konec (1:0, 2:0, 4:1)

07.09.2019, 17:00 • 1. kolo • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Konec zápasu. (18:42:28)

41:23

Pardubice už jasně diktují tempo hry, hosté nyní působí odevzdaným dojmem , takže se zápas už spíše dohrává. Ovšem v ofenzivním stylu Autoskla!

39:07

Oddechový čas pro domácí střídačku, co budou chtít domácí ještě vymýšlet? To se dozvíme za malý moment!

39:07

Pardubice právě vstřelily branku!
Filip Förstl připravil skvělou pozici pro LUKÁŠE VLASÁKA, který se nemohl mýlit – 7:1!

38:36

KOVO jejich úvodní branka nakopla, takže se teď často pohybují v útočné třetině. Na další snížení ale ještě nedošlo.

37:04

Kovo Praha právě vstřelilo branku!
Domácí se musí rozloučit s čistým kontem, u levé tyčky totiž Pardubice nepohlídaly JAKUBA WURDÁKA – 6:1!

35:54

Z pravé strany nyní natáhl defenzivní MICHAL TURYNA, který posílá střídajícímu brankáři také jeden nepěkný dárek. Pro Gerlicha o to horší, že to na něho byla první pořádnější střela – 6:0!

35:16

Hraje se ze strany na stranu, ani jeden z brankářů ale příliš práce v této fázi hry nemá. Uvidíme, jestli se to ještě v závěrečných deseti minutách změní.

33:07

Střídání v týmu TJ Kovo Praha: ze hřiště odchází Lain, přichází Gerlich.

33:07

Tomáš Zajíček hned po vhazování nahrál z pravé strany na rozeběhnutého JOSEFA ČESÁKA a tohle si už hosté ani za svůj výkon zasloužili – 5:0!

33:01

A je zřejmě rozhodnuto, FILIP FÖRSTL využil dobré práce před brankou od Lukáše Kohoutka a je to o čtyři branky!

32:03

Uvidíme, jak se třetí perioda bude vyvíjet. Pro KOVO zápas určitě není zcela ztracený, dát tři branky do pardubické sítě se ale momentálně stále jeví jako hodně nereálné.

30:44

Česák a následně Tomáš Zajíček, to byla dvojice, která ve třetí třetině poprvé prověřila pozornost brankáře Laina. Ten byl bezpečně úspěšný.

30:01

30:00

29:22

Ofenzivní tempo hry zcela jistě neupadá, i na hostech ale začíná být mírně vidět, že se stavem 0:3 se jim bude ještě něco dělat pouze s vypětím všem sil a případným velkým štěstím.

26:47

Další útočné snažení domácích tentokrát končí velice rychle gólem, a to zřejmě už tím definitivně rozhodujícím. Postaral se o něho opět PETR FILIP, který tentokrát využívá dobrých nahrávek svých spoluhráčů – 3:0!

25:29

Pražané se ještě nezdávají, po chvíli už ale naopak musí myslet na obranu, protože to jsou znovu Pardubice, které po malinké pauze jsou zpět na míčku a kombinují nebezpečně kolem branky!

7:1

Branky a nahrávky: 5. Král (Moravec, Kubeš), 25. Filip (Král), 27. Filip (Luboš Moravec, Král), 34. Förstl (Kohoutek, Mokříž), 34. Česák (Tomáš Zajíček), 36. Turyna, 40. Vlasák (Förstl) – 38. Wurdák (Zahálka)

HBC Pardubice: Foršt (Stárek) – Novotný, Kvapil, Filip, Krejčí, Mokříž, Turyna, Bucek, Školoudík, Š. Moravec, Zajíček, Česák, L. Moravec, Kubeš, Král, Vlasák, Förstl, Strouhal, Kohoutek, Blažek.

TJ Kovo Praha: Lain (Gerlich) – Bydžovský, Zahálka, Plecitý, Votýpka, Dušák, Šimon, Winter, Krištof, Bureš, Bravenec, Matoušek, Ogurčák, Pátek, Wurdák.

04:32 PCE 1:0 Král (Moravec, Kubeš)
13:34 PCE 2 Krejčí, podražení
14:55 KOV 2+2 Vurdák, sekání+hrubost