Evropská konferenční liga (předkola)

Újpest FC – FC Basilej

1:2

konec (1:0)

05.08.2021, 21:00 • Szusza Ferenc Stadion, Budapest • 3. předkolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 6.33 4.5 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (22:51:09)
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:5.
Je konec! Basilej nakonec potvrdila roli favorita a vítězí 2:1. Basilej sice byla od začátku utkání aktivnějším týmem, ale pět minut před přestávkou se prosadil Yohan Croizet. Švýcarský celek po přestávce vývoj duelu otočil. Nejprve vyrovnal Arthur a v 76. minutě vystřelil Basileji vítězství Dorian Males.

90+3

90+1

Nastavují se tři minuty!

90

Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Palacios, přichází Xhaka.

89

Hosté reklamovali ruku jednoho z obránců v bílém dresu, ale sudí dává jasným gestem najevo, že penaltu pískat nebude.

88

Millar sprintoval za přihrávkou na levou stranu, jenže pobídka byla příliš dlouhá a skončila v zámezí. Vhazovat bude maďarský celek, kterému se rychle krátí čas.

87

Simon dostal přihrávku na levou stranu, krásně si míč převzal hrudí, nicméně jeho centr vnějším nártem skončil v rukavicích brankáře.

85

Katona táhl akci domácích po pravé straně, ale jeho centr znovu skončil daleko od pokutového území. Basilej se brání s přehledem.

84

Domácí se po delší době dostali do zakončení, ale projektil z pravé strany skončil vedle levé tyčky. Domácí už zakončují ze všech pozic.

83

Esposito si naběhl na sklepnutí z pravé strany, ale jeho dělovka skončila vysoko nad břevnem domácí branky. Újpest brání pod velkým tlakem.

82

Basilej má vývoj duelu zcela pod kontrolou a nadále se tlačí do útoku. Švýcarský celek si chce před odvetou ještě vylepšit skóre.

81

Střídání v týmu Újpest FC: ze hřiště odchází Croizet, přichází Simon.
Střídání v týmu Újpest FC: ze hřiště odchází Pauljevič, přichází Katona.

80

Aktivní Males se dostal do dalšího zakončení, ale přízemní střelou levačkou trefil nohu domácího brankáře, který míč vyrazil do bezpečí.

78

Males dostal přihrávku na levou stranu, nicméně kličkou si přehodil míč příliš daleko a už jej nedohnal na trávníku.

76

76. Dorian MALES - 1:2

76

Basilej právě vstřelila branku!
Basilej přidává druhou branku a otáčí vývoj úvodního souboje třetího předkola! Na centr z levé strany si na malém vápně naběhl DORIAN MALES a z těsné blízkosti sklepl míč do sítě!