konec (0:0)

25.02.2024, 18:30 • Estadio de Gran Canaria • 26. kolo • Milan Huppert

Tipsport: 2.5 2.98 3.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 72 % : 28 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 6:15. (20:37:54)
Zápas mezi Las Palmas a Osasunou vítěze nepoznal, skončil remízovým výsledkem 1:1. Padly dva slepené góly v úvodu druhého poločasu. Vedoucí gól hostujícího celku vstřelil ve 49. minutě Unai García, který se z voleje parádně trefil do pravé šibenice. O dvě minuty později odpověděl Kirian Rodríguez, i on uspěl z voleje, kdy míč usměrnil nechytatelně do pravého dolního rohu. Ve zbytku střetnutí už velká tutovka k vidění nebyla. V samotném závěru útočil na vítězný gól hostující Catena, leč na dlouhou nohu zakončoval příliš vysoko.

Las Palmas si ziskem jednoho bodu polepšil na osmé místo před Valencii. Osasuna zůstává jedenáctá, přičemž za elitní desítkou zaostává o jediný bod.

90+6

90+5

Na centr z levého křídla si naběhl Alejandro Catena a zakončoval nataženou nohou. Álvaro Valles se s úlevou díval na míč, který zamířil nad břevno.

90+4

José Campaña nešel proti třem a píchl míč k Miku Mármolovi, ten zbrzdil akci zpětnou nahrávkou ke stoperovi Cocovi.

90+3

Álvaro Valles vyběhl daleko mimo velké vápno, jenže hlavou našel jenom protihráče, Saúl Coco posléze hasil nebezpečí za cenu faulu oceněným žlutou kartou.

90+2

Domácím se směrem dopředu nadále nedaří. Kirian Rodríguez si dobře nabíhal za obranu, ale José Campaña přihrál za paty.

90+1

Střídání v týmu CA Osasuna:
ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Lucas Torró.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby šest minut.

89

Střídání v týmu UD Las Palmas:
ze hřiště odchází Álex Suárez, přichází Benito Ramírez.

88

Pablo Ibáñez utekl dvěma protihráčům a měl v plánu dostat se s míčem až do velkého vápna, kam ho nepustil Saúl Coco.

87

Do pokutového území dostal nahrávku Javi Muñoz a centroval do malého vápna, adresát Munír al-Haddádí vyskočil příliš pozdě.

86

Hodně nepovedený centr ze standardky, na nějž neměl žádný ze spoluhráčů šanci dosáhnout, takže Sergia Herreru čeká odkop od brány.

85

Johan Mojica neodhadl správně kličku protivníka a proti Sandru Ramírezovi zatáhl za záchrannou brzdu, podržel jej za dres.

84

Las Palmas usiluje o rozhodující úder, ale soupeř brání skvěle. Alejandro Catena kontroloval centr od lajny a balón poslal mimo šestnáctku.

83

Odkop brankáře prodloužil Ante Budimir šikovně za sebe, načež Iñigo Arguibide tělem nedokázal přetlačit Álexe Suáreze.