2:2
konec (0:1, 1:1, 1:0)
21.01.2022, 20:30 • Plzeň - Košutka, KOOPERATIVA ARÉNA • 15. kolo
HC S.O.S. Žízeň Chotěšov – Spartak Škoda Sedlec
2:2
konec (0:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 28. Havlíček (Drda), 44. Havlíček (Rada) – 15. Weishäupl (Poustka), 22. Weishäupl (Petele, Kliment)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC S.O.S. Žízeň Chotěšov:
O. Voříšek (P. Kozel) — J. Končel, L. Drda, E. Molek, F. Šedivý, J. Povolný, V. Tytl, M. Drda — S. Havlíček, J. Havlíček, T. Havlíček, D. Brejcha, R. Holík, L. Rada, O. Rada, J. Šmidingr, J. Šebo, J. Pálenský
Náhradníci:
Trenér:
Spartak Škoda Sedlec:
V. Souhrada — J. Petele, M. Kliment, R. Paveza — I. Procházka, T. Weishäupl, K. Poustka, M. Kejík, T. Švestka, P. Hašek, A. Korsa, Š. Ulč, P. Mára
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Matěj Deja — Josef Lang, Maxmilián Hošťálek
Diváci: 10
1. třetina | ||||
6:16 | SSS | 2 | Petele, hrubost | |
13:39 | ZNC | 2 | Povolný, sekání | |
14:07 | SSS | 0:1 | Weishäupl (Poustka) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
15:31 | ZNC | 2 | Drda, sekání | |
18:47 | SSS | 2 | Kejík, faul kolenem | |
20:55 | ZNC | 2 | Molek, krosček | |
21:25 | SSS | 0:2 | Weishäupl (Petele, Kliment) | |
23:53 | SSS | 2 | Kliment, držení | |
24:35 | ZNC | 2 | Šebo, sekání | |
24:35 | SSS | 2 | Kejík, napadení | |
26:57 | SSS | 2 | Kejík, držení | |
27:34 | ZNC | 1:2 | Havlíček (Drda) | |
28:59 | SSS | 2 | Kliment, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
30:47 | SSS | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Hašek | |
34:40 | SSS | 2 | Ulč, napadení | |
36:38 | ZNC | 2 | Povolný, držení hole | |
43:27 | ZNC | 2:2 | Havlíček (Rada) | |
Konec |
Liberecký kraj – Praha 09:00 5:2
Jihočeský kraj – Karlovarský kraj 09:00 3:6
Královéhradecký kraj – Ústecký kraj 10:45 5:4
Zlínský kraj – Středočeský kraj 10:45 2:8
Olomoucký kraj – Pardubický kraj 12:30 1:3
Moravskoslezský kraj – Plzeňský kraj 12:30 1:1
Praha – Kraj Vysočina 14:15 2:2
Karlovarský kraj – Jihomoravský kraj 14:15 4:5
Liberecký kraj – Královéhradecký kraj 16:00 6:2
Jihočeský kraj – Zlínský kraj 16:00 9:4
Ústecký kraj – Olomoucký kraj 17:45 4:6
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 17:45 2:2
Pardubický kraj – Kraj Vysočina 19:30 2:2
Plzeňský kraj – Jihomoravský kraj 19:30 4:1
43:27
36:38
34:40
30:47
30:01
30:00
28:59
27:34
26:57
24:35
24:35
23:53
21:25
20:55
18:47
15:31
15:01
15:00
14:07
13:39
6:16
00:01