HC Slavia Praha – BK Mladá Boleslav

1:6

konec (0:1, 1:4, 0:1)

08.01.2022, 11:15 • ZS Eden • Skupina A • Matyáš Kainz

To by bylo z Edenu vše. Tímto se s vámi loučím a těším se u dalšího atraktivního utkání dorostenecké ligy. (13:13:28)
Slávisté v domácím utkání nestačili na Mladou Boleslav. Dlouho drželi s hosty krok, jenže v posledních třech minutách druhé třetiny se vše zlomilo. Slavia inkasovala tři rychlé branky a bylo rozhodnuto. Ve třetí třetině se pokusila skóre zvrátit, což se nepovedlo a Boleslav si z Edenu odváží vítězství.

57:56

57:05

Hosté dohrávají utkání v oslabení, ale bez problému kontrolují vedení.

55:56

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Skok – 2 min., krosček).

55:41

53:41

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Sypecký – 2 min.).

53:01

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
JÁCHYM PRŮŠEK nahodil kotouč na branku a zvýšil touto nenápadnou střelou na 6:1 pro hosty. Asistence: Adam Vlasák

52:36

Zakázané uvolnění domácích.

50:56

Slávisté tlačí soupeře, ale žádné ze zakončení zatím v brance neskončilo a skóre se nemění.

48:52

S nahozením na branku z pravého kruhu neměl hostující brankář žádný problém

47:55

Po jednom ze zakončení hostů došlo před brankou k drobné rozmíšce, ale rozhodčí ji vyřešili bez udělení trestů.

46:20

Boleslav dobře brání a nepouští domácí do žádných větších příležitostí.

44:06

Po střele od modré čáry tečoval puk Němeček těsně vedle branky.

42:24

Slávisté vstoupili do třetí třetiny aktivně a snaží se zápas zdramatizovat.

40:01

40:00

Slavia před třetí třetinou vystřídala brankáře. Odstoupil Šimon Vedral, kterého nahradil Ondřej Hodic.

1:6

Branky a nahrávky: 32. Filip (Tichý) – 8. Hasman (Hlinský, Dobner), 26. Gron (Šindelář), 37. Hradec (Kristek), 38. Moyseyev (Steklý), 39. Moyseyev (Šindelář, Gron), 54. Průšek (Vlasák)

HC Slavia Praha: Vedral (Hodic) – Karas, Kříženecký, Málek, Hubinka, Švec, Kubánek, Ciolek – Nemes, Krejčí, Tichý, Sander, Chludil, Filip, Skalský, Tomas, Němeček, Vosmík.
Trenér: Ladislav Slížek

BK Mladá Boleslav: Hora (Forst) – Skok, Sypecký, Hlinský, Halman, Kubíček, Vlasák, Průšek – Šachl, Dobner, Hasman, Hradec, Kristek, Steklý, Moyseyev, Gron, Šindelář, Lisler.
Trenér: Václav Pletka

Rozhodčí: Müller – Thuma, Jurak

01:32 MBL 2 Šachl, podrážení
05:37 SLA 2 Ciolek, podrážení
07:20 MBL 0:1 Hasman (Hlinský, Dobner)