NHL

Philadelphia Flyers – Columbus Blue Jackets

1:2

konec (0:0, 0:1, 1:1)

21.01.2022, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.26 4.27 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Přeji nerušený zbytek noci a někdy zase na počtenou! (03:47:29)
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 34:29 (9:11, 14:14, 11:4)
Zblokované střely – 9:17
Vyhraná vhazování – 25:22
Trestné minuty – 10:12
Hity – 19:22
Hokejisté Philadelphie musejí zkousnout už desátou porážku v řadě! Jejich mizernou sérii prodloužil Columbus, který ve Wells Fargo Center zvítězil 2:1. Velkou oporou hostí byl dnes brankář Elvis Merzlikins, který pochytal 33 ze 34 střel soupeře. Inkasoval až v 53. minutě, kdy měl při nahození Geralda Mayhewa zakrytý výhled. Tato branka ale znamenala jen korekci stavu. Hosty totiž poslal ve 32. minutě do vedení Oliver Bjorkstrand a ve třetí části navýšil jejich náskok Patrik Laine.

59:43

Z levého kruhu nahodil puk do ohně Giroux. Kotouč vypadl před brankoviště a chvíli o něm nikdo nevěděl. Hráči Philadelphie toho ale nedokázali využít!

59:24

Vyhození Peekea teď těsně minulo prázdnou branku domácích! Pískán icing. Domácí si berou oddechový čas.

59:01

Poslední minuta třetí třetiny, domácí drží pásmo a utahují šrouby...

58:05

A další icing hostí.

57:58

Zakázané uvolnění Columbusu.

57:40

A Hart je na střídačce, domácí to zkoušejí v šesti!

57:25

Hart pokryl nahození od modré čáry a okamžitě rozehrál na své spoluhráče. Flyers už musejí pospíchat.

56:38

Hosté teď takticky drží puk na svých hokejkách a čas utíká.

55:26

Do brejku se na pravém křídle řítil Gustav Nyquist. Ujet protihráčům nedokázal, ovšem uvolnil se na osu a odsud vystřelil. Mířil nad branku.

55:11

Puk vypadl na střídačku Columbusu. Domácí mají na srovnání necelých pět minut.

54:36

Co Merzlikins vidí, to dnes zatím má. Z pravého kruhu pohotově pálil Scott Laughton, ovšem puk je na hrudi gólmana Columbusu. Reklamní přestávka.

53:56

Zakázané uvolnění hostí.

1:2

Branky a nahrávky: 53. Mayhew (Ristolainen, Laughton) – 32. O. Bjorkstrand (Jenner, Kuraly), 46. Laine (Jenner, Kukan)

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – Braun, Provorov (A), Sanheim, York, Ristolainen, Yandle – Atkinson, Giroux (C), Farabee – Konecny, Laughton (A), Lindblom – Mayhew, Frost, J. van Riemsdyk – MacEwen, Bunnaman, Willman.
Trenér: Yeo

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Peeke, Werenski (A), Bean, Bayreuther, Christiansen, Kukan – O. Bjorkstrand, Jenner (C), Nyquist (A) – J. Voráček, Texier, Laine – Bemström, Roslovic, Domi – Činachov, Kuraly, E. Robinson.
Trenér: Larsen

Rozhodčí: Morton, O’Rourke – Cormier, Deschamps

Diváci: 15 359

00:28 CBJ 2 Texier, podrážení
13:10 PHI 2 Braun, hrubost