21.01.2022, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 1.46 5.58 5.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Robin Lehner (VEG) – 24 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,9%, odchytal 61:29
Samuel Montembeault (MTL) – 49 zákroků, 4 OG, úspěšnost 92,5%, odchytal 61:50

Český ani slovenský hráč v tomto zápase nehrál

Tři hvězdy utkání

1. Shea Theodore (VEG) – 1+2
2. William Karlsson (VEG) – 1+1
3. Dylan Coghlan (VEG) – 0+0 (06:57:22)
Vegas Golden Knights v zápase dvakrát vedli, ale pak dokázal hostující celek skóre otočit a vedl. Jonathan Marchessault ve třetí třetině srovnal a v prodloužení rozhodl o výhře Vegas Shea Theodore.

61:50

61:50 Shea THEODORE - 4:3

61:50

Golden Knights právě vstřelili branku!
Vegas vyhrává, po pěkné individuální akci se střelou z mezikruží prosazuje do horní části branky SHEA THEODORE. Asistence: Nicolas Roy.
William Karlsson měl obrovskou šanci, ale blafákem nepřekonal z brejku brankáře. Samuel Montembeault kryje jeho šanci.

61:17

Hosté rozehrávají od své branky.

60:53

Robin Lehner musí být pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou.

60:42

Robin Lehner předvedl tři zákroky proti střelám soupeře. Obrovské chyby ve hře Vegas.

60:13

Chandler Stephenson se dostal do šance, ale vypálit nedokázal po Dadonově pasu.

60:01

Buly pro domácí, prodloužení začalo.

60:01

49:23, takový je poměr střel na branku, Jonathan Marchessault zachránil ve třetí třetině pro Vegas tento zápas. Následovat bude prodloužení.
Oba týmy mají bod, o ten další se bude bojovat.

60:00

59:34

Mike rozehrává od své branky, Dvorak pálil, Robin Lehner byl pozorný.

59:00

Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:35

Alex Pietrangelo minul branku, následně domácí musí rozehrávat od své branky.

58:24

Brayden McNabb minul branku.

58:13

Zakázané uvolnění proti Montrealu. Domácí celek čeká v posledních minutách na nějakou výraznější šanci.

57:14

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do útočného pásma.

56:33

Robin Lehner musel zasahovat proti střele soupeře, tak tak si s tímto pokusem poradil.

56:00

Špatně to sehráli domácí a nešikovnou přihrávkou se připravili o útočné pásmo.

55:35

Hosté dostali kotouč daleko od své branky, a pak šli střídat.

55:06

William Karlsson nadvakrát nedokázal překonat brankáře soupeře, Samuel Montembeault přerušuje hru. Komerční přestávka.

54:01

Sledujeme souboje o puk ve středním pásmu. Následně Samuel Montembeault vyrazil střelecký pokus Carriera.

53:54

Zakázané uvolnění proti hostům.

53:43

Dylan Coghlan měl dobrou střeleckou pozici, ale trefil jen brankáře.

53:02

Domácí hokejisté evidentně vstřelená branka nabudila, tým pokračuje v aktivní hře, Brayden McNabb minul branku.

52:25

Robin Lehner přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou Vegas.

51:39

51:39 Jonathan MARCHESSAULT - 3:3

51:39

Vegas srovnává stav zápasu, rychle proměnilo přesilovku, po výborné Karlssonově přihrávce dává gól rychlou střelou JONATHAN MARCHESSAULT. Asistence: William Karlsson a Shea Theodore.

51:32

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Josh Anderson – 2 min., hákování).

50:36

Nolan Patrick to zkoušel individuálně, ale jeho rána končí vysoko nad brankou.

50:29

Komerční přestávka.

50:05

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Montreal stále vede, William Karlsson měl velkou šanci, ale trefil jen brankáře.

49:57

Hra je přerušená, vhazovat se bude před brankou Canadiens.

49:42

Mattias Janmark nedokázal přesněji tečovat spoluhráčovu střelu.

