konec (0:1)

25.02.2024, 18:00 • Stadio Via del mare, Lecce • 26. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 6.78 4.41 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 9:3. Rohy: 7:10. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 13:6. (20:00:43)
Druhá půle byla jednoznačně v režii milánského mužstva, které neponechalo nic náhodě a třemi zásahy rozhodlo o své zasloužené výhře. Domácím jistě srazily vaz dva slepené góly v úvodní čtvrt hodině druhého dějství, a když hosté v 67. minutě vsítili čtvrtý gól, bylo rozhodnuto. Inter mohl klidně zvítězit vyšším rozdílem, avšak Wladimiro Falcone podržel svůj tým výbornými zákroky, za inkasované góly nemohl.

90+1

90+1

Po rozehrávce hlavní arbitr zastavuje jejich akci svým hvizdem, neboť je tu konec, nastavovat se nebude, není důvod.

90

Domácí budou rozehrávat rohový kop, přinese jim čestný gól?

89

Denzel Dumfries mohl nadělit domácím potupného bůra, když zůstal osamocen před bránou, avšak hlavou odehrál balón mimo ni.

88

Jeden z hráčů Interu vystihl špatnou rozehrávku soupeře, následně to zkusil z velké dálky, jenže jeho pokus byl zblokován mimo bránu.

86

Domácí se málem dočkali čestného úspěchu, Roberto Piccoli se před malým vápnem opřel do míče hlavou, avšak ten adresoval do připravených rukou gólmana Interu.

83

Tajon Buchanan skončil u levé hranice vápna na trávníku, faulu se však nedovolal, bude to odkop od brány domácího mužstva.

81

Centr domácího celku propadl až před bránu Interu, kde se žádný z hráčů k zakončení nedostal. Ojedinělá příležitost Lecce. Emil Audero se musí ve druhém poločase hodně nudit.

79

Střídání v týmu US Lecce:
ze hřiště odchází Ylber Ramadani, přichází Medon Beriša.

78

Další velká šance hostů, Marko Arnautović střílel přes obránce, který míč ještě tečoval, Wladimiro Falcone měl co dělat, aby míč vykopl pravou nohou do bezpečí.

77

ze hřiště odchází Pontus Almqvist, přichází Rémi Oudin.

76

Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Ebenezer Akinsanmiro.

76

ze hřiště odchází Federico Dimarco, přichází Tajon Buchanan.

76

Naopak sami hrozí z rychlých protiútoků. Davide Frattesi střílenou přihrávkou na vzdálenější tyč málem přidal pátý gól, Wladimiro Falcone měl co dělat, aby míč vyrazil.

75

Hosté velmi dobře napadají rozehrávku domácího mužstva a prakticky nic mu nedovolí.

72

Málem tu byl pátý gól, Davy Klaassen se dostával do šance a jen dobrý obranný skluz Blina zabránil většímu gólovému výprasku.

70

Nepřesný centr domácích končí u vzdálenější postranní čáry, navíc je byl máván ofsajd, ač tedy chybně.

0:4

konec (0:1)

Branky: 15. La. Martínez (Asllani), 54. Frattesi (Sánchez), 56. La. Martínez (Frattesi), 67. de Vrij (Dimarco)

Karty:   3. Sansone (LCC) – 38. Asllani (INM), 63. Mchitarjan (INM)

Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 9:3. Rohy: 7:10. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 13:6.

US Lecce: Falcone – Gendrey, Touba (57. Gonzàlez), Baschirotto, Gallo – Blin (C), Ramadani (79. M. Beriša), Rafía (58. Kaba) – Almqvist (77. Oudin), Piccoli, Sansone (57. Banda).
Náhradníci: Samooja, Borbei – Venuti, Krstović, Burnete, Pierotti, Esposito.

Trenér: R. D´Aversa.

Inter Milán: Audero – Bisseck, de Vrij, Augusto – Dumfries, Frattesi (76. Akinsanmiro), Asllani (55. Barella), Mchitarjan (64. Klaassen), Dimarco (76. Buchanan) – Sánchez, La. Martínez (C) (65. Arnautović).
Náhradníci: Di Gennaro, Calligaris – Pavard, Darmian, A. Bastoni, Çalhanoğlu, Sarr.

Trenér: S. Inzaghi.