Mikko Koskinen (EDM) – 22 zákroků, 6 OG, úspěšnost 78,6 %, odchytal 60:00
Sergei Bobrovskij (FLA) – 40 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 60:00

Radko Gudas (FLA) – 0+1, +2 účast, 2 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 20:10

1. Sergei Bobrovskij (FLA) 40 zákroků, 0 OG, 100%
2. Aleksander Barkov (FLA) 2+1
3. Sam Reinhart (FLA) 0+2 (05:37:34)
Poslední třetina byla brankově nejúspěšnější. všechny góly ale padly do svatyně domácího Edmontonu, který tak schytal solidní debakl. Barkov se prosadil ve 48. minutě podruhé a dal tak svému týmu už tříbrankové vedení, tedy hodně nadějné, dvanáct minut před koncem. Ovšem to ještě nikdo netušil, že během posledních čtyř minut se prosadí ještě Dunclair, Bennett a Tippett. Nakonec si tedy Florida odváží z Rogers Place skvělou výhru 6:0.

58:16

58:16 Owen TIPPETT - 0:6

58:16

Florida právě vstřelila branku!
Hosté si na konci vylepšují statistiky! Tohle byl ale parádní gól z nádherné kombinace. OWEN TIPPETT přihrál dozadu Maminovi, ten mu kotouč vrátil před branku a Tippett jednoduše vstřelil šestou branku Panterů. Asistence: Maxim Mamin a Anton Lundell.

56:58

56:58 Sam BENNETT - 0:5

56:58

A je z toho debakl. Třetí přesilovkový gól Floridy v utkání vstřelil SAM BENNETT. Ten si z levé strany od mantinelu projel až před brankoviště a parádním bekhendem na vzdálenější tyčku proměnil. Asistence: Owen Tippett a Anton Lundell.

56:14

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Brendan Perlini – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

55:40

55:40 Anthony DUCLAIR - 0:4

55:40

Hosté využívají další přesilovou hru! Kotouč se dostal před odkrytou branku. Tam byl ANTHONY DUCLAIR, který ho do ní dokázal doklepat. Asistence: Aleksander Barkov a Jonathan Huberdeau.

55:05

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Duncan Keith – 2 min., sekání).

54:23

54:08

Další dlouhé a pomalé vyhození znamená další useknuté přesilovkové sekundy pro soupeře. Ten už početní výhodu asi nevyužije.

53:48

Floridě se opět podařilo vyhodit kotouč až k brance Koskinena, a to dokonce dvakrát.

53:16

Hráči Edmontonu už pomalu zvedali ruce, velké nebezpečí ale uhasil Huberdau najetím do trajektorie střely.

52:40

Lundell získal černou pryž a vyvezl ji ze svého pásma až k brance soupeře, tam ji následně přenechal.

52:23

Vyloučení v týmu Florida Panthers (Radko Gudas – 2 min., držení).

52:10

Dlouhý kotouč do jízdy směřoval na Lamberga, který ho ale nedostihl a je z toho zakázané uvolnění.

51:29

0:6

Branky a nahrávky: 26. Barkov (S. Reinhart, Huberdeau), 29. Verhaeghe (S. Reinhart, Weegar), 48. Barkov (Gudas), 56. Duclair (Barkov, Huberdeau), 57. S. Bennett (Tippett, A. Lundell), 59. Tippett (Mamin, A. Lundell)

Edmonton Oilers: Koskinen (I. Konovalov) – Ceci, Nurse, Barrie, Keith, Bouchard, K. Russell – Yamamoto, McDavid, Brendan Perlini – Puljujärvi, Draisaitl, Hyman – Kassian, R. McLeod, Foegele – Sceviour, D. Ryan, Devin Shore.
Trenér: D. Tippett

Florida Panthers: Bobrovskij (S. Knight) – Ekblad, Weegar, Gudas, Lucas Carlsson, Kiersted, Montour – S. Reinhart, Barkov, Verhaeghe – Duclair, S. Bennett, Huberdeau – Tippett, A. Lundell, Marchment – Mamin, Luostarinen, Lomberg.
Trenér: A. Brunette

Rozhodčí: P. Lambert, B. Schrader

08:59 FLA 2 Montour, sekání
13:11 EDM 2 Keith, podrážení
24:53 EDM 2 Sceviour, krosček
25:28 FLA 0:1 Barkov (S. Reinhart, Huberdeau)
28:07 FLA 0:2 Verhaeghe (S. Reinhart, Weegar)