49:11

Chandler Stephenson nedokázal nic vymyslet v útočném pásmu. Vegas na svou šanci čeká.

48:56

Vegas rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

48:03

Brett Howden vypálil, s jeho pokusem si snadno poradil brankář Canadiens.

46:55

Vegas v tomto zápase nejde nic, nemůže se dostat do útočného pásma stabilněji, naopak hosté z minima vytěžili maximum.

46:15

46:15 Mike HOFFMAN - 2:3

46:15

Montreal právě vstřelil branku!
Hostující celek se z první střely ve třetí třetině prosazuje. MIKE HOFFMAN ránou z první překonal špatně postaveného domácího brankáře. Vegas poprvé v zápase prohrává. Asistence: Christian Dvorak a Laurent Dauphin.

45:58

Daniil Miromanov pálil od modré čáry, jeho pokus kryje brankář. Bude se vhazovat.

45:53

Samuel Montembeault kryje ránu, kterou vyslal Dadonov z dobré pozice.

45:16

34:18, střelecky je aktivnější domácí celek, stav zápasu je stále vyrovnaný.

44:42

Keegan Kolesar hledal spoluhráče, Jonathan Marchessault nezpracoval puk. Následně akci hostů zastavil ofsajd.

44:18

Samuel Montembeault musel rozehrávat od své branky, zakázané uvolnění se nepíská. Domácí přečkali oslabení.

43:41

Robin Lehner si poradil se střelou soupeře od modré čáry, následně se domácí vyloučený hráč vrátil do hry.

43:18

Ben Hutton vyhodil přes všechny čáry, hosté musí znovu rozehrávat od vlastní branky.

42:54

Domácí vyhazují přes všechny čáry, Chris Wideman rozehrává od vlastní branky.

42:26

Josh Anderson to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit, obrana si dokázala poradit.

41:54

Přesilovka pro hosty.

41:54

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Pietrangelo – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

41:40

Na nějakou výraznější šanci ve třetí třetině zatím čekáme.

41:01

Jeff Petry rozehrává od své branky, následně pokračoval do útoku, ale tam byla pozorná domácí obrana.

40:46

Jevgenij Dadonov nedosáhl na přihrávku spoluhráče, směr hry se otáčí.

40:30

Mike Hoffman se pokoušel dostat do útočného pásma, ale vypálit hosté nedokázali.

40:13

Utkání pokračuje třetí třetinou, sledujeme rychlý hokej.

40:01

Vegas vedlo 2:1, ale inkasovalo v oslabení, a tak po dvou třetinách platí vyrovnaný stav 2:2. Střelecky vedou domácí 33:19.

40:00

39:20

Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se dohrává třetina.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry, zakázané uvolnění proti Vegas.

38:32

Oba týmy střídají, sledujeme klidnější pasáž hry.

38:12

Jevgenij Dadonov bojoval o kotouč v útočném pásmu, snažil se něco vymyslet, ale hosté hrají zodpovědně.

37:34

Artturi Lehkonen byl volný před brankou, ale spoluhráči mu přihrávku nedokázali poslat.

37:08

Michael Pezzetta hledal spoluhráče zpětnou přihrávkou, ale domácí obrana byla připravená.

36:47

Samuel Montembeault si poradil s dobrou šancí Vegas, následně hosté rychle přenesli hru, ale vypálit nedokázali.

36:00

Domácí hráči musí rozehrávat od své branky, Brett Howden dostal puk do útočného pásma, Dylan Coghlan pálil, ale brankáře nepřekonal, bude se vhazovat.

35:31

Dylan Coghlan pálil, Michael Amadio zkoušel před brankou tečovat puk, ale brankář Samuel Montembeault přerušuje hru a kryje kotouč.

35:08

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, střelecky je aktivnější Vegas, ale hosté dokázali srovnat stav zápasu.

34:45

David Savard pálil z dobré pozice před brankou, ale obrana Vegas si dokázala poradit.

