K. Vary – Plzeň 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Kružík (Dlapa), 51. Bartejs (Jiskra) – 1. Indrák (Holešinský), 28. Holešinský (Schleiss), 33. Schleiss, 43. Lev (Holešinský, Schleiss), 46. Laakso
Jihlava – Poruba 2011 2:6
16:30, konec
Branky a nahrávky: 21. T. Havránek, 49. Jungwirth (Menšík, Chvátal) – 26. Christov (Tvrdoň, Doudera), 36. A. Sedlák (Tvrdoň), 36. Razgals (Šoustal, Honejsek), 38. Christov (Střondala, Tvrdoň), 52. Střondala (Lemcke), 56. Střondala (Klimíček, Šoustal)
Prostějov – Kolín 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. J. Veselý (Hanousek), 13. J. Veselý (Z. Doležal, Illéš), 39. Ostřížek (Fronk) – 19. J. Kloz (Štohanzl, Z. Král), 48. Skořepa
Frýdek-M. – Třebíč 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 44. Walega (Haman, Marosz) – 2. Dočekal (Ferda, Furch), 10. Bittner (Psota, Vodný), 14. Dočekal (Štebih, Psota), 30. Dočekal (Ferda), 34. Poizl (Ferda)
Znojmo – Slavia 2:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 48. E. Mareš (Beránek, Hruška), 52. T. Svoboda (Bartko, Jenyš) – 28. Všetečka (Slavík, Slavíček), 45. Knotek (Holý, Průžek), 49. J. Brož (Knotek)
Pardubice B – Přerov 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Rákos (Herčík), 16. Urban (Herčík), 59. Kaut (Zdráhal, Nedbal) – 5. Chludil (J. Adámek, Pospíšil), 16. Indrák (Krisl, Ministr), 44. Mácha (Březina, F. Němec), 58. Pospíšil (Hejcman, Chludil)
Vyškov – Šumperk 5:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Hefka (Komínek, Dluhoš), 24. D. Vašíček (Žižka, Komínek), 27. D. Štefka (Mikulík, Kořenek), 54. Komínek (D. Štefka), 56. Kořenek (Lekeš, Holemý)
Havlíčkův Brod – Val. Meziříčí 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Valášek (Tecl, Kerber), 22. Pártl (Kopic, Endál), 57. Endál (Ja. Novák) – 5. Vavřík (Stodůlka, M. Popelka), 10. M. Popelka (Melenovský, Vávra), 14. Gola (Sviták, Baroš), 24. Finsterle (Liss, Stodůlka), 49. Finsterle, 60. Stodůlka (M. Popelka)
Havířov – Žďár n/S 7:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Pavlík (Ficek, Ćmiel), 9. J. Křivohlávek (Ševčík, Kratochvil), 21. Klimša (J. Křivohlávek, Karafiát), 26. Pawliczek (Valenta), 34. Spratek (J. Křivohlávek, Kunc), 44. Klimša (J. Křivohlávek, Karafiát), 55. Vosátko (Klimša) – 7. Wasserbauer (Dušek, Půhoný), 19. Pleva (Jar. Ludvík, Jícha)
SHKM Hodonín – Kopřivnice 6:5
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Luža (Weintritt, L. Stuchlík), 19. D. Rauš (L. Stuchlík, P. Matěj I), 29. Hložánek (P. Matěj I, M. Mach), 47. Weintritt (Talafa), 54. P. Krejčí (Zaychik, Talafa), 62. Hložánek (Bachánek) – 15. J. Mach (Spurný, Indrst), 16. Pargáč (Pindel, Zeman), 40. Pargáč (O. Sluštík), 50. Kubík, 57. Brodek (Pindel)
