25.02.2024, 19:30 • WWK Arena, Augsburg • 23. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.41 3.66 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky zápasu:
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 13:4. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:11. (21:29:12)
Fotbalisté Augsburgu vítězí nad Freiburgem 2:1! Domácí přitom museli skóre otáčet poté, co v 19. minutě proměnil pokutový kop Vincenzo Grifo. Po změně stran měli augsburští hráči soustavný tlak, který nakonec v závěrečné dvacetiminutovce zužitkovali. V 72. minutě srovnal pohotovou dorážkou Felix Uduokhai a deseti minut před koncem se pak střelou přes bránícího hráče na bližší tyč prosadil Arne Engels. Freiburg, který ve čtvrtek odehrál těžké utkání Evropské ligy, pak už neměl síly na to, aby si vytvořil výraznější nápor.

90+5

90+4

Ještě dlouhý aut Sildillii. Míč se odrazil k Manuelovi Guldemu, jenž zpoza šestnáctky střílel jen do domácího hráče.

90+3

Po útočném faulu na Bauera mohou domácí zase pošetřit nějaký čas.

90+2

Domácí zahrávali rohový kop. Udělali to nakrátko. Demirović ale nakonec fauloval a Atubolu rychle rozehrává.

90+1

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90

Domácí brejk podpořil Iago. Ten z levé strany netrefil bránu. Kope se od brány Freiburgu.

89

Žlutá karta pro tým FC Augsburg (Iago).

88

Čas hostům už velmi rychle utíká. Od brány navíc rozehrává domácí Dahmen.

86

Domácí rozehráli nakrátko. Lucas Höler tam přiběhl napadat a ve snaze vytlačit Demiroviće vyrazil ze svého umístění rohový praporek.

85

Domácí budou zahrávat roh a Arne Maier s tím už nepospíchá. Stav nyní nahrává Augsburgu.

84

Střídání v týmu FC Augsburg:
ze hřiště odchází Ruben Vargas, přichází Niklas Dorsch.

83

Domácí celek rázem směřuje ke tříbodovému zisku, který by ho zase vzdálil od barážové šestnácté příčky.

81

Augsburg právě vstřelil branku!
Je tu domácí obrat! Hráči Augsburgu využili toho, že hosté po delší době zaútočili ve větším počtu hráčů a následně tak přišel protiútok do otevřenější obrany. Míč dotáhl k šestnáctce Ermedin Demirović, který pak nahrál doleva ARNEMU ENGELSOVI. Ten si balón přehodil na pravačku a přes nohy bránícího Höflera se trefil k bližší tyči, kam Atubolu nedosáhl – 1:1.

79

Žlutá karta pro tým SC Freiburg (Nicolas Höfler).

79

ze hřiště odchází Phillip Tietz, přichází Dion Drena Beljo.

79

Maximilian Bauer stáhl k zemi Noaha Weißhaupta, za což dostává domácí stoper žlutou kartu.