34:31

34:20

34:20 Tyler TOFFOLI - 2:2

34:20

Snadná branka pro hosty, kteří v přesilovce vyrovnávají. Domácí hodně nedůrazně hráli před brankou a spoustu prostoru měl TYLER TOFFOLI. Měl čas na střelu a puk snadno dostat do odkryté části branky, Robin Lehner zasáhnout nedokázal. Asistence: Nick Suzuki a Chris Wideman.

33:44

Hostující celek hraje přesilovku, ale domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry.

33:35

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Roy – 2 min., držení).

32:41

Brayden McNabb dobře vypálil a brankář Canadiens tak tak puk vyrazil. Následně musel znovu Samuel Montembeault zasahovat.

32:37

Samuel Montembeault raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí celek pokračuje v aktivní hře.

31:46

31:46 William KARLSSON - 2:1

31:46

Domácí celek proměnil přesilovku a jde do vedení, bekhendovou střelou se po rychlé akci ke vzdálenější tyči prosazuje WILLIAM KARLSSON. Asistence: Jonathan Marchessault a Shea Theodore.

31:27

Jonathan Marchessault pálil, Nick Suzuki zblokoval střelu a rychle vyhodil.

31:03

Robin Lehner rozehrává od své branky, Alex Pietrangelo pokračoval v akci.

30:45

Jevgenij Dadonov a Dylan Coghlan dostlai hru do útočné třetiny, ale nedaří se jim tam usadit.

30:22

Vegas se usadilo v útočném pásmu, následně ale hosté dokázali vyhodit.

30:14

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (David Savard – 2 min., držení).

30:12

29:23

Mike Hoffman to zkoušel bekhendem, jeho rána z dobré pozice končí vedle branky.

28:52

Zakázané uvolnění Vegas, vhazovat se bude před brankou domácích.

28:14

Brayden McNabb dostal hru do útočného pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Domácí jsou střelecky aktivnější, ale na skóre to vidět není.

27:30

Špatná rozehrávka Canadiens, zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Montrealu.

27:09

Dylan Coghlan rozehrává od své branky, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

26:46

Shea Theodore to vzal na sebe, ale jeho rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.

26:18

Samuel Montembeault raději přerušuje hru, komerční přestávka.

26:04

25:42

Robin Lehner kryje kotouč po střele od modré čáry, vhazovat se bude před jeho brankou.

25:09

Vegas vyhodilo do středního pásma, následně musí hosté vystřídat a na led jde druhá formace přesilovková.

24:50

Christian Dvorak dostal hru do útočného pásma, Tyler Toffoli minul branku od modré čáry.

24:28

Hostující celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje, domácí se musí bránit aktivní hře soupeře.

24:04

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., nedovolené bránění).

23:56

Jake Evans to vzal na sebe, jeho ránu kryje Robin Lehner.

23:16

Hostující celek rozehrává od vlastní branky, ve středním pásmu získali puk domácí, ale dostat se do útoku nedokázali.

22:08

Daniil Miromanov rozehrává od své branky. Následně měli domácí tři dobré šance, ale Brett Howden, Nolan Patrick ani Michael Amadio se nedokázali prosadit. Samuel Montembeault své spoluhráče nyní podržel.

21:40

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat od útočného pásma.

20:54

Alex Pietrangelo hledal spoluhráče, Reilly Smith na jeho přihrávku nedosáhl.

20:28

19:10, střelecky je aktivnější domácí celek, ale nyní Jonathan Marchessault nedokázal nic vymyslet před brankou soupeře.

20:10

Samuel Montembeault musel zasahovat proti domácí střele, ale nedokázal si poradiut.

20:01

Úvodní buly druhé třetiny pro domácí celek, utkání pokračuje dál.

20:01

20:00

19:50

William Carrier pálil, jeho rána byla zblokovaná.

19:40

Už se pravděpodobně nic nestane.

19:00

Poslední minuta hry v první třetině.

18:44

Jake Evans měl čas v útočném pásmu něco vymyslet, ale nedokázal se prosadit. Domácí otáčejí směr hry.

