Hokejová Liga mistrů

Rungsted Seier Capital – HC Škoda Plzeň

2:4

konec (1:2, 0:2, 1:0)

07.09.2019, 18:00 • Bitcoin Arena, Hørsholm • Skupina B • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 8.65 6.9 1.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dominik Frodl dnes dostal příležitost a společně se svými spoluhráči dovedl Škodovku ke čtvrtému vítězství v řadě, na kterém se tentokrát góly podíleli Michal Moravčík, Milan Gulaš, Vojtěch Němec a Miroslav Indrák. Domácí sice vykročili do zápasu dobře a vedli, jenže Plzeň krátce před skončením první třetiny předvedla skvělý obrat a rozhodla prakticky o osudu utkání. Konečný výsledek fantastického zápasu v Dánsku. Rungsted Seier Capital 2 HC Škoda Plzeň 4. (20:20:18)

59:41

Domácí předvedli při signalizovaném vyloučení krásnou kombinaci, na střelu z pravé strany ale nedošlo.

59:00

Do konce dnešního zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

58:48

Škodovka vyhodila puk z obranného pásma tak, že se málem od hrazení odrazil do prázdné sítě!

58:37

Rungsted se ocitl na levém křídle v postavení mimo hru, brankář domácího týmu se ale nevrací na led.

58:14

Jakub Pour dostal dvě minuty za podrážení a hokejisté Rungstedu nyní hrají v pěti proti třem bez brankáře.

57:55

Willie Raskob si najel na volný puk a před vrcholem levého kruhu napřáhl ke tvrdé ráně s příklepem, která mířila pod víko, zároveň ale do hrudi Dominika Frodla.

57:51

Rungsted si vyžádal oddechový čas a podle slov trenéra Erika Hjalmarssona zkusí hrát bez brankáře.

57:28

Plzeň odmítá drama a tvrdě vypálila od modré čáry, Jon Lee-Olsen puk pouze vyrazil před sebe, žádný z hokejistů Škodovky ale puk nedokázal dojet včas.

57:04

Do konce zápasu zbývají odehrát necelé tři minuty a uvidíme, zda to ještě domácí zkusí při hře bez gólmana.

56:25

Rungsted nevyužil přesilovou hru a odmítl šanci na snížení. Nyní navíc vyhodil puk na zakázané uvolnění.

55:43

Domácí hokejisté cítí šanci a pálí ze všech stran, v drtivé většině případů ovšem nepřesně, což je dobře.

54:56

Dominik Frodl byl na ledě a domácí se ocitli v obrovské šanci, z blízkosti ho ale nepřekonali!

53:53

Petr Straka fauloval v pravém rohu útočného pásma a za zbytečný faul poté vyfasoval dvě minuty. Drama?

53:03

Hokejisté Plzně skvěle zablokovali střelu domácích z vrcholu pravého kruhu a Dominik Frodl nakonec zasahovat lapačkou nemusel. Závěr je vyrovnaný.

52:03

Roman Vráblík je zpět na ledě a hokejisté Plzně úspěšně přečkali oslabení. Do konce je osm minut.

52:01

Shane Hanna vypálil od modré čáry, Dominik Frodl si ale dokázal puk najít a bezpečně ho podržel v náručí.

2:4

Branky a nahrávky: 10. Andersson (Green, Hanna), 47. Hanna – 18. Moravčík (Kodýtek), 20. Gulaš (Rob), 21. Němec, 35. Indrák (Budík)

Rungsted Seier Capital: Lee-Olsen (Lillie) – Fredriksson, Raskob, Schulze, Hanna, Jelert, Møller – Rosenthal, Moore, Lucia – Andersen, Olsson (C), Andersson – Høeg, Poulsen, Boysen – Nistrup, Green, Gade – Harries Andersen. Hlavní trenér: Erik Hjalmarsson.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Čerešňák, Pulpán, Kaňák, Moravčík, Vráblík, Budík, Houdek – Gulaš (C), Vlach, Pour – Kantner, Heřman, Němec – Indrák, Kolda, Rob – Eberle, Kodýtek, Straka. Hlavní trenér: Ladislav Čihák.

Rozhodčí: Marcus Linde, Mads Frandsen. Čároví: Rene Jensen, Henrik Haurum

07:06 PLZ 2 Němec, krosček
09:11 RSC 1:0 Andersson (Green, Hanna)
11:26 PLZ 2 Němec, hákování
17:19 PLZ 1:1 Moravčík (Kodýtek)
17:36 PLZ TS Budík, hákování