5:3
konec (1:2, 2:0, 2:1)
21.01.2022, 18:00 • ROCKNET Aréna, Chomutov • 47. kolo • Petr Frömel
Tipsport: 3.11 4.2 2.05 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.11 - 4.2 - 2.05
Rytíři Kladno – Banes Motor České Budějovice
5:3
konec (1:2, 2:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 13. A. Kubík (Plekanec, Baránek), 27. Plekanec, 38. M. Kadlec (M. Indrák, Ticháček), 56. Plekanec (Baránek, M. Indrák), 60. Plekanec – 6. Karabáček (M. Hanzl, Piskáček), 7. J. Ondráček (Valský, Šenkeřík), 45. Vondrka (Gulaš, Pech)
Karty:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Bow (Janus) – Kehar, Baránek, K. Wood, Ticháček, Babka, J. Suchánek (A), Funk – Hlava, Plekanec (C), A. Kubík – Pytlík, Zikmund, Melka – M. Kadlec, Filip, Martin Procházka – Kristo, M. Indrák, M. Beran.
Náhradníci:
Trenér: D. Čermák.
Banes Motor České Budějovice:
Hrachovina (Strmeň) – Štencel, Vráblík, Bindulis, Percy, Šenkeřík, Piskáček (A), Bučko – Vondrka, Pech (A), Z. Doležal – Abdul, J. Novotný, Gulaš (C) – J. Ondráček, Koláček, Valský – M. Beránek, M. Hanzl, Karabáček.
Náhradníci:
Trenér: P. Martinec.
Rozhodčí: Šindel, Kika – Lederer, Gerát
Diváci: 1000
1. třetina | ||||
05:42 | CEB | 0:1 | Karabáček (M. Hanzl, Piskáček) | |
06:26 | CEB | 0:2 | J. Ondráček (Valský, Šenkeřík) | |
07:13 | KLA | 2 | Melka, držení | |
09:01 | CEB | 2 | Valský, podrážení | |
11:55 | CEB | 2 | M. Hanzl, vražení na mantinel | |
12:27 | KLA | 1:2 | A. Kubík (Plekanec, Baránek) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:21 | KLA | 2:2 | Plekanec | |
29:58 | KLA | 2 | Zikmund, nedovolené bránění | |
KLA | 2 | Melka, hrubost | ||
CEB | 2 | Gulaš, hrubost | ||
37:59 | KLA | 3:2 | M. Kadlec (M. Indrák, Ticháček) | |
38:58 | CEB | 2 | Šenkeřík, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:49 | CEB | 3:3 | Vondrka (Gulaš, Pech) | |
48:56 | CEB | 2 | Šenkeřík, podrážení | |
54:00 | CEB | 2 | M. Beránek, faul kolenem | |
55:23 | KLA | 4:3 | Plekanec (Baránek, M. Indrák) | |
59:32 | KLA | 5:3 | Plekanec | |
Konec |
Liberecký kraj – Praha 09:00 5:2
Jihočeský kraj – Karlovarský kraj 09:00 3:6
Královéhradecký kraj – Ústecký kraj 10:45 5:4
Zlínský kraj – Středočeský kraj 10:45 2:8
Olomoucký kraj – Pardubický kraj 12:30 1:3
Moravskoslezský kraj – Plzeňský kraj 12:30 1:1
Praha – Kraj Vysočina 14:15 2:2
Karlovarský kraj – Jihomoravský kraj 14:15 4:5
Liberecký kraj – Královéhradecký kraj 16:00 6:2
Jihočeský kraj – Zlínský kraj 16:00 9:4
Ústecký kraj – Olomoucký kraj 17:45 4:6
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 17:45 2:2
Pardubický kraj – Kraj Vysočina 19:30 2:2
Plzeňský kraj – Jihomoravský kraj 19:30 4:1
54:00
48:56
38:58
29:58
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Antonín Melka – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Milan Gulaš – 2 min., hrubost).
11:55
09:01
07:13