0:5

konec (0:2, 0:2, 0:1)

17.02.2024, 22:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.04 4.23 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (00:56:32)

Česká a slovenská stopa
Martin Pospíšil (CGY) – 0+0, -1 účast, 3 střely na bránu, TM 6, čas na ledě 12:56

Tři hvězdy utkání
1. James Reimer (DET) – 38 zákroků
2. Patrick Kane (DET) – 1+1
3. Moritz Seider (DET) – 0+2
Detroit dnes udělil domácímu Calgary lekci z produktivity. Hosté v Kanadě vyhráli jasně 5:0. V úvodních dvou třetinách dali dohromady čtyři branky a v té třetí se ještě prosadil Lucas Raymond. Plameny na tento duel budou chtít rychle zapomenout.

59:19

Rozběhla se nám poslední minuta dnešního utkání. Pro Calgary je tento duel velice nepovedený.

58:46

Oliver Kylington měl problém s rozehrávkou, tak raději jel za svou klec, kde čeká na dostřídání kolegů.

57:56

Christian Fischer neměl podporu spoluhráčů, a tak kotouč pouze nahodil do útočné zóny.

57:10

Dryden Hunt se pokusil hostujícího brankáře překvapit, ale zdá se, že James Reimer dnes udrží čisté konto.

56:55

Daniel Sprong se opřel do kotouče z pořádného úhlu. Vysoký útočník hostů trefil připravenou lapačku Daniela Vladaře.

56:09

Před bránu se tlačil Andrew Mangiapane, jehož bekhendové zakončení ale přesné nebylo.

55:40

55:40 Lucas RAYMOND - 0:5

55:40 5/5

Detroit právě vstřelil branku!
V 56. minutě přidává Detroit pátou branku! Kotouč si vybojoval LUCAS RAYMOND, který obkroužil celé útočné pásmo a nakonec z kruhu přesně zamířil. 0:5. Asistence: Moritz Seider.
Raymond L., Compher J., Seider M., Walman J., DeBrincat A.
Tanev C., Zary C., Hanifin N., Pospíšil M., Kadri N.

55:16

Jednoruč se puk z pásma snažil dostat Daniel Sprong, ovšem úspěšný v danou chvíli nebyl.

54:27

Brayden Pachal důrazně bojoval o kotouč v rohu kluziště, loňský vítěz NHL nakonec souboj vyhrál.

53:49

Ani přesilovka tedy Calgary nepomohla, takže se dá napsat, že toto utkání se už jen dohrává.

53:01

Hosté už byli celkem dlouho pod tlakem, tak Joseph Veleno poslal kotouč na zakázané uvolnění.

52:41

52:24

Jegor Šarangovič se tentokrát ocitl úplně volný na levém kruhu, ale kotouč promáchl. Je vidět, že domácí dnes nejsou v pohodě.

0:5

Branky a nahrávky: 15. P. Kane (Seider, Fabbri), 16. Compher (Raymond, DeBrincat), 26. Larkin (P. Kane, Gostisbehere), 27. Perron (Copp, Veleno), 56. Raymond (Seider)

Calgary Flames: Markström (27. Vladař) – R. Andersson, Weegar, C. Tanev (A), Hanifin, Pachal, Kylington – Kuzmenko, Šarangovič, Huberdeau – Pospíšil, Kadri (A), Zary – Coleman, Backlund (C), Mangiapane – Duehr, Rooney, Dr. Hunt.
Trenér: Ryan Huska

Detroit Red Wings: Reimer (Lyon) – Seider, Walman, Petry, Chiarot, Gostisbehere, Määttä – P. Kane, Larkin (C), Rasmussen – Raymond, Compher, DeBrincat – Perron (A), Copp (A), Veleno – Sprong, Fischer, Fabbri.
Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: McIsaac, Halkidis – Alphonso, Apperson

Diváci: 17 854

14:53 CGY 2 Zary, vysoká hůl
14:56 DET 0:1 P. Kane (Seider, Fabbri)
15:59 DET 0:2 Compher (Raymond, DeBrincat)