Extraliga dorostu - o účast v play-off

HC Kobra Praha – BK Havlíčkův Brod

1:5

konec (0:1, 1:1, 0:3)

08.01.2022, 17:32 • ZS HC Kobra Praha, Praha-Braník • Skupina D • Tadeáš Podolka

47:29

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Kobra je zralá na ručník. Bruslaři jsou, zdá se, nezastavitelní. Pátou trefu do domácí klece přidává TADEÁŠ KOUBEK, jenž prostřelil domácího strážce klece. Asistence: Patrik Mrtka, Rostislav Nosek.

45:46

S góly se nám v poslední minutě roztrhl pytel! Na 4:1 zvyšuje TOMÁŠ SMETÁNKA, Bašta inkasuje podruhé během dvou minut. Asistence: Lukáš Nový.

44:13

Hosté zaslouženě odskakují o 2 góly, do vedení 3:1! Před branickou klecí dostal prostor k zakončení JOSEF TEPLÝ, který se před Baštou nemýlil a prostřelil ho. Asistence:. Ilarion Kuprijanov.

32:18

Hosté se přece jen dostávají do vedení! Na střelu KRYŠTOFA CHYMA byl Bašta krátký a kotouč se dostal do branické sítě. Asistence: Matěj Fiala, Tomáš Smetánka.

29:36

Kobra právě vstřelila branku!
Domácí trochu nečekaně srovnávají stav utkání na 1:1! Autorem gólu je RICHARD ŠTÍPEK, který vybojoval puk a zavěsil puk za Bělohlávka. Bez asistence.

12:38

Autorem branky je LUKÁŠ NOVÝ, který využil nastalého tlaku a dostal kotouč za Baštu. Asistence: Matěj Fiala a Adam Bernard.

1:5

Branky a nahrávky: 30. Štípek – 13. Nový (Fiala, Bernard), 33. Chymo (Fiala, Smetánka), 45. Teplý (Kuprijanov), 46. Smetánka (Nový), 48. Koubek (Mrtka, Nosek)

HC Kobra Praha: Bašta (Simon) – Mack, Mol, Nácovský, Sůsa, Stanko – Jáchym, Holec, Kovář (C), Palaščák, Fáber, Smrž, Štípek, Příhoda, Uhlík (A), Judiak, Štěpánek.
Trenér: Jiří Doležal

BK Havlíčkův Brod: Bělohlávek (Ferdus) – Vaněček (C), Novotný, Chymo, P. Mrtka, Ondruš, Adam – Kuprijanov, Nosek, Koubek, Bernard, Nový, Smetánka, Prchal, Fiala, Teplý (A), Bakus.
Trenér: Jiří Čelanský

Rozhodčí: Glanc – Svobodová, Maňák.