05.08.2021, 20:30 • Luzern Arena, Luzern • 3. předkolo • Jáchym Tůma

Tipsport: 3.3 3.47 2.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (22:29:10)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:11. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:13.
Je dobojováno a z výhry se radují fotbalisté Feyenoordu. Ti byli i ve druhém poločase jasně lepší a hru měli naprosto pod kontrolou. Díky své aktivitě se navíc dočkali i třetí branky, kterou po velké chybě brankáře Vasiće vstřelil Sinisterra. Luzern se do slibných palebných pozic dostával až v samotném závěru, nicméně Bijlow žádné velké šanci nečelil.

90+4

90+3

Po rohovém kopu Gentnera pálil z hranice pokutového území Wehrmann, který ale nemířil přesně.

90+2

Slibně se rozvíjející akce Rotterdamu nakonec nebyla dotažena do konce, neboť Boženík si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

90+1

Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny tři minuty.

90

Hosté už se nikam neženou a momentálně sledujeme jejich kombinaci před vlastní šestnáctkou.

89

Haps chtěl vyslat do šance Linssena, ovšem toho k balonu nepustil Badstuber.

88

Po několika osobních soubojích ve středu hřiště byl nakonec odpískán faul Eminimu. Rozehrávat tak bude Feyenoord.

87

Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Sinisterra, přichází Haps.

86

Sinisterra to nyní zkoušel z dálky, avšak tentokráte na Vasiće nevyzrál.

84

84. SINISTERRA - 0:3

84

Feyenoord právě vstřelil branku!
Nyní už to vyšlo a Feyenoord vede 3:0! Hosté velmi aktivně napadali rozehrávku Luzernu a gólman Vasić nakonec doslova namazal LUISI SINISTERROVI, který mu udělal rychlou kličkou a poté zakončil do prázdné brány.

83

Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a hosté stále drží dvoubrankový náskok. Podaří se jim přidat ještě nějaký gól?

82

82. Sinisterra o kousek přestřelil.

82

Fer roztáhl hru doleva na Malaciu, jenž rychle poslal míč do vápna. Tam si ho našel Sinisterra, jehož střela z první prolétla těsně nad břevnem.

81

Výborně to udělal Til, jenž se dvou soupeřů a poté posunul balon na volného Fera.

80

Hosté už nejsou v posledních minutách tak aktivní směrem dopředu. Je jasné, že chtějí zápas dohrát s čistým kontem.

0:3

konec (0:2)

Branky: 9. Til (Sinisterra), 39. Til, 84. Sinisterra

Karty:   41. Farkas (LUZ), 45+2. Burch (LUZ) – 44. Kökcü (FEY)

FC Luzern: Vasić – Farkas (63. Domgjoni), Badstuber, Burch, Frýdek – Ndiaye, Gentner, Schulz (78. Emini), Ugrinic – Sorgić (C) (78. Alounga), Tasar (63. Wehrmann).
Náhradníci: Loretz – Wehrmann, Grether, Alounga, Emini, Sidler, Rupp, Domgjoni.

Feyenoord Rotterdam: Bijlow – Pedersen, Trauner, Senesi, Malacia – Toornstra (C), Kökcü (78. Fer), Til – Jahanbakhsh (74. Boženík), Linssen, Sinisterra (87. Haps).
Náhradníci: Marciano, Jansen – Haps, Fer, Antonucci, Boženík, Bannis, Hendriks, Burger, Hartjes, Milambo.

Rozhodčí: Alejandro Hernández (ESP) – José Naranjo (ESP), Aitor Villate Martínez (ESP)

Odveta: Feyenoord - Luzern 3:0

Tobol Kostanaj – Žilina 18:00 0:1

Lokomotiv Plovdiv – Kodaň 18:00 1:1

Soči – Partizan 18:00 1:1

KuPS – Astana 18:00 1:1

Elfsborg – Velež Mostar 18:45 1:1

Arnhem – Dundalk 19:00 2:2

Laçi – Anderlecht 19:00 0:3