9:5

konec (1:3, 3:1, 5:1)

08.01.2022, 13:00 • LOGSPEED CZ Aréna • 29. kolo • Markéta Tomanová

Je konec!

V poslední třetině to dlouho vypadalo, že zápas dojde až do prodloužení. To se nakonec nestalo a po čtyřech brankách zůstávají indiánům doma všechny body.

To je ode mne pro dnešek vše, přeji Vám krásný zbytek soboty a někdy u hokeje zase na počtenou (15:21:01)

59:49

Plzeň právě vstřelila branku!
Po střele Eremiáše doráží puk do jihlavské branky VÁCLAV ADAMEC. Asistence: Eremiáš

59:01

Hraje se poslední minuta utkání

58:33

Do prázdné branky vstřelil gól ADAM DVOŘÁK. Bez asistence

56:25

Po souhře s Dvořákem a Soukupem se prosazuje TOMÁŠ PÁNEK. Asistence: Dvořák a Soukup

56:15

Zakázané uvolnění Dukly

55:09

Opět od modré čáry letěl kotouč, který TOMÁŠ PÁNEK dostal do jihlavské svatyně. Asistence: Dolhý a Ženíšek

53:08

Po několika střeleckých pokusech Plzně Černý raději zakrývá kotouč pod svou lapačku

50:19

Dvořákovu střelu vyrazil hostující brankář do ochranné sítě

49:35

Od modré čáry vypálil DANIEL MALÁK, ten dokázal Černého prostřelit a vyrovnal skóre. Asistence: Eremiáš

49:24

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Menšík – 2 min., podrážení).

49:08

47:23

Od betonu Černého se odrazila střela Dvořáka a puk zastavila až ochranná síť

47:08

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Zeman – 2 min., držení).

46:13

Lokajíček vyráží puk svým betonem

44:28

42:28

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Houdek – 2 min., podrážení).

40:23

Dukla právě vstřelila branku!
Od modré čáry vystřelil MAREK CHVÁTAL a rozvlnil síťku plzeňské branky. Asistence: Čermák a Menšík

9:5

Branky a nahrávky: 2. Soukup (Dvořák, Dáňa), 26. Dáňa (Pánek, Kopic), 28. Soukup (Ženíšek, Kopic), 37. Dvořák (Soukup, Ženíšek), 50. Malák (Eremiáš), 56. Pánek (Dolhý, Ženíšek), 57. Pánek (Dvořák, Soukup), 59. Dvořák, 60. Adamec (Eremiáš) – 4. Menšík, 7. Melenovský (Rauš), 14. Menšík (Čermák, Zeman), 25. Zdarsa (Matějíček), 41. Chvátal (Čermák, Menšík)

HC Škoda Plzeň: Lokajíček (Němeček) – Houdek, Dolhý, Hamšík, Pánek, Pavlák, Malák – Kvasnička, Eremiáš, Kopic, Adamec, Korčák, Dvořák, Slanina, Soukup, Ženíšek, Kuchárik, Dáňa

HC Dukla Jihlava: Černý (Maláč) – Kerber, Sapík, Zeman, Vovsík, Matějíček, Chvátal – Báťa, Melenovský, Straka, Zdarsa, Jungwirth, Menšík, Pavelec, Rauš, Čermák, Peš, Nevšímal

Rozhodčí: Jílek, Šperl – Brejcha, Pešek

01:35 PLZ 1:0 Soukup (Dvořák, Dáňa)
03:39 JIH 1:1 Menšík
6:09 JIH 2 Chvátal, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
06:49 JIH 1:2 Melenovský (Rauš)
09:07 PLZ 2 Dolhý, nedovolené bránění
13:11 JIH 1:3 Menšík (Čermák, Zeman)
22:41 PLZ 2 Pánek, hákování
24:47 PLZ 2 Houdek, podrážení
24:53 JIH 1:4 Zdarsa (Matějíček)
25:37 PLZ 2:4 Dáňa (Pánek, Kopic)
26:37 JIH 2 Menšík, držení