konec (1:2)

25.02.2024, 13:00 • Stade Bollaert-Delelis, Lens • 23. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 2.31 3.64 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 10:9. Střely mimo: 7:2. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:13. (15:11:45)
Druhý polořas minimálně jeho většina byla v režii Racingu Lens, jenž se hnalo za vyrovnáním. V padesátédruhé minutě Thomassona vychytal brankář Majecki! o šet minut později střelu Dioufa srazil obránce na brankové čáře do tyče!

Následně Balogun zaznamenal gól z jasného ofsajdu, který nemohl být uznán.A až třináct minut před koncem z dorážky zaskóroval Saïd.

Vzápětí Monaco mělo možnost penalty, kterou trestuhodně Balogun poslal opakovaně včetně dorážky pouze do brankáře Samby!

Osud utkání vzal do svých rukou tedy spíše nohou Minamino a v nastavení po skvělé individuální akci proti stínujícímu Medinovi přesnou trefou rozhodl.
Parádní podívaná je u konce! Tento zápas snad kromě vyloučení měl vše co může fotbal nabídnout, pět branek, zranění hráčů, divácké nepokoje, neproměná penalta, neuznaný gól z ofsajud, uznaná branka ná zásah VAR systému a nastavení v celkové hodnotě čtrnácti minut.........

90+9

90+8

Poskytnutou výhodu od rozhodčího nedokázali přetavit ve vyroivnání fotbalisté Racingu Lens.

90+7

Žlutá karta pro tým Racing Lens (Ruben Aguilar) za faul.

90+6

Žlutá karta pro tým AS Monaco (Radosław Majecki) za zdržování hry

90+6

Frankowski bude rozehrávat poslední možnost Lens za vyrovnáním v podobě rohového kopu.

90+5

Žlutá karta pro tým Racing Lens (Elye Wahi) za nesportovní chování.

90+5

Žlutá karta pro tým AS Monaco (Edan Diop) za faul.

90+5

Diop nehezky sundal rozběhnutého Sotocu.

90+4

Střídání v týmu AS Monaco:
ze hřiště odchází Folarin Balogun, přichází Soungoutou Magassa.

90+2

90+2. Takumi MINAMINO - 2:3

90+2

Monaco právě vstřelilo branku!
Singo nastartoval pasem tryskovou myš TAKUMI MINAMINO jenž si navedl míč do středu hřiště, obránce Medina pouze stínoval a následná přesná střela se již třepotá v síti – 2:3! Asistence: Wilfried Stephane Singo.

90+1

Skvělý pas na osu hřiště, jenže adresáta BenSeghira v nejméně vhodnou dobu zradilo jeho zpracování míče.

90

Sishuba se snažil hned ukazát po svém pčíchodu na hřiště, ale tento pokus nebyl povedený, tak jak by si samotný zakončovatel přál.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase minimálně sedm minut!

88

Střídání v týmu Racing Lens:
ze hřiště odchází David da Costa, přichází Ayanda Sishuba.

2:3

konec (1:2)

Branky: 31. Wahi (Thomasson), 77. Saïd – 19. Balogun (Salisu), 30. Samba (Minamino) (vla.), 90+2. Minamino (Singo)

Karty:   45+3. Medina (LNS), 53. Thomasson (LNS), 60. Franck Haise (LNS), 65. N. Mendy (LNS), 82. Samba (LNS), 90+5. Wahi (LNS), 90+7. Aguilar (LNS) – 26. Ouattara (ASM), 90+5. E. Diop (ASM), 90+6. Majecki (ASM)

Neproměněná penalta: 82. Balogun (ASM), brankář Samba zneškodnil

Racing Lens: Samba (C) – Gradit (46. Sotoca), Danso, Medina – Aguilar, A. Diouf (71. el-Ajnawí), N. Mendy, Chávez (24. Frankowski) – Thomasson (70. Saïd), da Costa (88. Sishuba) – Wahi.
Náhradníci: Leca – Samed, Fulgini, Chusanov.

Trenér: Franck Haise

AS Monaco: Majecki – Ouattara (63. E. Diop), Salisu, Maripán, Singo – Golovin, Zakaria, Yo. Fofana – Minamino, Ben Yedder (C) (71. E. Ben Seghir), Balogun (90+4. Magassa).
Náhradníci: Köhn – M. Coulibaly, Platret, Michal, Valme.

Trenér: Adi Hütter