DHL Extraliga juniorů

AZ Havířov – HC Kometa Brno

5:6

po prodl. (1:1, 2:0, 2:4 - 0:1)

21.01.2022, 17:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • 33. kolo • Petr Miklas, Vít Káňa

O výsledku prodloužení rozhodl zbytečný Becherův faul v útočném pásmu a bleskově využitá přesilovka Komety. Dnešní divoký zápas tak končí výhrou Komety 5:6, hosté budou se dvěma body asi spokojeni, Havířov s jedním méně. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů. (19:22:09)

63:23

Kometa právě vstřelila branku!
Brno přesilovku využívá hned po buly, když Patrik Fajmon našel na levém kruhu IVA SEDLÁČKA, jenž poslal puk od hroní tyče do sítě. Asistence: Patrik Fajmon a Eduard Šalé.
Konec oddechového času.

63:13

Oddechový čas pro hosty.

63:13

Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Becher – 2 min., podrážení).

62:15

Akci Komety zastavil ofsajd.

61:49

AZ zakládá útok.

60:30

Becher se dobře uvolnil a dostal se před Schnattingera, ale po bekhendovém blafáku přestřelil branku Komety!

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli rekordních 6 gólů, když nejprve hosté otočili výsledek a dostali se do vedení 3:5. Poté Havířov dvěma brankami v závěru třetiny srovnal a čeká nás prodloužení.

60:00

59:14

Hra se přelévá ze strany na stranu, ale bez šancí.

57:25

Havířov právě vstřelil branku!
JAKUB PLEVKA po Makovcově přihrávce jel sám na Schnattingera, byl faulován, ale zvládl v pádu zakončit a dostal puk za Schnattingerova záda. Asistence Pavel Makovec.

56:16

FILIP BYČKOV šikovně tečoval Bílkovo nahození a snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Adam Kremnický a Petr Kubíček.

54:40

Další zakázané uvolnění Komety.

54:14

Kometě nevyšla rozehrávka, je z toho zakázané uvolnění.

51:35

Brno už má dvoubrankový náskok, protože Malý nahrál před branku, kdy stál EDUARD ŠALÉ, jenž poslal puk na Nowakovu vyrážečku. Asistence: Jakub Malý a Ivo Sedláček.

46:40

Oddechový čas pro domácí.

5:6

Branky a nahrávky: 1. Pastor (Byčkov, Bárta), 24. Kočí (Fědor, Bárta), 29. Špaček (Plevka, Makovec), 57. Byčkov (Kremnický, Kubíček), 58. Plevka (Makovec) – 17. Malý (Šalé, Holemý), 43. Šalé (Sedláček J., Sedláček I.), 46. Sedláček I. (Sedláček J., Šalé), 47. Bartes (Fajmon, Bělohlav), 52. Šalé (Malý, Sedláček I.), 64. Sedláček I. (Fajmon, Šalé)

AZ Havířov: Nowak (Hamrozi) – Kremnický, Bílek, Kubíček "A", Zavřel, Fědor, Kočí "A" – Plevka, Horváth, Pastor, Makovec, Valach, Becher, Pavlačka, Byčkov "C", Špaček, Hledík, Bárta
Trenér: Urbánek

HC Kometa Brno: Schnattinger (Petržílka) – Řehák, Fajmon, Holemý, Ulbricht, Sedláček J. "C", Svoboda – Horký, Bartes "A", Hrnčíř, Šalé, Sedláček I., Bělohlav, Malý, Pigl, Otava, Nesvatba, Harmim
Trenér: Zachrla

Rozhodčí: Šutara, Blaha – Gančarčík, Vengřín

00:09 HAV 1:0 Pastor (Byčkov, Bárta)
02:17 KOM 2 Otava, podrážení
16:55 KOM 1:1 Malý (Šalé, Holemý)