF)
*M. Berrettini – R. Nadal 0:3
01:31, konec | 6:7 (6), 4:6, 1:6 (SF)
B. Andreescuová – S. Williamsová 2:0
22:19, konec | 6:3, 7:5 (Fin)
Venus, Č. Čchan – Matteková-Sandsová, Murray 0:2
18:14, konec | 2:6, 3:6 (Fin)
L. Rosol – D. Sela 0:2
14:06, konec | 3:6, 2:6 (SF)
Srbsko – Itálie 3:1
16:00, konec | 25:22, 25:21, 21:25, 25:20 (SF)
Turecko – Polsko 3:1
18:30, konec | 25:17, 25:16, 14:25, 25:18 (SF)
Perušič, Schweiner – Wickler, Thole 0:2
14:35, konec | 12:21, 12:21 (ČF)
Hermannová, Sluková – Ana Patricia, Rebecca 0:2
12:05, konec | 18:21, 19:21 (ČF)
Rocasa Gran Canaria – Most 21:29
16:15, konec (KV)
Plzeň – Haukar 26:25
18:00, konec (1P)
Hranice – Královo Pole 28:21
10:00, konec
Dukla – Jičín 29:16
16:30, konec
Nové Veselí – SHC Maloměřice 30:19
17:00, konec
Lovosice – Kopřivnice 37:33
19:15, konec
Písek – Hodonín 27:25
15:00, konec
Prešov – Olomouc 23:30
17:30, konec
Šaľa – Michalovce 21:25
18:00, konec
Poruba – Veselí n/M 27:25
18:00, konec
Slavia – Dunajská Streda 40:28
18:45, konec
Nový Zéland – Japonsko 111:81
09:30, konec (17. - 32.)
Austrálie – Domin. republika 82:76
10:00, konec (OF)
Kanada – Jordánsko 126:71
10:00, konec (17. - 32.)
Brazílie – Česko 71:93
10:30, konec (OF)
Turecko – Černá Hora 79:74
13:30, konec (17. - 32.)
Francie – Litva 78:75
14:00, konec (OF)
Německo – Senegal 89:78
14:00, konec (17. - 32.)
USA – Řecko 69:53
14:30, konec (OF)
Most – Plzeň 1:2
11:00, konec (1)
Kladno – Sudoměřice 6:0
13:00, konec (1)
Hr. Králové – Ústí n/L 3:2
13:00, konec (1)
Karviná – Letohrad 3:2
15:00, konec (1)
Pardubice – Kovo Praha 7:1
17:00, konec (1)
Kert Park Praha – Dobřany 10:2
17:30, konec (1)