2:2
konec (0:2)
05.08.2021, 20:30 • Ghelamco Arena, Gent • 3. předkolo • Rostislav Králik
Tipsport: 1.18 7.23 14.8 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.18 - 7.23 - 14.8
KAA Gent – RFS Riga
2:2
konec (0:2)
Branky: 52. Oladoye (Tissoudali), 77. Tissoudali (Depopitre) – 11. Lemajić (Deaclaciano), 28. Šimković (Deacleciano)
Karty: 77. Černiauskas (RFS), 90+1. Friesenbichler (RFS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 15:1. Rohy: 19:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:1.
KAA Gent:
Bolat – Okumu, Ngadeu-Ngadjui, Godeau, Opéri – Oladoye, Kums (C) (69. Odjida-Ofoe) – Castro-Montes, Hjulsager (83. Malede), Tissoudali (83. Bezus) – Bruno (69. Depoitre).
Náhradníci: Roef – Odjidja-Ofoe, Bezus, De Sart, Samoise, Hanche-Olsen, Marreh, Malede, Fortuna, Bayo, Depoitre, Van Daele.
Trenér:
RFS Riga:
Černiauskas – Pikk (76. Mareš), Lipušćek, Jagodinskis, Savalnieks – Šimković (C) (82. Friesenbichler), Śarić, Strumia, Micevski (66. Stuglis) – Deacleciano (82. Varslavans), Lemajić.
Náhradníci: Nerugals, Vilkovs – Sorokins, Villela, Rakels, Varslavans, Koudio, Regźa, Stuglis, Mareš, Friesenbichler.
Trenér:
Rozhodčí: Al Hakim – Klyer, Wilde
Diváci: 3 887
Odveta: RFS Riga - Gent 0:1
Tobol Kostanaj – Žilina 18:00 0:1
Lokomotiv Plovdiv – Kodaň 18:00 1:1
Soči – Partizan 18:00 1:1
KuPS – Astana 18:00 1:1
Elfsborg – Velež Mostar 18:45 1:1
Arnhem – Dundalk 19:00 2:2
Laçi – Anderlecht 19:00 0:3
Rosenborg – Domžale 19:00 6:1
AEL Limassol – Karabach 19:00 1:1
Vojvodina – Linz 19:00 0:1
CSKA Sofia – Osijek 19:00 4:2
Batumi – Sivasspor 19:00 1:2
Riga FC – Hibernians 19:00 0:1
Maccabi Haifa – HB Tórshavn 19:00 7:2
Trabzonspor – Molde 19:30 3:3
FC Ferreira – Larne FC 20:00 4:0
Kolos Kovalivka – Karaganda 20:00 0:0
Śląsk – H. Be'er Sheva 20:00 2:1
Priština – Bodo/Glimt 20:00 2:1
Trnava – M. Tel-Aviv 20:15 0:0
Gent – RFS Riga 20:30 2:2
Luzern – Feyenoord 20:30 0:3
New Saints – Plzeň 20:45 4:2
Hibernian – Rijeka 20:45 1:1
Čukarički – Hammarby IF 21:00 3:1
Raków – Kazaň 21:00 0:0
Breidablik – Aberdeen 21:00 2:3
Újpest FC – Basilej 21:00 1:2
Shamrock – KF Teuta 21:00 1:0
Santa Clara – Olimpija Lublaň 22:30 2:0
Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 15:1. Rohy: 19:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:1. (22:33:38)
90+4
90+4
90+3
90+3
90+2
90+1
90+1
90
89
89
88
87
86
85
83
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Tarik Tissoudali, přichází Roman Bezus.
82
Střídání v týmu RFS Riga: ze hřiště odchází Tomas Šimković, přichází Kevin Friesenbichler.
81