3:3
konec (1:1)
05.08.2021, 19:30 • Senol Gunes spor Kompleksi Yeni Stadyum, Trabzon • 3. předkolo • Jan Prošek
Tipsport: 1.93 3.71 3.96 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.93 - 3.71 - 3.96
Trabzonspor AŞ – Molde FK
3:3
konec (1:1)
Branky: 15. Nwakaeme (Bakasetas), 58. Souza (Semedo), 74. Djaniny (Bakasetas) – 31. Brynhildsen (Mannsverk), 64. Brynhildsen (Hussain), 85. Hussian (Brynhildsen)
Karty: 87. Bakasetas (TRA) – 57. Risa (MLD), 79. Sinyan (MLD), 87. Brynhildsen (MLD)
Neproměněná penalta: 90+5. Bakasetas (TRA), mimo
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 7:0. Rohy: 15:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:11.
Trabzonspor AŞ:
Ugarcan Čakir – Serkan Asan, Edgar Edgar lé, Franchescoli De Souza, Bruno Peres – Bakasetas, Berat Özdemir (90+3 Parmak), Hamšík – Yao, Tavares Semedo, Swakaeme
Náhradníci: Erce Kardesler, Arda Akbulut – Ismail Köybasi, Hüseyin Türkmen, Yusuf Sari, Dorukhan Roköz, Trondsen, Yunus Malli, Gündüz, Murat Akpinar, Abdulkadir Parmak, Genc
Trenér:
Molde FK:
Linde – Knidtzon, Sinyan, Gregersen (83. Bjornbak), Risa – Aursnes, Mannsverk (73. Eikrem), Hussian – E. Hestad (83. Breivik), Omoijuanfo (90. Sugurdarsson), Bryndhildsen (90. Ulland Andersen)
Náhradníci: Craninx, Lervik – Bjornbak, Wolff Eikrem, Sigurdarsson, Grodem, Fofana, Ulland Anderssen Breivik, Haugden, Lovik
Trenér:
Rozhodčí: Osmers – Schaal, Kempter
Diváci:
Tobol Kostanaj – Žilina 18:00 0:1
Lokomotiv Plovdiv – Kodaň 18:00 1:1
Soči – Partizan 18:00 1:1
KuPS – Astana 18:00 1:1
Elfsborg – Velež Mostar 18:45 1:1
Arnhem – Dundalk 19:00 2:2
Laçi – Anderlecht 19:00 0:3
Rosenborg – Domžale 19:00 6:1
AEL Limassol – Karabach 19:00 1:1
Vojvodina – Linz 19:00 0:1
CSKA Sofia – Osijek 19:00 4:2
Batumi – Sivasspor 19:00 1:2
Riga FC – Hibernians 19:00 0:1
Maccabi Haifa – HB Tórshavn 19:00 7:2
Trabzonspor – Molde 19:30 3:3
FC Ferreira – Larne FC 20:00 4:0
Kolos Kovalivka – Karaganda 20:00 0:0
Śląsk – H. Be'er Sheva 20:00 2:1
Priština – Bodo/Glimt 20:00 2:1
Trnava – M. Tel-Aviv 20:15 0:0
Gent – RFS Riga 20:30 2:2
Luzern – Feyenoord 20:30 0:3
New Saints – Plzeň 20:45 4:2
Hibernian – Rijeka 20:45 1:1
Čukarički – Hammarby IF 21:00 3:1
Raków – Kazaň 21:00 0:0
Breidablik – Aberdeen 21:00 2:3
Újpest FC – Basilej 21:00 1:2
Shamrock – KF Teuta 21:00 1:0
Santa Clara – Olimpija Lublaň 22:30 2:0
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 7:0. Rohy: 15:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 6:11.
90+6
90+5
90+4
90+3
90+1
90
90
89
88
87
Žlutou kartu dostává Ola Brynhildsen (Molde FK).
85
Důrazná hra se Molde vyplatila a stav zápasu je znovu vyrovnaný. I na třetí domácí trefu našli hosté odpověď. Obrouvskou radost hostů rozpoutal ETZAZ HUSSIAN. Asistence: Brynhildsen.
84
83
Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Stian Gregorsen, přichází Martin Bjornbak.
80
79
79