10:2

konec (3:1, 3:0, 4:1)

07.09.2019, 17:30 • 1. kolo • Libor Kokoška

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (19:11:27)
Dnešní utkání je u konce. Kert Park Praha vítězí zaslouženě 10:2. V první třetině se trefil Martin Krůček, Čejka a Vaniš. Za hostující celek se prosadil Rubner. Druhá třetina byla jasně v režii domácího celku. Ten vsítil rovnou tři branky. Prosadil se Wróbel, Danko a Čejka. I ta třetí, podobně jako ta druhá, skončila tříbrankovým rozdílem. Nejprve se prosadil v 31. minutě po přihrávce zpoza branky Kaucký, o pět minut později se radoval i Čejka. Ve 41. minutě se prosadil Jágr.

44:28

Jiří Krůček chtěl bekhendovou přihrávkou před hostující branku najít nabíhajícího Petra Danka. Jan Marek ale dobře vystihl trajektorii míčku a schoval ho v lapačce.

44:00

Minuta do konce třetí třetiny.

43:31

Jan Marek teď zkušeně vyběhl z branky, a vystihl tak parádní pas za obranu na nabíhajícího Jiřího Vaniše.

42:39

Zakázané uvolnění Dobřan.

42:28

Míček propadl dírou v ochranné síti okolo hřiště. Hra bude pokračovat vhazováním ve středním pásmu.

40:31

Kert Park právě vstřelil branku!
TJ Snack Dobřany nebudou na vstup do extraligy vzpomínat dobře. VOJTĚCH JÁGR dostal přihrávku na pomezí levého kruhu a z první poslal míček k levé tyči. Asistence: Ivo Bašák, Lukáš Suchánek.

39:37

Tak tohle opravdová hokejbalová paráda! TOMÁŠ WRÓBEL si za hostující brankou vybojoval míček, uvolnil se do prostoru před brankou, kde si v rychlostním souboji položil obránce na zemi a z otočky našel škvíru mezi brankářem a bližší levou tyčí. Bez asistence.

39:28

Zakázané uvolnění hostující týmu.

39:24

Martin Krůček tak dlouho čekal na vhodnou příležitost pro zakončení až ho hostující obránci obrali o míček.

38:54

Jan Čejka zadovkou našel v mezikruží volného Jiřího Vaniše. Střelec Kertu Praha z nadějné pozice ale dobřanskou branku přestřelil.

37:39

Nahození Marka Rubnera od modré srazil jeden z bránicích pražských hráčů nohou do rohu hřiště.

35:50

Závar před hostující brankou ukončil JAN ČEJKA, když po střele Davida Šperla z první zakončil za záda hostujícího gólmana Jana Marka. Asistence: Adam Šperl, Martin Krůček.

35:43

Další velká hostující šance! Adam Bárta parádní přihrávkou našel před domácí brankou volného Martina Červenku. Ten z nadějné pozice ale vypálil pouze do míst, kde už klečel připravený hostující gólman.

34:17

Dobřany právě vstřelily branku!
Dnešní utkání lze považovat za opravdové hody! Jeden z hostujících hráčů se dostal k míčku na pravé straně hřiště a po prvním doteku z bekhendu poslal míček pod víko domácí branky.

33:56

33:47

Václav Šlehofer obětavě skočil do střely zpoza modré. Tohle muselo bolet, zároveň to je ale zřejmě poslední domácí šance během přesilové hry.

10:2

Branky a nahrávky: 4. M. Krůček (Šperl, Čejka), 9. Čejka (M. Krůček), 13. Vaniš (Čejka), 16. Wróbel, 17. Danko (Wróbel, Macek), 21. Čejka (M. Krůček), 31. Kaucký (Danko, Šperl), 36. Čejka (Šperl, M. Krůček), 40. Wróbel, 41. Jágr (Bašák, Suchánek) – 7. Rubner (Remiáš)

HC Kert Park Praha: Mroviec (Koch) – Kaucký, Kubeš, Laurinc, Macek, Šperl (A), Hrdlička – Bošák, Čejka, Danko, Fejfar, Jágr, J. Krůček, M. Krůček (A), Suchánek, Vaniš, Wróbel (C)

TJ Snack Dobřany: Jásek (Marek) – Truchlý (A), V. Šlehofer (A), Vaníček, O. Šlehofer, Babor, Málek (C), Jánský – J. Kovářík, D. Kovářík, Matoušek, Kobr, Rubner, Toman, Remiáš, Bárta, Čech, Červenka, Škrlant, Neumaier, Duchek

03:55 KER 1:0 M. Krůček (Šperl, Čejka)
04:33 KER 2 Suchánek, držení hole
06:24 DOB 1:1 Rubner (Remiáš)
07:22 DOB 2 Vaníček, sekání
08:21 KER 2:1 Čejka (M. Krůček)
10:50 DOB 2 Rubner, zdržování hry