Hermannová, Sluková – Ana Patricia, Rebecca

0:2

konec (18:21, 19:21)

07.09.2019, 12:05 • Court 1, Řím (ITA) • Čtvrtfinále • Vít Schück (@VitSchuck)

České jedničky končí v Římě na World Tour Finals před branami semifinále! Proti silnému brazilskému duu Ana Patricia, Rebecca Češky neuhrály ani set.

Hermannová se Slukovou vstoupily do zápasu velmi slibně. V prvním setu se držely Češky od začátku v mírném vedení, za stavu 16:14 z českého pohledu ale přišla série Any Patricie na podání a to bylo rozhodující. Brazilky odskočily do vedení a to už udržely. Ve druhém setu už byly v náskoku právě Jihoameričanky, které si došly pro zasloužený postup. (12:49:31)

Konec zápasu

19:21

Sluková našla servisem brazilskou blokařku, ta skvěle přihrála a poté nekompromisně ukončila zápas útokem.

19:20

Ana Patricia také přetáhla své podání daleko do autu.

18:20

Barbora Hermannová riskovala na podání. Míč ale poslala jen do sítě a to znamená dva mečboly.

18:19

Rebecca se postavila na podání. Po útoku Slukové je to znovu jen o bod.

17:19

Ana Patricia zvládla složitou situaci na síti a opět dala Brazilkám klid.

17:18

Ana Patricia smečovala tvrdě, ale Češky se dokázaly ubránit. Poté chybovala brazilská hráčka a je to jen o bod.

16:18

Sluková smečovala nedůrazně, ale Rebecca v pádu nedokázala udržet míč nad pískem.

15:18

Následně ale Hermannová poslala lehké podání jen do sítě.

15:17

Sluková našla útokem volné místo v zadní části kurtu a snížila na rozdíl dvou bodů.

14:17

Po dalším servisu Slukové smečovala Rebecca do odstupující české hráčky.

14:16

Sluková našla plachtícím servisem Rebeccu. Ta poté překonala blok, ale míč dopadl do těsného autu.

13:16

Dělové podání dokázala Hermannová zpracovat a poté také zasmečovat na lajnu.

12:16

Hermannová riskovala na podání, ale proti útoku neměla na bloku šanci zasáhnout.

12:15

Sluková po vysoké nahrávce překonala blokující soupeřku úderem do diagonály.

11:15

Rebecca je na podání. Útok Hermannové skončil na bloku a poté se mohla prosadit Ana Patricia.

11:14

Po servisu Slukové musela přihrávat Ana Patricia. Ta poté s velkou dávkou štěstí hrála o pásku.

11:13

Hermannová chybovala v útoku, ale balon byl lehce tečován na bloku.

0:2

Hermannová, Sluková: Barbora Hermannová Stát: Česká republika Datum narození: 7.11. 1990 Věk: 28 let Místo narození: Ostrava Výška: 180 cm Ruka: pravá Pozice: blokařka Markéta Nausch Sluková Stát: Česká republika Datum narození: 28.6. 1988 Věk: 31 let Místo narození: Praha Výška: 180 cm Ruka: pravá Pozice: polařka

Ana Patricia, Rebecca: Ana Patricia Silvaová Ramosová Stát: Brazílie Datum narození: 29.9. 1998 Věk: 20 let Místo narození: Espinosa Výška: 193 cm Ruka: pravá Pozice: blokařka Rebecca Cavalcantiová Silvaová Stát: Brazílie Datum narození: 23.4. 1993 Věk: 26 let Místo narození: Fortaleza Výška: 175 cm Ruka: pravá Pozice: polařka