1:0
konec (1:0)
05.08.2021, 18:00 • GSP, Nicosia • 3. předkolo • Jan Prošek
Tipsport: 1.42 4.04 7.66 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.42 - 4.04 - 7.66
Omonia Nikósie – Flora Tallinn
1:0
konec (1:0)
Branky: 12. Tzioni
Karty: 86. Kuusk (FLT)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 5:7.
Omonia Nikósie:
Fabiano – Shehu, Hubočan (46. Panayiotou), Lang, Lecjaks – Bautheac, Jordi Gómez (C), Diskerud, Tzioni (80. Kiko) – Loizou (64. Papoulis), Ščepovič (80. Kakoulli)
Náhradníci: Panayi, Chorazka – Psaltis, Kiko, Yuste, Papoulis, Panayiotou, Savva, Kakoulli, Zefki, Evangelou, Asimenos
Trenér:
Flora Tallinn:
Igonen – Lilander, Pürg, Kuusk, Lukka (80. Kallaste) – Zenjob (75. Alliku), Soomets (62. Poom), Vasslijev (C), Miler, Ojamaa – Sappinen
Náhradníci: Nömm, Grünvald – Reinkord, Alliku, Shein, Välja, Kallaste, Hussar, Poom, Seppik, Kuraksin
Trenér:
Rozhodčí: Petrescu – Grigoriu, Marica
Diváci:
Odveta: Flora - Omonia Nikósie 2:1
Tobol Kostanaj – Žilina 18:00 0:1
Lokomotiv Plovdiv – Kodaň 18:00 1:1
Soči – Partizan 18:00 1:1
KuPS – Astana 18:00 1:1
Elfsborg – Velež Mostar 18:45 1:1
Arnhem – Dundalk 19:00 2:2
Laçi – Anderlecht 19:00 0:3
Rosenborg – Domžale 19:00 6:1
AEL Limassol – Karabach 19:00 1:1
Vojvodina – Linz 19:00 0:1
CSKA Sofia – Osijek 19:00 4:2
Batumi – Sivasspor 19:00 1:2
Riga FC – Hibernians 19:00 0:1
Maccabi Haifa – HB Tórshavn 19:00 7:2
Trabzonspor – Molde 19:30 3:3
FC Ferreira – Larne FC 20:00 4:0
Kolos Kovalivka – Karaganda 20:00 0:0
Śląsk – H. Be'er Sheva 20:00 2:1
Priština – Bodo/Glimt 20:00 2:1
Trnava – M. Tel-Aviv 20:15 0:0
Gent – RFS Riga 20:30 2:2
Luzern – Feyenoord 20:30 0:3
New Saints – Plzeň 20:45 4:2
Hibernian – Rijeka 20:45 1:1
Čukarički – Hammarby IF 21:00 3:1
Raków – Kazaň 21:00 0:0
Breidablik – Aberdeen 21:00 2:3
Újpest FC – Basilej 21:00 1:2
Shamrock – KF Teuta 21:00 1:0
Santa Clara – Olimpija Lublaň 22:30 2:0
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 5:7.
90+3
90+3
90+2
90+1
90
90
88
86
84
82
80
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Marko Ščepovíč, přichází Andronikos Kakoulli.
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Marco Lukka, přichází Ken Kallaste.
79
76
76
75
74
70