2. liga skupina Východ

SHKM Baník Hodonín – HC ISMM Kopřivnice

6:5

po prodl. (2:2, 1:1, 2:2 - 1:0)

17.02.2024, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 38. kolo • Ema Jaworská

Tipsport: 1.55 4.72 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lepší zápas by si asi nestranný divák nemohl přát, 11 gólů, krásné akce, ale i potyčky a velká hromadná bitka. Bonusový druhý bod si nakonec v prodloužení připisuje domácí Baník Hodonín zásluhou Erika Hložánka. (19:54:35)

61:30

61:30 Erik HLOŽÁNEK - 6:5

61:30

Baník právě vstřelil branku! ERIK HLOŽÁNEK si všiml mezery mezi bránícími hráči a dostal se do ideální pozice v levém kruhu, odkud překonal Kubáně na bližší tyč. Asistence: Adam Bachánek.

60:58

Marek jel na domácího brankáře sám, mířil však nad bránu.

60:36

Úmyslný ofsajd však teď posílá domácí do vlastního pásma.

60:05

První vhazování pro Baník, který se hned žene dopředu.

60:01

Další divácky velmi atraktivní třetina skončila tak jako obě před ní vyrovnaně, což může mrzet hlavně domácí, kteří dvakrát vedli. Kopřivnice však dokázala vždy za pár minut srovnat, a uvidíme tak prodloužení.

60:00

Oddechový čas pro tým HC ISMM Kopřivnice.

58:57

V posledních minutách základní hrací doby je aktivnější Baník povzbuzován skandováním fanoušků.

56:58

56:58 Jiří BRODEK - 5:5

56:58

Kopřivnice právě vstřelila branku! A je opět vyrovnáno! Vojtěch Pindel posunul v rohu kotouč na JIŘÍHO BRODKA, který si obhodil obránce a zakončil naprosto přesně do horního růžku branky. Asistence: Vojtěch Pindel.

56:27

Zakázané uvolnění Hodonína.

55:33

Po zmatku v brankovišti přikryl domácí brankář kotouč dřiv, než mohlo dojít k dorážce.

54:53

Po zřejmě neúmyslné srážce se z ledu těžko zvedá Krejčí, už však v doprovodu zdravotníka odjíždí na střídačku.

6:5

Branky a nahrávky: 14. Luža (Weintritt, L. Stuchlík), 19. D. Rauš (L. Stuchlík, P. Matěj I), 29. Hložánek (P. Matěj I, M. Mach), 47. Weintritt (Talafa), 54. P. Krejčí (Zaychik, Talafa), 62. Hložánek (Bachánek) – 15. J. Mach (Spurný, Indrst), 16. Pargáč (Pindel, Zeman), 40. Pargáč (O. Sluštík), 50. Kubík, 57. Brodek (Pindel)

SHKM Baník Hodonín: Piták (Dolíška) – Polesný (A), D. Rauš (A), Bílek, J. Švejda, Sedláček, L. Stuchlík, Talafa – Luža, Weintritt, Huňady – M. Mach (C), Bachánek, P. Krejčí – Hložánek, Zaychik, P. Matěj I.
Trenér: Aleš Bachánek

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Baldik) – Zeman, Marek, Fojtík, Petrek, Hrůzek, R. Bartošák, Kelnar, Indrst – Spurný, Suchý (A), A. Urban – Brodek, Pargáč, J. Mach (C) – Kubík, Jurek, Pindel – O. Sluštík (A), Pastor.
Trenér: Marcel Kuděla

Rozhodčí: František Held – Kamila Smetková, Radek Jurčík