Vel. Meziříčí – Opava 3:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 25. M. Juda (Trnka, Ambrož), 44. Paleček (M. Juda, Jan Ludvík), 54. Orsech – 14. Káňa, 16. Voznica (Beránek, Štěpánek), 18. Häring (Voznica), 32. Rousek (Káňa), 38. Rousek (Adamec, K. Stuchlík), 52. Káňa (Rousek)
Nový Jičín – Technika Brno 4:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Květoň (Maliník, Flok), 9. Konečný (Flok, Gebauer), 16. Květoň (Kuboš, Konečný), 41. Flok (Květoň, Konečný) – 7. T. Pigl (Pospíšil, Staněk), 12. Pospíšil (Martinec), 26. Staněk (K. Holík), 29. T. Pigl (Fajmon), 46. Harmim (T. Pigl), 47. Masař, 53. Pospíšil (Úlehla)
Mostečtí Lvi – Letňany 4:5
15:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 1. Písařík (Havlůj), 14. Písařík (Rykl, J. Procházka), 22. Mical (Böhm), 23. Jindra (Nedrda) – 17. Háva (Ducháč, Jobánek), 23. Š. Turek (L. Chalupa, Labuzík), 27. Š. Turek (Korčák), 51. Mrňa (Kysela, D. Němeček), 58. Poppel (Korčák)
Příbram – Ústí n/L 4:2
17:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 1. Duchan (Pinkas, Krejčí), 8. Zdeněk (Krejčí, Josefus), 13. Josefus (Pinkas, Duchan), 32. L. Bednařík (Pětník, Jelínek) – 2. Bernat (M. Dubský, Popela), 56. Bernat (M. Dubský, M. Simon)
Písek – Hronov 8:4
17:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 4. Volf (Radoš, Matiášek), 16. F. Kolář (Volf, Radoš), 19. Matiášek (F. Kolář, Radoš), 20. Koupal (F. Petrásek, Tolar), 30. Matiášek (Volf, Pechlát), 39. Koupal (F. Petrásek, Pouzar), 44. Volf (Matiášek, Vajner), 57. Vajner (Matiášek, Volf) – 26. Lederer (Vaňkovský), 50. D. Straka (T. Hynek, Lederer), 52. Beneš (Plíšek, M. Hájek I), 59. T. Hynek
Tábor – Děčín 8:1
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 7. Šulek (Suchánek), 24. Jáchym (Šulek), 30. Hubata (Šulek, Hajič), 33. Huna (Zadražil, Seidl), 49. Dančišin (J. Duda, Plášil), 51. Matušík (Jáchym, Huna), 53. Seidl (Hajič, Zadražil), 59. Hubata (Matušík) – 6. T. Nezbeda (Vl. Brož)
Cheb – Benátky n/J 3:4
18:00, po s.n. (1:2) (Sk. B)
Branky a nahrávky: 2. D. Novotný, 52. Vogel (V. Stejskal), 54. Prošek (Čejka) – 26. Šafránek (L. Kučera), 34. Řepík (Hozák, Mašek), 50. Šafránek (L. Kučera, Zumr), rozh. náj. Zumr
Vrchlabí – Chomutov 3:7
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 16. P. Urban (D. Chalupa), 38. Krsek (P. Urban, Chrtek), 44. D. Chalupa (P. Urban) – 24. J. Svoboda (Eret, Ulrych), 33. J. Svoboda (T. Svoboda), 36. J. Svoboda (Eret, Eliáš), 39. J. Svoboda (Eret, Březák), 53. Hübl (Březák), 56. Mála (Chrpa), 60. Hübl (Eret, T. Svoboda)
Řisuty – Kobra 4:5
18:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 25. Bílek, 31. Výrut (Čech, Strnad), 43. Petráš (Bílek), 52. Kolářík (Patyk, Zich) – 2. M. Kvasnička (Matuška, Wolf), 12. Šťastný (TS), 13. Bříška (Houška), 24. Šťastný (Bříška, J. Stejskal), 53. Houška (F. Vlček)