18:39

Postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

18:19

William Karlsson pálil a Samuel Montembeault si dokázal poměrně snadno s jeho střelou poradit.

17:56

Ben Hutton to vzal na sebe, jeho rána byla hodně nepovedená.

17:40

Daniil Miromanov pálil jako obránce od modré čáry, jeho rána byla hodně nepovedená.

16:54

Josh Anderson měl velkou šanci, ale jeho rána po dobré přihrávce končí mimo branku. Robin Lehner zasahovat nemusel.

16:44

William Karlsson mohl vrátit domácím vedení, ale trefil z ostré pozice jen brankovou konstrukci.

15:28

15:28 Michael PEZZETTA - 1:1

15:28

Po dlouhé době se hosté dostali k zakončení a je vyrovnáno, První střelu dokázal domácí brankář vyrazit, na dorážku byl krátký. MICHAEL PEZZETTA využil toho, že sudí nenechal hrát domácího obránce. Asistence: Artturi Lehkonen.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.

14:29

Vegas vybojovalo vhazování v útočném pásmu. Brayden McNabb pálil, ale Samuel Montembeault si dokázal poradit.

14:19

Samuel Montembeault si připsal další tři skvělé zákroky, Amadio měl na hokejce druhou domácí branku, ale minul. Komerční přestávka.

13:44

Reilly Smith vracel hru za svou branku, odkud domácí následně rozehrávají.

13:24

Jonathan Marchessault těžil z akce spoluhráče, ale následně na branku nikdo z domácích vypálit nedokázal.

12:57

Rem Pitlick otáčel směr hry, dostal se do zakončení, ale minul branku.

12:25

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Ben Hutton se dostal do zakončení, ale nedokázal se prosadit.

12:15

Samuel Montembeault kryje i pokus Kolesara. Komerční přestávka.

11:47

Vegas mělo už při hře pět na pět zajímavou šanci, ale puk končí vedle branky. Samuel Montembeault uspěl i následně proti další šanci.

11:08

Alex Pietrangelo pálil od modré čáry, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale brankář si dokázal poradit.

10:43

Alexandr Romanov vyhodil přes všechny čáry, Vegas se nemůže stabilněji dostat od útočného pásma.

10:19

William Karlsson to zkoušel ránou z první, ale puk mu nesedl tak, jak by potřeboval. Následně hosté v pohodě vyhodili.

10:01

Jake Evans dostal hru do útočného pásma, domácí celek musí dál bojovat o útočné pásmo.

09:42

Vegas hraje přesilovku, první v tomto zápase.

09:35

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Nick Suzuki – 2 min., nedovolené bránění).

07:54

Artturi Lehkonen měl dobrou střeleckou pozici, jeho ránu tak tak vyrazil brankář Robin Lehner. K dorážce se hosté už nedostali.

07:35

Špatná přihrávka na modrou čáru a domácí hokejisté přichází o útočné pásmo.

07:19

4:2, střelecky jsou mírně aktivnější domácí hokejisté.

06:50

Samuel Montembeault si poradil se střelou od modré čáry, následně jeho spoluhráči vyhodili na zakázané uvolnění.

06:34

Jake Evans se pokoušel něco vymyslet, ale obrana Vegas ho nenechala zakončit.

06:19

Keegan Kolesar se vrací a rozehrává od vlastní branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

06:03

Ofsajd hostů. Komerční přestávka, buly ve středním pásmu.

05:41

Samuel Montembeault musel za svou branku, následně puk vybojovali domácí, kteří ale nedokázali přesněji vypálit.

05:08

Nolan Patrick to zkoušel individuálně, ale nedokázal překonat obránce.

04:35

Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, hostující celek se pokouší něco vymyslet před brankou, ale zatím marně.

04:12

Robin Lehner přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

03:40

03:40 Chandler STEPHENSON - 1:0

03:40

Domácí celek se duhou střelou v zápase dostává do vedení, po pěkné Dadonově přihrávce před branku se ránou z mezikruží prosazuje obranou Canadiens neobsazený CHANDLER STEPHENSON. Asistence: Jevgenij Dadonov a William Carrier.

