AZ Havířov – HC ZUBR Přerov

1:5

konec (1:3, 0:1, 0:1)

08.01.2022, 12:00 • GASCONTROL Aréna Havířov • Skupina E • Vít Káňa

Přerov dnes v GASCONTROL Aréně porazil Havířov poměrem 1:5. AZ sice dal první branku v zápase, ale pak už na ledě dominovali přerovští Zubři. Havířov dnes po celou dobu utkání tahal za kratčí konec provazu. Zubři byli bruslivější, agresivnější a nechyběl jim klid v zakončení. To je dnes z mé strany vše, nashledanou u dalších onlajn přenosů. (13:54:34)

59:18

Přerov přesilovku nevyužil, utkání se už jenom dohrává.

58:01

Zubr uzamkl AZ v jeho třetině, ale Maňásek prozatím v oslabení nezasahoval.

57:16

Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Jung – 2 min., sekání).

56:03

AZ ztratil puk v třetině hostů. Do úniku se dostal Dobš, ale ten už nejel ani přímo na branku, raději tahal čas u kratšího mantinelu.

55:11

Jung se dostal na levém kruhu ke střele příklepem, Vojtek jeho pokus vyrazil do rohu betonem.

54:39

Svozil se dostal do třetiny Zubra, před dva hráče prošel, ale třetí byl nad jeho síly.

53:30

Havířov se osvobodil z tlaku Přerova, který půlminuty pobyl v jejich třetině bez střely. Jenže po deseti vteřinách o puk opět přišel.

52:18

David Svozil vyhrál závod o puk a dostal AZ na deset vteřin do pásma hostů.

51:12

Přerov se drží v pásmu a utkání už jen dohrává. Když Zubři neví co s pukem, tak si jeho hráči pomohou přihrávkou do středního pásma.

50:01

Galnor rychle s křídly pronikl do třetiny AZetu, puk se dostal na kratší mantinel a Přerov se půlminuty držel v pásmi domácích.

49:25

Ofsajd Přerova, vhazuje se před modrou AZetu.

48:42

Autor havířovského gólu Loza prošel do pásma, ale tam ho hned obránci připravili o kotouč.

48:12

Zubr pokračuje v tlaku na branku Maňáska, AZ nemůže proniknout do pásma Přerova.

46:44

Přerov právě vstřelil branku!
Už je to o čtyri góly. VOJTĚCH ŠINDLER se prosadil po přihrávce Tomana. Asistence: Toman.

46:27

Havířovští hráči krouží okolo ppásma Zubra jako supi, ale dostat se do něj nemohou

45:33

Ani tuto přesilovou hru AZ nevyužil.

45:05

Ungr se snažil vystřelit na Vojtka od mantinelu, ale puk mu sjel.

1:5

Branky a nahrávky: 2. Loza (Zielenski) – 7. Paska (Svozil, Puta), 7. Galnor (J., M.), 17. Kolařík (Svozil), 25. Kolařík (Svozil), 47. Šindler (Toman)

AZ Havířov: Maňásek (Přecechtěl) – Lička, Valouch, Hansel, Zielinski, Maršálek, Jurček, Pilíšek, Vadovič – Karas, Ungr, Kubečka, Middleton, Jelének, Jung, Svozil, Loza, Toma.
Trenér: David Svozil

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Ryšavý) – Škňouřil, Svozil, Janek, Harásek, Našel – Galnor, Hanák M., Hanák J., Paska, Kolařík, Toman, Dobša, Kuchta Šindler, Svoboda.
Trenér: David Kudělka

Rozhodčí: Rimmel – Návrat, Veselý