Arizona – Carolina 1:5
03:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Guenther – 1. Martinook (J. Staal), 5. Chatfield (Nečas, Drury), 27. Jarvis, 38. Teräväinen (Drury, Noesen), 45. Bunting (Nečas, Drury)
Boston – Los Angeles 4:5
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. J. van Riemsdyk (Frederic, Shattenkirk), 15. J. van Riemsdyk (McAvoy, Pastrňák), 34. Richard (J. Boqvist, Lauko), 48. Frederic (Geekie, J. van Riemsdyk) – 12. M. Roy (Lewis, Englund), 37. Gavrikov (B. Clarke, Dubois), 46. Laferriere (Dubois, Byfield), 59. Kopitar (Doughty, Arvidsson), 65. B. Clarke (Danault)
Dallas – Edmonton 3:4
21:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 22. Marchment (W. Johnston, Duchene), 25. Harley (Duchene, Heiskanen), 40. Duchene (Marchment, Harley) – 23. Bouchard (Ekholm, Perry), 27. Perry (McDavid, Draisaitl), 39. Ryan (Nugent-Hopkins), 61. Bouchard (Draisaitl)
Chicago – Ottawa 3:2
21:00, konec
Branky a nahrávky: 14. N. Foligno (Kurashev, Bedard), 31. Bedard (Kurashev), 59. Dickinson (T. Johnson, Joe. Anderson) – 16. Stützle (Giroux, M. Joseph), 29. Chychrun (Tarasenko, Stützle)
Calgary – Detroit 0:5
22:00, konec
Branky a nahrávky: 15. P. Kane (Seider, Fabbri), 16. Compher (Raymond, DeBrincat), 26. Larkin (P. Kane, Gostisbehere), 27. Perron (Copp, Veleno), 56. Raymond (Seider)
Minnesota – Buffalo 2:3
23:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 45. Eriksson Ek (Kaprizov), 52. Chisholm (M. Johansson, Rossi) – 41. Mittelstadt (Jokiharju), 60. Greenway (T. Thompson, Dahlin), 62. Jokiharju (Tuch, T. Thompson)
St. Louis – Nashville 2:5
23:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Kyrou (Thomas, Krug), 53. N. Walker (Hayes, Leddy) – 5. Sissons, 34. Evangelista (Lauzon), 47. F. Forsberg (Josi, O'Reilly), 48. L. Schenn (McDonagh, Sherwood), 59. O'Reilly (Nyquist, F. Forsberg)
Tampa – Florida 2:9
23:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Hagel (Cirelli), 51. Point (Kučerov, Hedman) – 8. Montour (Bennett), 13. Bennett (M. Tkachuk, Kulikov), 18. Stenlund (Lomberg, Mahura), 19. Forsling, 21. M. Tkachuk (Barkov), 22. M. Tkachuk (Verhaeghe, Montour), 42. Verhaeghe (Bennett, M. Tkachuk), 42. Bennett (Rodrigues, Lundell), 45. Verhaeghe (Forsling, Reinhart)
Jihlava – Mladá Boleslav 3:2
12:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 2. R. Váňa (Vildomec, Modl), 7. Niederhafner (Číhal, Klapica), 58. Číhal (Chlubna, Peš) – 18. Vítek (A. Vlasák), 33. Kučera (Půček, T. Moravec)
Kometa Brno – Liberec 1:2
12:30, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 15. Ulbricht (Rakus) – 24. Hois (Pekař, J. Ehrenberger), 30. Pekař (Hois, Pilíšek)
Pardubice – Přerov 4:2
