Česká fotbalová liga (B)

FK Pardubice B – FK Zbuzany 1953

2:2

po penal. (3:2) (0:1)

07.09.2019, 10:15 • Stadion Pod Vinicí • 5. kolo • Info o změnách stavu (Martin Augustin (@ogy_16))

Tipsport: 1.75 4.1 2.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fotbalisté Pardubic získali do tabulky dva body, byť ještě dvacet minut před koncem prohrávali 0:2. Po gólech Zukala a Mužíka však dokázali vyrovnat a penaltový rozstřel pak zvládli lépe. (12:15:39)

5. série 3:2

Neproměnil ani pátý domácí exekutor. Pardubice vítězí!

Pátý hráč Pardubic nedal! Hosté ještě mohou rozstřel prodloužit.

Střílení penalt začíná.
Hráči Pardubic dokázali dvěma slepenými góly Zukala a Mužíka srovnat dvougólové manko a remíza po 90 minutách znamená, že se budou kopat penalty o bonusový bod.