4:5

konec (2:1, 2:2, 0:2)

17.02.2024, 15:00 • Sutor aréna • 10 • Skupina A • Petr Pracný

Tipsport: 3.84 4.72 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme krásné napínavé utkání, které skončilo lépe pro hosty. Ve třetí třetině skórovali za hosty Pavel Mrňa a Petr Poppel, který svým gólem dvě minuty před koncem rozhodl utkání. To je od nás vše (17:28:20)

59:50

To byl závar. Před brankou stříleli Pavel Písařík, Martin Berčík a David Jindra. Bez úspěchu

59:15

Před Vítězslavem Nedrdou byla prázdná branka. Teč šla vedle

58:22

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
Dominik Němeček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

57:48

Letňany právě vstřelily branku! Tak to je sprcha pro domácí. PETR POPPEL prostřelil Lukáše Hosnedla a otáčí skóre. Asistence: Matěj Korčák

50:41

Letňany právě vstřelily branku! Hosté využívají přesilovou hru. Na konci akce byl PAVEL MRŇA, který dorážel před brankou. Asistence: Vojtěch Kysela a Dominik Němeček

50:15

Bombu Pavla Mrni před brankou někdo tečoval, naštěstí mimo

50:07

Vyloučení v týmu Mostečtí Lvi:
Michal Steinocher – 2 min., faul kolenem.

Vojtěch Buberl – 2 min., hákování.

Jakub Hamšík – 2 min., nafilmovaný pád nebo přihrávání.

44:12

Střelu od modré si Zoran Fiala připravoval dlouho. Lukáš Hosnedl ho drží v lapačce

40:40

Kotouč se odrazil před branku domácích po střele Dominika Němečka. Ten se po odrazu domácího hráče šmrdlal na brankové čáře. Lukáš Hosnedl měl z pekla štěstí 2

40:01

Druhá třetina přinesla gólovou smršť. Ve 22. minutě v oslabení dal branku Martin Mical po šťastném odrazu kotouče. Vzápětí snížil Štěpán Turek. Neuplynula minuta a skóre se opět měnilo zásluhou Davida Jindry. Další branku a snížení na 4:3 přidal opět Štěpán Turek, který zůstal volný před brankou. Skóre se již nezměnilo

32:21

Hra byla přerušena pro poškozené plexi. Třetina se bude dohrávat zároveň s tou třetí

30:09

Vojtěch Buberl – 2 min., napadání rozhodčích.

27:41

Lukšovi Vacínovi teď ve vyložené šanci nesedla střela. Štěstí pro domácí

26:58

26:58 Štěpán TUREK - 4:3

26:58

Letňany právě vstřelily branku! A je tu další změna skóre. Před brankou zůstal úplně volný ŠTĚPÁN TUREK a nedal Lukášovi Hosnedlovi šanci. Asistence: Matěj Korčák

Střídání v týmu HC Letci Letňany:
ze hřiště odchází Vojtěch Nečas, přichází Josef Němeček.

22:53

22:53 David JINDRA - 4:2

22:53

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A brankové hody pokračují. Ty nás ale zásobují! Ihned po buly ujeli zase domácí a DAVID JINDRA objel branku a opět zvyšuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Vítězslav Nedrda

22:12

22:12 Štěpán TUREK - 3:2

22:12

Letňany právě vstřelily branku! A hosté vzápětí využívají přesilovou hru. Domácí uspokojeni brankou ztratili koncentraci, toho využil ŠTĚPÁN TUREK, udělal si slalom mezi obranou a snižuje. Asistence: Lukáš Chalupa a Tomáš Labuzík

21:42

21:42 Martin MICAL - 3:1

21:42

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Milan Böhm ze zoufalství vyhodil kotouč od domácí modré, ten se zvláštním způsobem dostal k MARTINOVI MICALOVI a je to branka. Asistence: Milan Böhm

20:38

Josef Rykl – 2 min., podrážení.

20:16

Josef Rykl se dostal do hezké střelecké pozice, Vojtěch Nečas kryje

20:01

Skončila nám první třetina utkání mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HC Letci Letňany. Domácí překvapili hostující tým aktivní hrou a ta měla ovoce. Hned z prvního protiútoku skóroval Pavel Písařík. Ten je dnes při chuti a na rozdíl od předchozích zápasů se mu daří i střelecky. Ve 14 minutě zvýšil na 2:0 opět Pavel Písařík. Na 1:2 náhoďákem od modré skóroval litvínovský odchovanec Jiří Háva. Tak nám skončila první třetina

20:00

19:55

Aleš Havlůj pálil od modré. Vojtěch Nečas chytá

19:38

David Jindra sice pálil ostrými, ovšem střela šla doprostřed branky

18:55

Michal Steinocher opět nápřahem škrtal světla u stropu, Bombu chytá Vojtěch Nečas

16:44

Letňany právě vstřelily branku! JIŘÍ HÁVA prostřelil od modré asi pět hráčů. Lukáš Hosnedl nic neviděl a tak loví kotouč ze sítě. Asistence: Filip Ducháč a Jonáš Jobánek

15:59

Kotouč na střídačce, pozorný rozhodčí Rudolf Tichý viděl správně zásah střídačky. Vhazuje se uprostřed

15:08

Petr Poppel zaměstnal Lukáše Hosnedla

14:01

13:24

13:24 Pavel PÍSAŘÍK - 2:0

13:24

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Máme tu další branku domácích. Hosté očividně podcenili začátek a PAVEL PÍSAŘÍK má zaděláno na hattrick. Asistence: Josef Rykl a Jakub Procházka