25.02.2024, 14:00 • Estadio Nuevo Mirandilla • 26. kolo • Michal Sklenařík

Tipsport: 3.34 2.99 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme vám za sledování tohoto přenosu a přejeme krásný zbytek víkendu. U některých dalších přenosů zase naviděnou! (16:13:51)
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:20.
Tak máme za sebou tedy opravdu napínavé utkání, kdy domácí Cádiz vyrovnal na 2:2 až v čase 90+10. Utkání bylo po celou dobu velmi vyrovnané, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Celta Vigo šla hned v 11. minutě do vedení 0:1, kdy se prosadil Aspas po asistenci de la Torreho. Následně v 57. minutě navýšil skóre utkání na 0:2 Swedberg, který přišel na hříště chvíli před tím. Poté ale začal být Cádiz na míči aktivnější a v 66. minutě snížil na 1:2 Jiménez. Závěr utkání byl velmi napínavý, jelikož domácí se snažili prosadit, co to jen šlo. Bylo zde mnoho nepovedených akcí Cádizu, ale v závěrečných minutách nastavení 2. poločasu se prosadil krásnou střelou z dálky Machis, jehož střela byla téměř nechytatelná.

90+11

90+10

Cádiz právě vstřelil branku!
DARWIN MACHIS teď vyslal nádhernou střelu po odrazu jednoho z hráčů za hranicí šestnáctky z pravé nohy do levé horní šibenice a brankář Guaita zde opravdu neměl šanci míč chytit. – 2:2!

90+9

Ve velké šanci se teď ocitl Guardiola, který se pokusil vystřelit z malého vápna, ale brankář míč vyrazil na rohový kop.

90+7

Guardiola teď obdržel míč a vystřelil na bránu z velké vzdálenosti, ta však ale skončila mimo bránu Celty Vigo. Asistent rozhodčího nakonec signalizoval ofsajd.

90+5

Hra opět pokračuje po ošetření Jailsona.

90+4

Hra je teď přerušena. Jeden z hráčů Celty Vigo si žádá o ošetření.

90+3

Celta Vigo teď přešla do protiútoku, tam ale zkazili přihrávku do běhu a míče se zmocnili domácí.

90+2

Hernández se teď dopustil faulu o postranní čáry poblíž střídaček, Celta Vigo se tak může pustit do útoku na bránu Cádizu.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

89

Na míči jsou teď daleko aktivnější domácí, kteří se snaží dostat dopředu, ale zatím je obrana Celty Vigo velmi pozorná, a vše si zatím pohlídala.

87

Střídání v týmu Cádiz CF:
ze hřiště odchází Isaac Carcelén, přichází Joseba Zaldúa,
ze hřiště odchází Robert Navarro, přichází Darwin Machís.

86

Alcaraz teď dojel souboj s jedním hráčem Celty Vigo, a ihned ho rozhodčí potrestal žlutou kartou.

85

Na míči teď převážně hráči domácích, kteří se snaží dostat více dopředu směrem k bráně Celty Vigo, ale to se jim zatím moc nedaří.

84

Střídání v týmu Celta de Vigo:
ze hřiště odchází Williot Swedberg, přichází Carlos Domínguez.

82

Alcaraz se teď mohl dostat k zakončení uvnitř pokutového území hostů, tam však ale byli dobře připravení obránci Celty Vigo, a ti vykopli míč do zámezí.

80

Carcelén teď vyslal krásný centr do pokutového území hostů, a k zakončení se dostal Juanmi, tomu se ale míč odrazil od stehna a tak míč s přehledem chytil Guaita.

2:2

konec (0:1)

Branky: 66. Jiménez (Guardiola), 90+10. Machís – 11. Aspas (de la Torre), 58. Swedberg (M. Sánchez)

Karty:   72. Jiménez (CAD), 86. Alcaraz (CAD) – 32. Tapia (CVG), 41. Manquillo (CVG), 77. Aspas (CVG)

Cádiz CF: Ledesma (C) – Carcelén (87. Zaldúa), Chust, Meré, J. Hernández – Sobrino (65. C. Ramos), Alcaraz, Escalante (65. Kouamé), Navarro (87. Machís) – Jiménez, Ma. Gómez (65. Guardiola).
Náhradníci: Gil – Alejo, Á. Fernández, Mbaye, Ocampo, Ousou, Samassékou.

Trenér: Pellegrino M.

Celta de Vigo: Guaita – Manquillo (75. Mingueza), Starfelt, Núñez, M. Sánchez – Allende (57. Swedberg, 84. C. Domínguez), Tapia (57. Jailson), Beltrán, de la Torre – Aspas (C), Strand Larsen (75. Douvikas).
Náhradníci: J. Carrillo, I. Villar – Bamba, Cervi, C. Pérez, Sotelo, K. Vázquez.

Trenér: Benitez R.

Rozhodčí: Ortiz – Garrido Romero, Santiago Sachristán