Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec

0:7

konec (0:1, 0:4, 0:2)

08.01.2022, 12:30 • Sportovní hala, Praha - Holešovice • Skupina A • Info o důležitých událostech (Petr Pavlík)

57:56

Po delší době je tu nedovolený zákrok ze strany hostí. Na trestnou lavici usedl tentokrát liberecký kapitán Radek Janata (LIB), jenž dostal menší trest za držení.

55:03

Sparťané půjdou znovu do oslabení, když obránce Adam Marton (SPA) vyfasoval dvě trestné minuty za hrubost. Prosadí se Liberec poosmé v utkání?

50:12

Hosté budou mít další příležitost, jak navýšit svůj vysoký náskok. Na trestnou lavici usedl Mikuláš Odehnal (SPA) za zásah do oblasti hlavy a krku.

47:24

Sparťané půjdou znovu do oslabení, když Petr Poláček (SPA) nedovoleně zastavil soupeře. Sparťanský útočník obdržel dvě trestné minuty za hákování.

45:54

Na ledě se přiostřilo a rozhodčí posílají na trestnou lavici jednoho hráče na každé straně. Lukáš Novák (SPA) a Pavel Průšek (LIB) vyfasovali čtyři minuty za hrubost.

37:39

Sparťané budou hrát další přesilovou hru, ve které se mohou pokusit zdramatizovat skóre. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Daniel Várady (LIB).

32:46

Domácí hráči budou mít k dispozici zkrácenou přesilovou hru pět na tři! Dalším vyloučeným hráčem je Adam Král (LIB), který vyfasoval "dvojku" za podrážení.

32:02

Sparta si vůbec poprvé v utkání vyzkouší přesilovou hru. Na trestnou lavici usedl střelec druhého libereckého gólu Daniel Várady (LIB), konkrétně za držení.

29:09

Sparťané jdou potřetí v utkání pykat na trestnou lavici. Třetím vyloučeným hráčem na straně domácích je útočník Šimon Potoma (SPA), který se provinil podrážením.

16:02

Liberečtí hokejisté budou mít k dispozici už druhou přesilovou hru v utkání. Dalším hříšníkem na straně domácích je Jan Janský (SPA), jenž se provinil podrážením.

06:26

Máme tu první vyloučení zápasu. Na trestnou lavici usedl sparťanský obránce Arkadiy Byakov (SPA), který vyfasoval menší trest za podrážení.

0:7

Branky a nahrávky: 8. Ehrenberger (Král), 23. Várady (Hrabčák, Vološín), 31. Jakubec (Janata, Dvořák), 36. Hájek (Hrabčák), 39. Dvořák (Hrabčák, Kučera), 48. Vološín (Hrabčák, Kučera), 51. Hrabčák (Dvořák)

HC Sparta Praha: Kogler (41. Tvrzník) – Vrabec, Marton, Šeba, Bartoň (C), Byakov, Janský – Odehnal, Potoma, Jakab, Žemlička, Novák, Skuratov, Poláček, Křišťan, Brož, Žmola (A).
Trenér: František Ptáček

Bílí Tygři Liberec: Hambálek (Petříček) – Ehrenberger, Várady, Jakubec, Král, Průšek, Macháček, Dvořák – Maxin, Kučera, Hrabčák, Fiala (A), Hois (A), Vološín, Shpilka, Jansa, Janata (C), Hájek.
Trenér: Milan Plodek

Rozhodčí: Ovsík – Bernard, Kučera

06:26 SPA 2 Byakov, podrážení
07:09 LIB 0:1 Ehrenberger (Král)
16:02 SPA 2 Janský, podrážení