konec (0:3, 1:2, 2:1)

17.02.2024, 17:30 • 38. kolo • Tomáš Chalupa

Tipsport: 3.32 4.65 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek vše, hezký zbytek sobotního večera přeje Tomáš Chalupa. (19:46:05)
Je konec! Opava i ve značně okleštěné sestavě potvrdila roli favorita a odváží si z Vysočiny tři body. O své výhře Slezan rozhodl de facto už v první třetině, kterou vyhrál 3:0 a v průběhu utkání už se Horáci blíže nepřiblížili. Ti si tak zkomplikovali svou pozici v tabulce, poslední Valmez totiž vyhrál v Havlíčkově Brodě. Hosté si naopak upevnili třetí příčku.

59:29

Velmez v plném počtu.

59:00

Domácí odpalují puk až ke Slížovi, zápas se chýlí ke svému konci.

58:00

Začínají poslední dvě minuty dnešního duelu.

57:40

Po nepřesné ráně Rouska domácí kotouč vyhazují a Orsech už za malou chvíli bude zpátky na ledě. Žlutomodří jsou z nejhoršího venku.

57:29

Marcel Juráň dostává dvě minuty za faul loktem, hosté budou hrát 24 vteřin pět na tři.

57:20

Štěpánkovo nahození od modré prosvištělo těsně vedle Judovy branky.

56:40

Slezanu zatím přesilovka nevychází podle představ, domácí vyhazují a střídají.

56:15

Zatím nikoliv, Rouskovi totiž utíká kotouč do středního pásma.

55:53

Orsech dostává dvě minuty za podražení. Uvidíme sedmou branku v síti Velkého Meziříčí?

55:42

Na druhé straně byl nebezpečný dnes velice aktivní Adam Paleček, jeho střela z pravé strany ale skončila pouze ve Slížově lapačce.

55:07

Za pomocí zadního mantinelu nahrával Rousek Káňovi. Ten okamžitě střílel, Juda při zákroku posunul svou branku a rozhodčí tak pískají.

54:07

Jaroslav Juda si připisuje úspěšný zákrok a za malou chvíli se bude vhazovat po jeho levici.

53:41

53:41 Richard ORSECH - 3:6

53:41

Velké Meziříčí vstřelilo branku!
Po hrubé chybě dávají branku i Velkomeziříčští! Marek Slíž vyjel rozehrát daleko od své branky, přihrál ale přímo na hůl RICHARDA ORSECHA. Domácí zadák bez potíží trefuje opuštěnou klec. Bez asistence.

53:00

Po další hrubce v domácí obraně musel Juda likvidovat nepříjemný bekhend.

52:30

Dva hráči Opavy mají v tuto chvíli na svém kontě dvě branky. Dočkají se Káňa nebo Rousek hattricku?

3:6

Branky a nahrávky: 25. M. Juda (Trnka, Ambrož), 44. Paleček (M. Juda, Jan Ludvík), 54. Orsech – 14. Káňa, 16. Voznica (Beránek, Štěpánek), 18. Häring (Voznica), 32. Rousek (Káňa), 38. Rousek (Adamec, K. Stuchlík), 52. Káňa (Rousek)

HHK Velké Meziříčí: J. Juda (P. Juda) – Trnka, Lašák, Slabý (A), Ambrož (C), Kochánek, Orsech – Vedral, Juráň (A), Paleček – Jan Ludvík, M. Juda, Šantora – D. Dolníček I, Burian, Kotrba – Nesvadba, Broža.
Trenér: Jiří Adam.

HK Opava: Slíž (Nowak) – Adamec, Štěpánek, Ervasti, Jak. Ludvík, Kalus, Lehotský, Foltýn – Káňa (A), K. Stuchlík (A), Rousek (C) – Vašenka, Beránek, Kadula – Hendrych, Häring, Voznica – Pachula, Kotásek, Buršík.
Trenér: Pavel Zdráhal.

Rozhodčí: Kohoutek – Tichý, Vískot

06:40 OPA 2 Hendrych, držení
10:03 VEL 2 Ambrož, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
12:19 OPA 2 Kalus, podrážení
13:28 OPA 0:1 Káňa
15:01 OPA 0:2 Voznica (Beránek, Štěpánek)
17:07 OPA 0:3 Häring (Voznica)
22:46 OPA 2 Buršík, zdržování hry / zašlapování puku
24:06 VEL 1:3 M. Juda (Trnka, Ambrož)
31:29 OPA 1:4 Rousek (Káňa)
31:54 VEL TS Paleček, hákování