4:5

konec (2:1, 2:2, 0:2)

17.02.2024, 15:00 • Sutor aréna • Skupina A • Petr Pracný

Tipsport: 3.84 4.72 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme krásné napínavé utkání, které skončilo lépe pro hosty. Ve třetí třetině skórovali za hosty Pavel Mrňa a Petr Poppel, který svým gólem dvě minuty před koncem rozhodl utkání. To je od nás vše (17:28:20)

59:50

To byl závar. Před brankou stříleli Pavel Písařík, Martin Berčík a David Jindra. Bez úspěchu

59:15

Před Vítězslavem Nedrdou byla prázdná branka. Teč šla vedle

58:22

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
Dominik Němeček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

57:48

Letňany právě vstřelily branku! Tak to je sprcha pro domácí. PETR POPPEL prostřelil Lukáše Hosnedla a otáčí skóre. Asistence: Matěj Korčák

50:41

Letňany právě vstřelily branku! Hosté využívají přesilovou hru. Na konci akce byl PAVEL MRŇA, který dorážel před brankou. Asistence: Vojtěch Kysela a Dominik Němeček

50:15

Bombu Pavla Mrni před brankou někdo tečoval, naštěstí mimo

4:5

Branky a nahrávky: 1. Písařík (Havlůj), 14. Písařík (Rykl, J. Procházka), 22. Mical (Böhm), 23. Jindra (Nedrda) – 17. Háva (Ducháč, Jobánek), 23. Š. Turek (L. Chalupa, Labuzík), 27. Š. Turek (Korčák), 51. Mrňa (Kysela, D. Němeček), 58. Poppel (Korčák)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Rykl, Havlůj, Šoustek, Hocelík, Havlík, Steinocher – Berčík, Písařík, J. Procházka – Jindra, Řehoř, Mical – Buberl, Böhm, Nedrda.
Trenér: Vladimír Kýhos

HC Letci Letňany: Nečas (23. J. Němeček) – L. Chalupa, Z. Fiala, D. Němeček, Hamšík, Drtina, Gurjevskij, Háva – Mrňa, Labuzík, Kysela – Š. Turek, Korčák, Poppel – Poul, Mácha, Theimer – Jobánek, Vacín, Ducháč.
Trenér: Jaroslav Nedvěd

Rozhodčí: Pastier – Tichý, Sýkora

Diváci: 226

00:34 MOL 1:0 Písařík (Havlůj)
08:08 LET 2 Vacín, podrážení
10:09 LET 2 Hamšík, hákování
13:24 MOL 2:0 Písařík (Rykl, J. Procházka)
16:44 LET 2:1 Háva (Ducháč, Jobánek)
18:11 MOL 2 Šoustek, držení
18:15 LET 2 Poppel, podrážení
18:23 LET 2 Háva, hákování
20:38 MOL 2 Rykl, podrážení
21:42 MOL 3:1 Mical (Böhm)
22:12 LET 3:2 Š. Turek (L. Chalupa, Labuzík)
57:48 LET 4:5 Poppel (Korčák)
58:22 LET 2 D. Němeček, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu