Parahokej Havířov z.s. – SHK LAPP Zlín

4:3

konec (2:1, 0:1, 2:1)

08.01.2022, 14:30 • GASCONTROL Aréna Havířov • 11. kolo • Vít Káňa

Dnes jsme v GASCONTROL Aréně viděli drama do posledních vteřin, Na čtyři góly domácích, hosté už ale nedokázali odpovědět. Parahokej Havířov z.s. dnes porazil SHK LAPP Zlín 4:3. To je dnes z mé strany vše, nashledanou u dalších onlajn přenosů. (16:13:47)

44:21

Icing Zlína, hra se vrací pžed Matouška.

43:42

Zlín je pokropen živou vodou, gólman Matoušek je ale stále v brankovišti.

42:38

Zlín právě vstřelil branku!
Drama je tady. JOSEF PANÁK od modré prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Asistence: Hábl.

42:33

Havířov zahrál na zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Lepáčka.

41:53

Lepáček zastavil rychlý brejk hostů. Do konce třetí periody zvají už jen tři minuty.

41:18

Oddechový čas pro domácí.

40:57

Lepáček nemusel po střele Paláta ani zasahovat.

39:53

Zlín bojuje o každý puk, ale jeho přihrávky nemají potřebnou přesnost.

39:21

Puk se nebezpečně odrážel před klecí Matouška, ale nakonec zamířil za branku.

39:14

Matoušek raději podržel kotouč. Zlín už vypadá odevzdaně.

38:31

Popov se nedostal včas na puk, Havířov se ale udržel v třetině hostů.

37:18

Zlín jde na zteč, otázkou je, zda dokáže rychle vstřelit dva góly.

36:53

Havířov právě vstřelil branku!
Tohle pohladilo srdce sportovního fanouška. Ilja Popov našel ve výborné pozici DIMITRYJ LISOV, který už střílel do odkryté klece. Asistence: Popov.

36:24

Zlín je teď v nepříjemné pozici, musí pokud chce do finále, vyhrát.

35:50

To byla parádní souhra. Puk šel po ose Lisov-Heřko a ILJA POPOV, který po zemi překonal Matouška. Asistence: Lisov, Popov.

35:23

Zlín půl minutu kombinuje v pásmu Havířova, ale Lepáček zasahovat nemusel.

34:43

Hečko zatáhl puk do třetiny hostů, ale domácí rycle vyklidili, po nepřesné přihrávce, pozice.

4:3

Branky a nahrávky: 1. Lisov, 12. Hečko (Bařák), 36. Popov (Hečko, Lisov), 37. Lisov (Popov) – 11. Hábl (Palát), 16. Joppa (Hábl), 43. Ligda (Hábl)

Parahokej Havířov z.s.: Lepáček – Zikmund, Záluský, Kudela, Kudrna, Fojtík – Volkov, Popov, Lisov, Bařák, Hečko, Severin, Mlčák.
Trenér: Petr Kudrna

SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Julina, Mach, Ferenčík, Hábl . Stodůlka, Zdražil, Joppa, Turic, Hábl, Panák, Palát, Zubek, Korman.

Rozhodčí: Mareček, Monski