Moravskoslezský kraj – Plzeňský kraj

1:1

konec (0:1, 1:0, 0:0)

21.01.2022, 12:30 • ZS Děčín • Skupina B • Rostislav Králik

Velmi kvalitní utkání dvou neporažených celků končí spravedlivou remízou 1:1. Vedení získla svému celku pěknou střelou pod břevno Trachta. Ve druhé třetině srovnal skóre Drábek. Ve třetí třetině po přečíslení dva na jendoho podržel svůj tým Váńa, který následně o chvíli díky skvělému Oršulákovi neproměnil výhodu trestného střílení. (13:59:02)

43:32

Na druhé straně kluziště musel neposedný kotouč natřikrát krotit brankář Oršulák.

43:12

Dyk opět při chuti nejdříve ukázkový bodyček následně tvrdá střela, která brankáře váńu nedokázala překvapit.

43:05

Zakázané uvolnění Moravskoslezského kraje.

42:42

Velmi nelibě rodiče Moravskoslezského kraje nesli tvrdý zákrok ve středním pásmu na jednoho svého zástupce, nicméně vše se jevilo jako čistý zákrok.

41:59

Výborné střídání odehrál Dyk, jenže jeho spoluhráči z toho nedokázali profitovat.

41:09

Hra přerušena kvůli přihrávce rukou.

39:42

Odpískaní ofsajdu se setkal s velkou nevolí od rodičů stranících Plzeňskému kraji.

38:51

Jenže trestné střílení soupeře Matěje Weisse velmi dobře vylapal svou lapačkou Michal Oršulák!

38:51

Hlavní rozhodčí ještě vysvětluje trenéru Plzeňského kraje proč nařídil trestné střílení.

38:51

Vyloučení v týmu Plzeňský kraj (Jiří Kamas – trestné střílení, podrážení).

38:18

Ukázkové přečislení dva na jednoho končí famózním zásahem brankáře Jakuba Váni! Zakončující hráč Plzeńského kraje si nnyí musí notně drbat hlavu.

36:55

Po vyhození kotouče přes všechny čáry se bude vhazovat před brankářem Váňou.

35:39

O patnáct vteřin se musí vrátit čas zpět, na velmi dobrý zásah hlavního rozhodčího.