konec
07.09.2019, 08:00 • SH SŠP Roosveltova, SH Čajkaréna, SH Na Šibeníku, SH Univerzity Palackého • FBS Olomouc
TEMPISH Moravian Cup – 1. hrací den
konec
Rozhodčí: R. Šiška, L. Axmann, R. Heiser, J. Čermák, M. Faltus, M. Rada, M. Sládek, A. Kiovský (vš. SH UP), V. Killar, J. Kubáč, S. Kosek (vš. Čajkaréna), V. Tuček, K. Pavelka, M. Mesároš, P. Ďurík (vš. Rooseveltova), V. Blana, V. Krhovják, Š. Jeřábek (vš. Šibeník)
Diváci:
KVALIFIKACE
Stars – Rangers (Hala UP) – 8:00
SEMIFINÁLE
FBC Přerov – 1.SFK Havířov (Hala UP) – 10:55
FBŠ Hattrick Brno – vítěz kvalifikace (Hala UP) – 11:30 (20:37:11)
Bulldogs Brno – FBS Olomouc (Hala UP) – 11:20
FBC Ostrava – Sparta Praha (Šibeník) – 11:20
Přerov – Innebandy Jih (Rooseveltova) – 11:20
FBC Šumperk – Lipník (Čajkaréna) – 11:20
FBC Přerov – FBC Mohelnice (Hala UP) – 8:35
Hattrick Brno – Prostějov (Hala UP) – 9:10
Olomouc Rangers – Olomouc Stars (Hala UP) – 9:45
Asper Šumperk – Liberec (Hala UP) – 10:20
Prostějov – Orlicko-Třebovsko (Čajkaréna) – 8:00
Jihlava – Šternberk (Čajkaréna) – 8:50
FBS Olomouc – Hranice (Hala UP) – 8:00
MVIL Ostrava – Gullivers Brno (Hala UP) – 8:50
Přerov – Klatovy (Rooseveltova) – 8:00
Kyjov – Bulldogs Brno (Roseveltova) – 8:50
Hodonín – Nitra (Šibeník) – 8:00
Sokol Gajary – Paskov (Šibeník) – 8:50
Klatovy – Orlicko-Třebovsko 3:3
FBŠ Jihlava – Okříšky (Čajkaréna) – 9:40
FBC Šumperk – Gullivers Brno (Čajkaréna) – 10:30
Hattrick Brno – Dragons Kyjov (Hala UP) – 9:40
Frýdek-Místek – Frenštát pod Radhoštěm (Hala UP) – 10:30
1.SC TEMPISH Vítkovice – Dačice (Rooseveltova) – 9:40
FBC Hornets Brno – Hradec Králové (Rooseveltova) – 10:30
1.FBC Trenčín – FBS Olomouc (Šibeník) – 9:40
FBC Slavkov – Panthers Otrokovice (Šibeník) – 10:30
Troopers Jih – Lipník 5:1
MLADŠÍ DOROST B12
Hattrick Brno – Přerov 3:1
Kyjov – Jihlava 4:1
Gullivers Brno – Nitra 0:1
Paskov – Hranice 5:1
Olomouc Stars – Přerov 2:7
Olomouc Rangers – Havířov 3:5
Okříšky – Hradec Králové 2:2
Poslední zápas skupinové fáze juniorů a body si rozdělují dva silní soupeři.
Panthers Otrokovice – Olomouc 6:3
DOROST B16
Bulldogs – Šternberk 1:3
Šumperk – Přerov 4:2
FBS Olomouc – MVIL Ostrava 7:0
Hattrick Brno – Slavkov 5:0
Okříšky – Dačice 6:2
Šumperk – Jihlava 1:4
MLADŠÍ ŽÁCI B12
Prostějov – Mohelnice 1:7
Přerov – Prostějov 8:2
Bulldogs – Přerov 5:5
Šumperk – Olomouc Rangers 6:0
Frenštát – Kyjov 2:2
Gullivers Brno – Dačice 8:0