4:3
konec (2:1, 1:1, 1:1)
21.01.2022, 19:30 • 32. kolo • Daniela Mesíková
Tipsport: 1.54 5.02 4.79 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.54 - 5.02 - 4.79
HK DUKLA Ingema Michalovce – HC Prešov
4:3
konec (2:1, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 12. Faith (Suja), 14. Doherty (Kukuča), 27. Kukuča (Regenda), 46. Cameranesi (Erkinjuntti, Regenda) – 6. Charbonneau (Čacho), 28. Čacho (Welychka, Charbonneau), 49. Klíma (Sýkora)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK DUKLA Ingema Michalovce:
Williams (Vošvrda) – Pavlin, Macejko, Doherty, Suja, Bokroš, Mihálik, Gajdoš – Regenda, Cameranesi, Kukuča – Galbavý, Galamboš, Keränen – Žitný, Erkinjuntti, Faith – Przygodzki, Buc, Mašlonka
Náhradníci:
Trenér:
HC Prešov:
Petrík (Bespalov) – F. Fekiač, Rajnoha, Glazkov, Bakala, Turan, Jendroľ, Růžička – Sýkora, Valent, Michnáč – Welychka, Čacho, Charbonneau – Šimun, Zagrapan, A. Nauš – Klíma, V. Fekiač, Lialka
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Snášel, Orolín – Šoltés, Ordzovenský
Diváci:
1. třetina | ||||
05:38 | PEN | 0:1 | Charbonneau (Čacho) | |
09:51 | PEN | 2 | Jendroľ, podrážení | |
11:18 | MIC | 1:1 | Faith (Suja) | |
13:50 | MIC | 2:1 | Doherty (Kukuča) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:17 | MIC | 3:1 | Kukuča (Regenda) | |
27:02 | PEN | 3:2 | Čacho (Welychka, Charbonneau) | |
36:52 | MIC | 2 | Doherty, hrubost | |
38:07 | PEN | 2 | Lialka, hrubost | |
MIC | 2 | Pavlin, hrubost | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:11 | PEN | 2 | Nauš, hákování | |
45:13 | MIC | 4:2 | Cameranesi (Erkinjuntti, Regenda) | |
48:55 | PEN | 4:3 | Klíma (Sýkora) | |
59:39 | MIC | 2 | Przygodzki, nedovolené bránění | |
Konec |
Liberecký kraj – Praha 09:00 5:2
Jihočeský kraj – Karlovarský kraj 09:00 3:6
Královéhradecký kraj – Ústecký kraj 10:45 5:4
Zlínský kraj – Středočeský kraj 10:45 2:8
Olomoucký kraj – Pardubický kraj 12:30 1:3
Moravskoslezský kraj – Plzeňský kraj 12:30 1:1
Praha – Kraj Vysočina 14:15 2:2
Karlovarský kraj – Jihomoravský kraj 14:15 4:5
Liberecký kraj – Královéhradecký kraj 16:00 6:2
Jihočeský kraj – Zlínský kraj 16:00 9:4
Ústecký kraj – Olomoucký kraj 17:45 4:6
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 17:45 2:2
Pardubický kraj – Kraj Vysočina 19:30 2:2
Plzeňský kraj – Jihomoravský kraj 19:30 4:1
59:45
59:39
59:39
59:22
57:58
57:08
56:11
54:39
53:24
52:25
51:56
51:11
50:52
48:55
Asistencia: Ján Sýkora
48:09
47:05