08.01.2022, 14:30 • 29. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

58:27

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Vinzens – 2 min., hákování).

58:14

Litvínov právě vstřelil branku!
Necelé dvě minutky před koncem jde hostující celek do vedení 4:3! Trefil se VÍT BERAN. Asistence: David Skuhrovec.

40:01

40:00

38:59

Salzburg právě vstřelil branku!
V závěru druhé třetiny domácí vyrovnávají na 3:3! Prosadil se opět PAUL VINZENS. Asistence: Maximilian Kirchebner a Julius Sumpf.

34:23

Hosté si ale velice rychle berou své vedení zpět, když se prosadil DAVID SKUHROVEC. Asistence: Jakub Kadár a Jakub Kroupa.

29:23

A je vyrovnáno! Autorem branky je PAUL VINZENS. Asistence: Maximilian Jelavic.

28:18

Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kroupa – 2 min., hákování).

25:41

Domácí celek snižuje na rozdíl jedné branky, když se prosadil VADIM SCHREINER. Asistence: Max Stiegler.

20:01

20:00

13:35

Litvínovský celek jde do vedení o dvě branky, když se tentokrát prosadil LUKÁŠ HOCELÍK. Asistence: Ondřej Postl.

13:35

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Kauhanen – 2 min., podrážení).

12:05

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Jelavic – 2 min., hákování).

05:12

Je tu první branka tohoto utkání, kterou vstřelil litvínovský LUKÁŠ STEHLÍK. Český celek tak jde do vedení 1:0. Asistence: Tim Danielčák a Prokop Limanovský.

00:01

EC Red Bull Salzburg: Clara (Wolf) – Kauhanen (A), Kirchebner, Sinn (C), Weber (A), Hübner, Winkelmann – Schreiner, Jelavic, Sumpf, Vinzens, Wurzer, Stiegler, Mackner, Ruckdäschel, Eckl, Ziesche, Krotsch.
Trenér: Ilkka Pakarinen

HC Litvínov: Čermák (Klika) – Hocelík, Baláž, Kroupa, Kadár, Werner, Hák, Hynek – Danielčák, Limanovský (A), Stehlík (C), Maštalířský, Skuhrovec (A), Beran, Špaček, Postl, Šprynar, Kočárek.
Trenér: Radek Mrázek

Rozhodčí: Huber, Hrabal – Panholzer, Smeibidlo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

3:4

Branky a nahrávky: 26. Schreiner (Stiegler), 30. Vinzens (Jelavic), 39. Vinzens (Kirchebner, Sumpf) – 6. Stehlík (Danielčák, Limanovský), 14. Hocelík (Postl), 35. Skuhrovec (Kadár, Kroupa), 59. Beran (Skuhrovec)

Rozhodčí: Huber, Hrabal – Panholzer, Smeibidlo

05:12 LIM 0:1 Stehlík (Danielčák, Limanovský)
12:05 SLZ 2 Jelavic, hákování
13:35 SLZ 2 Kauhanen, podrážení
13:35 LIM 0:2 Hocelík (Postl)
25:41 SLZ 1:2 Schreiner (Stiegler)
28:18 LIM 2 Kroupa, hákování
29:23 SLZ 2:2 Vinzens (Jelavic)