13:00, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 19. Kalužík (A. Fiala, Hebek), 26. Helikar (Švec), 33. Švec (Gromadzki, Pilař), 58. Pavlata (A. Fiala) – 22. Holík (Billa), 34. J. Hanák (Kolařík, Švejda)
K. Vary – Vítkovice 6:5
13:00, po prodl. (OPO)
Branky a nahrávky: 10. P. Vojáček (Dorot, Záhejský), 26. Varvařovský (Adámek, Dorot), 30. Adámek (Šlechta, M. Beran I), 37. Adámek (Dorot, Bulka), 40. Adámek (Dorot, Varvařovský), 63. Šlechta – 4. Vehovský (Man, Chlán), 35. Vehovský (Chlán, Chaloupka), 38. Žídek (Tobola, Čuba), 57. Štiak (Slusarczyk, Puchala), 59. Chlán (Š. Fasner, Vehovský)
Č. Budějovice – Olomouc 5:3
13:15, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 1. Remeš (Mar. Kříž, Vachun), 22. Kusak (Bystřický), 25. Pitel (Humeník, T. Tůma), 50. Mar. Kříž (Humeník, Hoch), 60. Mar. Kříž (Remeš, Hoch) – 22. Burkov (Panáček, Tomeček), 34. Tomeček (Turek, K. Drábek), 48. Šotkovský (Koudelný)
Sparta – Třinec 1:4
15:30, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 24. Hrabík (Hauser, Samson) – 6. Šutý (Gerych, Volas), 33. Holinka (Mikula, Spěváček), 40. Holinka (Švančara, R. Mrtka), 51. Švančara (Spěváček)
Mountfield HK – HC Litvínov 3:7
16:00, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 1. A. Novotný II (Ma. Beneš, Prášek), 26. Zámečník (Š. Černý, Pavelka), 46. Š. Černý (T. Hora) – 8. Soušek (D. Čech, Vopat), 21. O. Postl I (D. Horský, Starý), 35. O. Postl I (Starý, Vyhlídal), 36. Peroutka (Soušek, Re. Kubíček), 37. D. Čech, 39. Starý (O. Postl I), 54. Dej (Kladivo, D. Čech)
Zlín – Plzeň 4:5
16:00, po s.n. (0:1) (OUP)
Branky a nahrávky: 19. M. Horský (L. Heš, M. Horský), 28. J. Heš (M. Horský, Zavřel), 37. Pilát (Laciga, Čechmánek), 38. J. Heš (Vaculík, Zavřel) – 52. Řehoř (22 - Klatovský A., Pešek), 55. Pešek (Hodinář, Řehoř), 56. Řehoř (Pešek, Mazanec), 57. M. Hořejší (Pešek, Mazanec), rozh. náj. Pešek
Liberec – Kometa Brno 2:3
12:00, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 14. Seidl (Kachlíř, Šťástka), 56. Ehrenberger (Kachlíř) – 19. Kerbler (Prchal, Brabenec), 32. Štulo (Vyhlídal, Kubín), 53. Krämer (Šulla, Š. Daněk)
Sparta – Zlín 3:1
12:15, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 12. M. Bolocan (Já. Novák, A. Burda II), 45. Hrubý (Toms, Cichoň), 46. D. Novotný – 47. J. Kubečka (Venený, Holba)
Mountfield HK – Vítkovice 1:5
12:30, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 11. Hendrych (Frolík, T. Vítek) – 3. Svozil (M. Hofman, Nazad), 36. Nazad (M. Hofman, A. Drábek), 41. Svozil (M. Fojtík, Nazad), 48. Svozil (Nazad), 58. A. Daněk (Šebesta)
HC Litvínov – Jihlava 8:3
13:00, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 6. Bozseník (M. Peroutka, Uhlík), 20. Koky (Raichl, J. Winkelhöfer), 21. Bednařík (Koky, Raichl), 27. M. Peroutka (Bozseník, Uhlík), 38. Bednařík (Koky, Raichl), 40. Bednařík (Raichl), 44. Koky (Bozseník, Trefný), 60. L. Dostál (J. Winkelhöfer, Raichl) – 1. Zmrhal (Hospodka, Katolický), 18. Tomica (Lukáš, Trefil), 46. Holas (Chvátal, Hospodka)
