25.02.2024, 12:30 • Allianz Stadium, Turín • 26. kolo • Jan Janča

Tipsport: 1.31 5.58 11.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne.
(14:30:02)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 12:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:6.
Máme za sebou divoký zápas, ve kterém domácí Juventus nakonec poráží Frosinone Calcio 3:2.
Domácí šli ve 3. minutě do vedení zásluhou Vlahoviče. V minutě 14. bylo srovnáno, když se prosadil Šeddíra. Po chybném rohu Juventusu se v 28. minutě prosadil hostující Brescianini. O pět minut později srovnal Vlahovič.
Ve druhém poločase hra stagnovala, Juventus byl lepší na míči, ale šance si nevytvářel. Až v 90+6. minutě přišla krutá rána pro Frosinone, když Rugani využil rohový kop.
Zápas tak skončil 3:2.

90+7

90+6

90+6. Daniele RUGANI - 3:2

90+6

Juventus právě vstřelil branku!
Autorem branky je DANIELE RUGANI, asistoval mu Dušan Vlahović!!!
Obrovská rána pro Frosinone a radost pro domácí!! Po rohovém kopu a prodloužení od Vlahoviče se k míči dostal na brankové čáře DANIELE RUGANI, který propálil skoro z nulového úhlu brankáře Frosinone. obrovská radost na stadionu.

90+5

Domácí zahrávají rohový kop.

90+4

Střídání v týmu Frosinone Calcio:
ze hřiště odchází Pol Lirola, přichází Illario Monterisi.

90+4

Nálada na tribunách je mizivá. Všichni ví, že s tímto výsledkem ztrácí Juventus své naděje na titul.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.

90

Velkou šanci měli domácí, kombinovali ve vápně, až ke střele napřáhl Vlahovič, který ale minul bránu.

89

Hra je přerušena, neboť n a hřišti leží Nadir Zortea.

87

ze hřiště odchází Matías Soulé, přichází Demba Seck,
ze hřiště odchází Marco Brescianini, přichází Francesco Gelli.

86

Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Weston McKennie, přichází Arkadiusz Milik,
ze hřiště odchází Andrea Cambiaso, přichází Samuel Iling.

85

Velkou šanci měl Matías Soulé, ale jeho hlavička nebyla razantní.

83

Federico Gatti si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

82

Skvěle teď zafungovala obrana Frosinone a získala míč. Hosté po dlouhé době kombinují na útočné polovině.

78

Domácí hráči jsou stále na míči. Hráči Frosinone se brání a již nějakých 10 minut pořádně nezaútočili.

76

Manuel Locatelli si nepohlídal své postavení a bylo mu odmáváno postavení mimo hru.

3:2

konec (2:2)

Branky: 3. Vlahović (McKennie), 32. Vlahović (McKennie), 90+6. Rugani (Vlahović) – 14. Šeddíra (Zortea), 27. Brescianini (Harroui)

Karty:   8. Bremer (JUV), 71. Locatelli (JUV) – 65. Valeri (FRS), 70. Cerofolini (FRS)

Juventus FC: Szczęsny – Gatti, Bremer, Rugani – Cambiaso (86. Iling), McKennie (86. Milik), Locatelli, Rabiot (C) (28. Alcaraz), Kostić (62. Yildiz) – Vlahović, F. Chiesa (62. Weah).
Náhradníci: Pinsoglio, Daffara – Sandro, Djaló, Miretti, Nicolussi Caviglia, Nonge.

Trenér: Massimiliano Allegri

Frosinone Calcio: Cerofolini – Lirola (90+4. Monterisi), S. Romagnoli, Okoli – Zortea, Brescianini (87. Gelli), Mazzitelli (C), Harroui (72. Barrenechea), Valeri – Soulé (87. D. Seck I), Šeddíra (72. Jorge).
Náhradníci: Turati, Frattali – Báez, Garritano, Ghedjemis, Ibrahimović, Kvernadze, Reinier.

Trenér: Eusebio Di Francesco

Rozhodčí: Rapuano – Mokhtar, Laudato