3:2

konec (0:2, 2:0, 1:0)

08.01.2022, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 28. kolo • Tomáš Sochor

Tipsport: 2.69 4.7 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To bylo drama! Bruslaři na začátku třetí třetiny využili přesilovou hru a dostali se do vedení. Kobra ale v závěru utkání měla zdrcující tlak. Domácí tým ale velmi vyostřený konec utkání zvládli a po skvělém výkonu vítězí nad Kobrou Prahou 3:2.

To je dnes ode mě vše, těším se na vás u dalšího přenosu. (19:13:17)

59:59

Kobra sice vyhrála vhazování, do střely Lukáše Tondra ale hrdinně kleknul Richard Cachnín.

59:57

Hosté vhazují v útočném pásmu a zkouší to s šesti hráči v poli!

59:57

Oddechový čas pro hosty.

59:57

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Ludvík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Knesl – 2 min., hrubost).

59:57

Tomáš Ludvík se chytl s Alešem Kneslem. Vyměnili si pár pěstních pozdravů. Oba tak půjdou na trestnou lavici.

59:52

Sebastian Janda vystřelil z levé strany. Chaloupek vyráží.

59:32

Kobra hraje bez brankáře!

59:20

Bruslaři znovu vyhazují.

58:59

Luboš Voříšek vyvezl kotouč, který následně odevzdal soupeři.

58:29

Hlavní rozhodčí Libor Veinfurter se oklepal a utkání pokračuje.

58:29

Hra přerušena. Na zemi leží po kolizi s jedním z hráčů hlavní rozhodčí.

57:24

Konečně se daří domácím trochu uklidnit hru a podržet kotouč.

56:49

Tomáš Šťastný se cpal s kotoučem na přední tyč. Tam ale Chaloupek místečko nenechal.

56:09

Kotouč však získal Petr Kuchta, který uháněl sám na bránu! Zkoušel prostřelit Sochůrka do teploměru, tam ale mezírka nebyla.

55:40

Kobra má nyní velký tlak!

55:07

Volná cesta před bránu se ukázala Aleši Kneslovi, jeho střela bekhendem ale minula bránu.

54:11

Další střela Tondra z levé strany. Tentokrát ale mířil dost mimo.

3:2

Branky a nahrávky: 22. Cachnín (Čermák, Holenda), 40. Třetina (Bulín, Cachnín), 43. Holenda (Kuchta, Kabelka) – 17. Šťastný (Ženíšek, Tondr), 20. Tondr (Ženíšek, Bříška)

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Nedvěd) – Čermák, Benák, Kliment (A), Zvěřina, Nepokoj, Kabelka – Holenda, Mlynář, Voříšek – Cachnín, Třetina, Bulín – Tecl, Ludvík (A), Kuchta (C) – Krejčí, Čejka, Kalač
Trenér: Michal Konečný

HC Kobra Praha: Sochůrek (Ondrík) – Ženíšek, Holý, Svach, Šteiner (A), Knesl, Janda – Janča, Heldák, Zídek, Šťastný, Tondr, Novák, Čech, Petrák, Bříška (C), Mucha, Havrda

32:35 HBR 2 Krejčí, sekání
34:03 HBR 2 Kliment, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
38:04 KOB 2 Šteiner, nedovolené bránění
39:59 HBR 2:2 Třetina (Bulín, Cachnín)
41:35 KOB 2 Zídek, podrážení
42:18 HBR 3:2 Holenda (Kuchta, Kabelka)
48:54 HBR 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Zídek
52:33 HBR 2 Kabelka, nedovolené bránění
59:57 HBR 2 Ludvík, hrubost