konec (0:0)

05.08.2021, 19:00 • Stadion Karadjordje, Novi Sad • 3. předkolo • Adam Černý

Tipsport: 6.75 4.12 1.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek ode mě vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů! (21:18:06)
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 3:7. Rohy: 1:13. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 11:12.
Je za námi utkání 3. předkola Evropské konferenční ligy mezi Vojvodinou a Linzem. Z utkání odcházejí spokojenější hosté, kteří si ze Srbska odváží vítězství 1:0. Ve vyrovnaném utkání se o jedinou branku postaral Peter Michorl, který mířil přesně v 70. minutě. Utkání nám příliš fotbalové krásy nenabídlo, oba týmy se potýkaly s nepřestnostmi, které kazily útočné výpady obou celků.

90+7

90+6

Ani centr z pravé strany nenadělal hostujícímu brankáři větší problémy.

90+5

Faulován Čović, další volný přímý kop pro domácí.

90+4

Hru také přitvrdil Dario Maresic, máme tu další žlutou kartu.

90+3

Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Hussein Balić, přichází Matias Succar.

90+2

Hussein Balić zůstává ležet na trávníku, s rakouským záložníkem to nevypadá dobře.

90+1

Luka Cucin tvrdě dojel jednoho z hostů a rozhodčí mu za tento zákrok ukazuje červenou kartu!

90

Ani z tohoto mráčku nezapršelo, domácí ale jsou stále v tlaku.

89

Další faul hostů, domácí mají k dispozici zajímavou standardní situaci.

88

Michorl to zkusil i podruhé, jeho pokus tentokrát nezamířil mezi tři tyče.

86

Střídání v týmu FK Vojvodina Novi Sad: ze hřiště odchází Veljko Simić, přichází Nebojsa Bastajić.

86

Skvěle si poradil Schmidt a vybojoval rohový kop.

86

Další centr, další nepřesnost domácích.

85

Pět minut do konce základní hrací doby, domácí fanoušci tlačí své idoly k vyrovnání. Podaří se jim to?

83

Domácí se snaží s utkáním ještě něco udělat, hostující obrana je zatím ale bezchybná.