4:5

po prodl. (2:1, 1:1, 1:2 - 0:1)

17.02.2024, 18:30 • TD Garden, Boston • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.99 4.21 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (21:44:04)

Pavel Zacha (BOS) – 0+0, -1 účast, 3 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 19:11
David Pastrňák (BOS) – 0+1, -1 účast, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 22:34

Tři hvězdy utkání
1. James van Riemsdyk (BOS) 2+1
2. Brandt Clarke (LAK) 1+1
3. Trent Frederic (BOS) 1+1
Je za námi utkání mezi Bostonem a Los Angeles. Králové se nakonec radují ze zisku dvou bodů, přestože v utkání víceméně pořád ztráceli. O vyrovnání se ale v 59. minutě postaral Anže Kopitar a následné prodloužení rozhodl v poslední minutě Brandt Clarke.

64:33

64:33 Brandt CLARKE - 4:5

64:33 4/4

Los Angeles právě vstřelilo branku!
BRANDT CLARKE se vrátil z trestné lavice a pak se dostal do samostatného úniku. Obránce Kings si domácího brankáře vychutnal a rozhodl tak utkání ve prospěch hostů. 4:5 po prodloužení. Asistence: Phillip Danault.
Clarke B., Danault P., Doughty D., Anderson M.
Zacha P., McAvoy C., Pastrňák D., DeBrusk J.

64:24

64:02

James van Riemsdyk tečoval pobídku ze strany, jenže kotouč do klece neumístil.

63:24

Charlie McAvoy šikovně hledal Coylea před prázdnou bránou, ale hosté to stačili zachytit a následně vyhodili.

62:52

David Pastrňák z levého kruhu mířil do šibenice, ale Rittich se přesunul.

62:24

David Pastrňák se téměř dokonale dostal do šance, ale fauloval jej soupeř. Brandt Clarke dostává dvě minuty za hákování.

62:09

Heinen nabídku spoluhráčů neměl, tak zvolil návrat do obranného pásma. Prodloužení je docela opatrné.

61:42

Jake DeBrusk se po přihrávce McAvoye dostal do velké šance, avšak Rittich parádně zasáhl ramenem.

61:12

Brad Marchand si na pravé straně kluziště kotouč nezpracoval. Los Angeles se zatím dobře brání.

60:33

Zatím drží ve svém pásmu kotouč hosté. Konkrétně je u puku Anže Kopitar.

60:01

Dnes je to zasloužená dělba bodů. Králové na konci třetí třetiny stáhli ztrátu a za pár chvil půjdeme do prodloužení.

60:00

59:09

Rozběhla se nám poslední minuta řádné hrací doby. Bostonští se snaží v útočném pásmu něco vymyslet.

4:5

Branky a nahrávky: 9. J. van Riemsdyk (Frederic, Shattenkirk), 15. J. van Riemsdyk (McAvoy, Pastrňák), 34. Richard (J. Boqvist, Lauko), 48. Frederic (Geekie, J. van Riemsdyk) – 12. M. Roy (Lewis, Englund), 37. Gavrikov (B. Clarke, Dubois), 46. Laferriere (Dubois, Byfield), 59. Kopitar (Doughty, Arvidsson), 65. B. Clarke (Danault)

Boston Bruins: Ullmark (Swayman) – McAvoy (A), Grzelcyk, Carlo, H. Lindholm, Shattenkirk, Forbort – Heinen, Coyle, Marchand (C) – Pastrňák (A), Zacha, DeBrusk – Frederic, Geekie, J. van Riemsdyk – Lauko, J. Boqvist, Richard.
Trenér: Jim Montgomery

Los Angeles Kings: Rittich (Talbot) – Doughty (A), M. Anderson, M. Roy, Gavrikov, B. Clarke, Englund – Fiala, Kopitar (C), Byfield – Arvidsson, Danault (A), Moore – Kempe, Dubois, Laferriere – Lewis, Turcotte, Anderson-Dolan.
Trenér: Jim Hiller

Rozhodčí: O'Rourke, Dunning – Cormier, MacPherson

Diváci: 17 850

08:03 BOS 1:0 J. van Riemsdyk (Frederic, Shattenkirk)
08:30 BOS neuznaná branka
11:02 LAK 1:1 M. Roy (Lewis, Englund)
11:02 BOS 5 Frederic, bitka
LAK 5 Englund, bitka
12:23 BOS 2 Marchand, nedovolené bránění
14:38 LAK 2 Doughty, sekání
14:45 BOS 2:1 J. van Riemsdyk (McAvoy, Pastrňák)
21:41 LAK 2 B. Clarke, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
25:41 LAK 2 Doughty, vražení na hrazení
33:04 BOS 3:1 Richard (J. Boqvist, Lauko)
36:38 LAK 3:2 Gavrikov (B. Clarke, Dubois)
45:51 LAK 3:3 Laferriere (Dubois, Byfield)
47:12 BOS 4:3 Frederic (Geekie, J. van Riemsdyk)
51:47 BOS 2 Carlo, hrubost