25.02.2024, 17:05 • Parc des Princes, Paříž • 23. kolo • Matyáš Kotlan

Tipsport: 1.32 5.8 9.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek úplně vše. Užijte si zbytek nedělního večera a u dalších přenosů naviděnou. (19:06:43)
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:16.
Je dobojováno! Šlágr 23. kola Ligue 1 mezi PSG a Stade Rennes je u svého konce. Dramatický duel končí zaslouženou dělbou bodů. Domácí celek tvořil po celou dobu hru, ale k nějakým větším šancím se nemohl dostat. Proto ve 33.minutě přišla komplikace, když Gújrí zakončil své sólo přesným pokusem do šibenice. Pařížané nadále byli lepší a odměnou jim byla penalta v nastavení druhé půle, kterou bezpečně proměnil Ramos. Proto se body dělí za remízu 1:1.

90+8

90+7

90+7. Gonçalo RAMOS - 1:1

90+7

Paris Saint-Germain právě vstřelil branku!
V samotném závěru máme vyrovnáno! GONCALO RAMOS si vzal na svá bedra tento důležitý moment. Brankáře Mandandu poslal na jeho levou stranu a tvrdou dělovku umístil na druhou stranu. – 1:1.

90+6

Steve Mandanda dokonce za svůj faul vidí žlutou kartu.

90+6

Je rozhodnuto! Podruhé rozhodčí penaltu tentokrát píská a PSG může v nastavení druhé půle vyrovnat.

90+5

Pozor! Rozhodčí se po komunikaci s VARem jde na celou situaci podívat k monitoru.

90+5

Lucas Beraldo za hlasité protesty vidí žlutou kartu.

90+4

Po několika odrazech se dostal před Mandandu Gonçalo Ramos. Domácí útočník mu chtěl udělat kličku, ale po drobném kontaktu padl k zemí, sudí zatím nepíská.

90+3

PSG kombinuje velice pomalu na útočné polovině a zatím to na nějakou větší šanci nestačí.

90+2

Na polovině hřiště zastavil přechod domácích Ludovic Blas za cenu žluté karty.

90+1

Odražený míč si na hranici vápna našel Fabián Ruiz. Opřel do něj svou levačkou a rovnou z voleje, jenže branku o několik metrů minul.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90

Rozehrávka se hostujícímu mužstvu vůbec nezdařila a opět Gianluigi Donnarumma rozehrává bleskově od své svatyně.

89

Fabián Ruiz musel zatáhnout za ruční brzdu a za taktický faul vidí žlutou kartu.

89

Randal Kolo Muani si při snaze získání míče pomohl faulem a Rennes pozdrží další čas.

1:1

konec (0:1)

Branky: 90+7. Ramos (pen.) – 33. Gújrí (D. Doué)

Karty:   54. Hakimí (PSG), 70. Hernández (PSG), 87. Ramos (PSG), 89. Ruiz (PSG), 90+5. Beraldo (PSG) – 48. D. Doué (REN), 90+2. Blas (REN), 90+6. Mandanda (REN)

Paris Saint-Germain: Donnarumma – Hakimí, Pereira, Beraldo, Hernández (71. Mendes) – Vitinha, Ruiz, I Kang-in (46. Asensio) – O. Dembélé (71. Zaïre-Emery), K. Mbappé (C) (65. Ramos), Barcola (65. Kolo Muani).
Náhradníci: Navas – Ugarte, Mukiele, Soler.

Trenér: Luis Enrique

Stade Rennes: Mandanda (C) – G. Doué, Wooh, Belocian, Seidu – Saláh (66. Terrier), Santamaría, Blas, D. Doué (56. Bourigeaud) – Kalimuendo (66. Truffert), Gújrí (81. Omari).
Náhradníci: Gallon – Theate, Cisse, Lambourde, Yıldırım.

Trenér: Julien Stephan

Rozhodčí: Dechepy – Haulbert, Danos

Diváci: 47 874