05.08.2021, 19:00 • Lerkendal Stadion, Trondheim • 3. předkolo • Petr Sumbal

Tipsport: 1.33 4.9 9.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (21:42:39)

Střely mimo: 5:4
Rohy: 2:4
Ofsajdy: 2:3
Fauly: 11:10
Zápas skončil vysokým vítězstvím 6:1 Rosenborgu nad Domažle v první utkání třetího předkola Evropské konferenční ligy. Domácí tým měl od první do poslední minuty zápas pevně ve svých rukou. Už v prvním poločase se dostal do vedení 4:0 po branách Anderssona, Islamoviče, vlastní Kariče a Reitana. Ještě před pauzou snížil Alič, ale to bylo vše, co Domažle v tomto zápase dokázalo. Ve druhé půli pak ještě navýšili vedení Rosenborgu Islamovič a Holm.

90+4

90+3

Molins fauloval Dobrovaljce, ale už se ani nebude rozehrávat, rozhodčí Bojko totiž píská konec zápasu.

90+2

Nastavují se dvě minuty.

88

Domácí ani dál nepolevují, Andersson s Konradsenem však branku Domažle netrefili.

86

86. Noah Jean Holm - 6:1

86

Rosenborg právě vstřelil branku!
O vítězi i postupu do třetího předkola je už dávno jasno, ale Rosenborg se dál baví fotbalem. Už šestou branku norského klubu vstřelil NOAH JEAN HOLM. Asistence: Erland Reitan.

83

Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Tilen Klemenčič, přichází Gaber Dobrovoljc.
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Matej Podlogar, přichází Slobodan Vuk.
Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Arnel Jakupovič, přichází Emir Saitoski.

81

Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Vebjorn Alvestad Hoff, přichází Anders Konradsen.
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Dino Islamovič, přichází Guillermo Molins.

78

Andersson se dopustil faulu, když na trávník povalil Žiniče. Dostává žluou kartu.

73

Následně se píská faul Skarsema na Husmaniho, hrát tak budou hosté.

70

Jakupovič se dostal do zakončení z dálky, ale netrefil branku Rosenborgu.

69

Domažle zahrávalo rohový kop, ale žádné ohrožení branky Rosenborgu z toho nebylo.

66

Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Benjamin Markuš, přichází Marko Martinovič.

64

Skarsem si našel prostor a vypálil, ale nepřekonal Mulaniče, který předvedl výborný zákrok.

61

Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Carlo Holse, přichází Noah Jean Holm.
Střídání v týmu Rosenborg BK: ze hřiště odchází Edvard Tagseth, přichází Olaus Skarsem.

60

Eyjólfsson musel hasit chybu svých spoluhráčů faulem na Podlogara, může být rád, že nedostal žlutou kartu.

6:1

konec (4:1)

Branky: 7. Andersson (Holse), 23. Islamovič (Hoff), 34. Islamovič (Ceide), 40. Reitan (Ceide), 46. Islamovič (Ceide), 86. Holm (Reitan) – 45. Alič

Karty:   78. Andersson (RSN) – 40. Vukliševič (DML), 52. Karič (DML)

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:10.

Rosenborg BK: Hansen (C) – Reitan, Eyjólfsson, Hovland, Andersson – Hoff (81. Konradsen), Tettey, Tagseth (61. Skarsem) – Holse (61. Holm), Islamovič (81. Molins), E. Ceide
Náhradníci: Tangvik, Augustinsson, Konradsen, Molins, Holm, Skarsem, Vecchia, Serbečič, M. Ceide

NK Domžale: Mulanič – Klemenčič (83. Dobrovoljc), Vukliševič (Käit), Karič – Žinič, Jakupovič (83. Saitoski), Husmani, Markuš (66. Martinovič), Alič – Podlogar (83. Vuk), Ibričič (C)
Náhradníci: Mihelak, Dobrovoljc, Pišek, Käit, Adamov, Hodžič, Repas, Dajčman, Saitoski, Martinovič, Gorenc-Stankovič, Vuk

Rozhodčí: Bojko – Kornijko, Vysockij