1:3
konec (0:1, 1:1, 0:1)
21.01.2022, 12:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Skupina A • Vít Trubička (@VtTrubika)
Olomoucký kraj – Pardubický kraj
1:3
konec (0:1, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 18. Koudela (Březina, Pohanka) – 2. Kopecký (Vlček), 30. Korec, 37. Korec (Rolinek, Korec)
Karty:
Neproměněná penalta:
Olomoucký kraj:
Šejba (Žbánek) – Voráč, Zimovčák (C), Pohanka, Nemrava, Mozr, Přidal, Březina – Pazourek, Navrátil, Hejcman, Fehér, Věchet (A), Kurial, Dobřecký, Zelinka, Hebar, Koudela.
Náhradníci:
Trenér: Kamil Přecechtěl
Pardubický kraj:
Ševců (Etflaiš) – Labašta, Řehořek, Křečan (C), Novosad, Úlehla, Vlček – Rolinek, Vítek, Novák, Tvrdík, Vaško, Drahoš, Korec, Lempach, Kopecký, Jansa, Mikeska.
Náhradníci:
Trenér: Milan Kusý
Rozhodčí: Květoň – Beneš, Povová
Diváci:
1. třetina | ||||
01:43 | PAK | 0:1 | Kopecký (Vlček) | |
08:21 | PAK | 2 | Vítek, podrážení | |
13:21 | PAK | 2 | Úlehla, napadení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
17:32 | OLK | 1:1 | Koudela (Březina, Pohanka) | |
17:58 | OLK | 2 | Navrátil, krosček | |
27:36 | OLK | 2 | Navrátil, napadení | |
29:59 | PAK | 1:2 | Korec | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
34:45 | OLK | 2 | Kurial, podrážení | |
36:49 | PAK | 1:3 | Korec (Rolinek, Korec) | |
38:43 | PAK | 2 | Vlček, podrážení | |
39:55 | OLK | 2 | Věchet, nedovolené bránění | |
44:44 | OLK | 2 | Věchet, nedovolené bránění | |
Konec |
Liberecký kraj – Praha 09:00 5:2
Jihočeský kraj – Karlovarský kraj 09:00 3:6
Královéhradecký kraj – Ústecký kraj 10:45 5:4
Zlínský kraj – Středočeský kraj 10:45 2:8
Olomoucký kraj – Pardubický kraj 12:30 1:3
Moravskoslezský kraj – Plzeňský kraj 12:30 1:1
Praha – Kraj Vysočina 14:15 2:2
Karlovarský kraj – Jihomoravský kraj 14:15 4:5
Liberecký kraj – Královéhradecký kraj 16:00 6:2
Jihočeský kraj – Zlínský kraj 16:00 9:4
Ústecký kraj – Olomoucký kraj 17:45 4:6
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 17:45 2:2
Pardubický kraj – Kraj Vysočina 19:30 2:2
Plzeňský kraj – Jihomoravský kraj 19:30 4:1
44:50
44:44
44:24
44:04
43:17
43:01
42:24
41:55
40:43
39:55
38:43
38:38
37:58
36:49
Povedená přihrávka zpoza branky přistála na holi ŠTĚPÁNA LEMPACHA, který neváhal ani nejmenší okamžik a z první umístil kotouč za záda olomouckého gólmana. Asistence: Tomáš Rolinek a Lukáš Korec.
36:45
36:33
35:46
34:53
34:45
34:30
33:26
32:39
31:35
30:48
30:20
30:01
30:00
29:59
A také úplně v té první vteřině jdou opět do vedení! Individuální akci spolehlivě zakončil k pravé tyči LUKÁŠ KOREC. Bez asistence.
29:43
29:36
28:55
28:17
27:36
27:36
27:01
26:00
25:21
24:58
24:02
23:27
22:44
22:28
21:48
20:56
20:42
20:08
19:58
18:19
17:58
17:32
Napodruhé už byli Olomoučtí ve svém střeleckém snažení úspěšnější a Březinovu ránu od modré nasměroval po ledě přímo k levé tyči branky Kristiana Ševců FILIP KOUDELA. Asistence : Kristian Březina a Adam Pohanka.
17:06
16:13
15:50
15:21
15:08
15:01
15:00
14:46
14:25
13:57
13:29
13:21
12:25
11:39
10:48
10:21
09:28
08:41
08:21
07:54
06:55
05:57
05:31
05:04
03:29
01:43
Pardubičtí jdou do vedení! Střelu Jindřicha Vlčka sice dokázal Šejba ještě ohlídat, nicméně vyrazil kotouč přímo na SAMUELA KOPECKÉHO, který uklidil puk do branky olomouckého výběru. Asistence: Jindřich Vlček.
00:46
00:06
00:01
Olomoucký kraj: Žbánek (Šejba) – Voráč, Zimovčák (C), Pohanka, Nemrava, Mozr, Přidal, Březina – Pazourek, Navrátil, Hejcman, Fehér, Věchet (A), Kurial, Dobřecký, Zelinka, Hebar, Koudela.
Trenér: Kamil Přecechtěl
Pardubický kraj: Ševců (Etflaiš) – Labašta, Řehořek, Křečan (C), Novosad, Úlehla, Vlček – Rolinek, Vítek, Novák, Tvrdík, Vaško, Drahoš, Korec, Lempach, Kopecký, Jansa, Mikeska.
Trenér: Milan Kusý
Rozhodčí: Květoň – Beneš, Povová.
Liberecký vs. Pardubický kraj 6:2
Pardubický vs. Královehradecký kraj 5:3
Filip Křečan (HC Dynamo Pardubice)
Erik Úlehla (HC Dynamo Pardubice)
Matěj Novák (HC Dynamo Pardubice)
Matěj Drahoš (HC Dynamo Pardubice)
Tomáš Novosad (HC Dynamo Pardubice)
Václav Tvrdík (HC Dynamo Pardubice)
Lukáš Korec (HC Dynamo Pardubice)
Ondřej Vaško (HC Dynamo Pardubice)
Tomáš Rolinek (HC Dynamo Pardubice)
Martin Mikeska (HC Dynamo Pardubice)
Samuel Kopecký (HC Dynamo Pardubice)
Milan Vítek (HC Dynamo Pardubice)
Jindřich Vlček (HC Dynamo Pardubice)
Michal Jansa (HC Dynamo Pardubice)
Michal Etflaiš (HC Dynamo Pardubice)
Kristián Ševců (HC Dynamo Pardubice)
Jan Labašta (HC Dynamo Pardubice)
Štěpán Lempach (HC Dynamo Pardubice)
Jiří Řehořek (HC Dynamo Pardubice)
Olomoucký kraj vs. Praha 3:8
Vysočina vs. Olomoucký kraj 2:3
Stanislav Žbánek (HC Olomouc)
Robin Šejba (HC ZUBR Přerov)
Martin Voráč (HC Olomouc)
Filip Zimovčák (HC Olomouc)
Adam Pohanka (HC ZUBR Přerov)
Jan Nemrava (HC Olomouc)
Marek Mozr (HC ZUBR Přerov)
Roman Přidal (HC Olomouc)
Kristián Březina (HK Mladí Draci Šumperk)
Jakub Pazourek (HK Mladí Draci Šumperk)
David Hejcman (HC Olomouc)
Adam Fehér (HC Olomouc)
Petr Věchet (HC ZUBR Přerov)
Petr Kurial (HC ZUBR Přerov)
Adam Dobřecký (HC ZUBR Přerov)
Kryštof Zelinka (HC ZUBR Přerov)
Andrej Hebar (HC Olomouc)
Filip Koudela (HC ZUBR Přerov)