02:43

Shea Theodore pálil od modré čáry, následně Brett Howden zkoušel tečovat puk před brankou, ale nepodařilo se mu to.

02:00

Mike Hoffman přišel o puk, a tak mohou hrát domácí hokejisté. Následně se ale Vegas do útočného pásma nedostalo.

01:34

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit.

01:00

Tyler Toffoli hledal spoluhráče v útočné pásmu, ale akce byla zblokovaná. Domácí následně otočili směr hru, ale vypálit nedokázali.

00:23

Dylan Coghlan se dostal do zakončení, jeho rána od modré čáry nebyla přesná, navíc spoluhráčovu tvrdá rána zlomila hokejku.

00:01

Úvodní buly pro hostující celek, zápas začal.

00:01

Vegas Golden Knights: Lehner (Ferguson) – McNabb, Pietrangelo, Theodore, Hague, Coghlan, Miromanov – W. Carrier, Stephenson, Dadonov – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Janmark, N. Roy, Kolesar – B. Howden, Patrick, Amadio.

Montreal Canadiens: Montembeault (Primeau) – Chiarot, D. Savard, Clague, Petry, A. Romanov, Ch. Wideman – Drouin, R. Pitlick, Josh Anderson – Toffoli, Suzuki, Evans – Pezzetta, Poehling, Lehkonen – Dauphin, Dvorak, M. Hoffman..
Vegas Golden Knights odehráli 40 zápasů s bilancí 19-4-2-15 a získali 48 bodů. V tabulce Západní konference je tým na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo Vegas jediný. New York Rangers porazili 5:1. Tým nestačil na Nashville Predators 2:3, Chicago Blackhawks 1:2, Toronto Maple Leafs 3:4 v nájezdech a na Pittsburgh Penguins 3:5.
Montreal Canadiens odehrál 38 zápasů s bilancí 7-1-5-25 a ziskem 21 bodů. V tabulce Východní konference je tým na poslední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým jediný. Poradil si s Dallasem Stars 5:3. Tým nestačil na Floridu Panthers 2:5, Boston Bruins 1:5, Chicago Blackhawks 2:3 v prodloužení a Arizonu Coyotes 2:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Montreal Canadiens.

Staňte se fanoušky NHL.cz!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

4:3

Branky a nahrávky: 4. Stephenson (Dadonov, W. Carrier), 32. W. Karlsson (Marchessault, Theodore), 52. Marchessault (W. Karlsson, Theodore), 62. Theodore (N. Roy) – 16. Pezzetta (Lehkonen), 35. Toffoli (Suzuki, Ch. Wideman), 47. M. Hoffman (Dvorak, Dauphin)

Vegas Golden Knights: Lehner (Ferguson) – McNabb, Pietrangelo, Theodore, Coghlan, Miromanov, B. Hutton – W. Carrier, Stephenson, Dadonov – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Janmark, N. Roy, Kolesar – B. Howden, Patrick, Amadio.
Trenér: Pete DeBoer

Rozhodčí: Chmielewski, Hanson – Baker, Gibbons

Diváci: 18 121

03:40 VEG 1:0 Stephenson (Dadonov, W. Carrier)
09:35 MTL 2 Suzuki, nedovolené bránění
15:28 MTL 1:1 Pezzetta (Lehkonen)
24:04 VEG 2 Marchessault, nedovolené bránění
30:14 MTL 2 D. Savard, držení
31:46 VEG 2:1 W. Karlsson (Marchessault, Theodore)
33:35 VEG 2 N. Roy, držení
34:20 MTL 2:2 Toffoli (Suzuki, Ch. Wideman)
41:54 VEG 2 Pietrangelo, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
46:15 MTL 2:3 M. Hoffman (Dvorak, Dauphin)
51:32 MTL 2 Josh Anderson, hákování
51:39 VEG 3:3 Marchessault (W. Karlsson, Theodore)