Kladno – Tábor 2:6
13:30, konec (OUP)
Branky a nahrávky: 1. D. Beran I (Rambousek, Krása), 28. Pěch – 13. Slívko (Strachota, Slabý), 14. V. Svoboda (Suchan, Slabý), 21. Suchan (S. Pánek, V. Svoboda), 23. S. Pánek (Rob. Mohyla), 29. S. Pánek (Suchan), 43. Slívko (Slabý, Bačo)
Pardubice – Plzeň 6:2
14:15, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 12. Jansa (Vápeník, Sekanina), 13. Korec (Jansa, Vápeník), 28. Křečan (Sekanina), 32. Joska (D. Jaroš), 49. Sekanina (Joska, Lempach), 60. Řivnáč (Korec, Křečan) – 15. Fehér (Tománek, Maxa), 60. Tománek (Fodor, Reisnecker)
Mladá Boleslav – Třinec 1:2
15:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 19. V. Beran (I. Maxin, Hanyš) – 38. Hladoník (Weiss, Řípa), 42. Blahuta (Byrtus, Čelko)
Č. Budějovice – Slavia 4:3
16:45, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 39. J. Jaroš (Lev, Hřebejk), 47. F. Blažek (N. Mařík, Lev), 56. Barna (Koníř), 59. Barna (F. Blažek) – 29. Pšenička (Kucharčík, Matějovský), 32. Pšenička (Labuzík, Kucharčík), 34. Pšenička (Matějovský, Hörnig)
Flamingos Ostrava – Č.Budějovice 4:3
16:15, po s.n. (2:1) (POU, série 2:0)
Branky a nahrávky: 23. Hečko, 24. Hečko (V. Kudela), 34. Bařák, rozh. náj. Hečko – 10. Lyngroth (Bussmann), 15. Bussmann (Lyngroth), 25. Běhounek (Bussmann)
HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge 1:7
16:15, konec (POU, série 1:1)
Branky a nahrávky: 38. Ohar (J. Krupička) – 1. Hábl (Korman, Turic), 4. Zdražil, 13. Korman (Ligda), 18. Ligda (Hábl, Korman), 28. Ligda (Hábl, Turic), 32. Hábl, 41. Julina
Karlovy Vary – SOHO Olomouc 8:0
17:15, konec (SF, série 2:0)
Branky a nahrávky: 11. Veselý (Zelinka, Michalčín), 13. Zelinka (Veselý, Jeřábek), 15. Wágner (Zelinka, Sedláček), 25. Veselý, 26. Veselý, 28. Veselý (Zelinka, Wágner), 34. Zelinka (Wágner, Sedláček), 45. Veselý (Wágner, Michalčín)
SHK Mustangové – Havířov 6:4
19:25, konec (SF, série 2:0)
Branky a nahrávky: 13. Hering (Kubeš), 28. Rennhack (Hering, Kubeš), 38. Hering (Kubeš), 42. Hering (Kubeš), 43. Rennhack (Hering, Michalec), 44. Hering – 10. Oiseth (Kalegaris, Kuhli-Lauenstein), 24. Fojtík (Bakke, Kuhli-Lauenstein), 25. Kuhli-Lauenstein (Oiseth), 36. Kalegaris
Gladiators – Malá Víska B 3:1
09:15, konec (14)
Branky a nahrávky: 14. D. Krásný (Václavovic, Benda), 28. Benda (Pártl), 39. D. Krásný – 30. Holík (Lincmajer)
HC Čápi – AHC Dynamo 4:6
10:55, konec (14)
Branky a nahrávky: 9. Peksa (Jindra), 15. Peksa (Karásek), 16. Mazanec (Jindra), 40. Peksa (Matějka) – 31. Maxa, 31. Bauer (Václavovic), 32. Pitel (Horák), 33. Maxa, 33. Rajšl (Maxa), 45. Horák (technický gól)