Skif - čtvrtfinále (ženy)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - semifinále E/F (muži) 02:00
Skif - semifinále E/F (ženy) 02:20
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) 02:40
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) 02:50
Dvojskif lehké váhy - opravy (muži) 03:00
Dvojskif lehké váhy - opravy (ženy) 03:20
Párová čtyřka - opravy (muži) 03:40
Párová čtyřka - opravy (ženy) 03:50
Skif - čtvrtfinále (ženy) 04:00
Skif - čtvrtfinále (muži) 04:40
Dvojskif - semifinále (ženy) 05:20
Dvojskif - semifinále (muži) 05:40
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) 06:00
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) 06:10
400m polohový závod - finále (muži) 03:30
100m motýlek - semifinále (ženy) 03:35
400m volný styl - finále (muži) 03:50
400m polohový závod - finále (ženy) 04:10
100m prsa - semifinále (muži) 04:30
4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) 04:45
100m znak - rozplavby (ženy) 12:00
200m volný styl - rozplavby (muži) 12:20
100m prsa - rozplavby (ženy) 12:40
100m znak - rozplavby (muži) 13:10
400m volný styl - rozplavby (ženy) 13:30
4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) 14:00
1/4
1. Sanita Puspureová (IRL) 7:58,30
2. Kara Kohlerová (USA) 7:59,39
3. Jan Ťiang (CHN) 8:00,01
4. Jovana Aršičová (SRB) 8:09,37
5. Alejandra Alonsová (PAR) 8:29,80
6. Wing Jan Winne Chung (HKG) 8:36,37
2/4
1. Hanna Prakacenová (ROC) 7:49,64
2. Carling Zeemanová (CAN) 7:57,58
3. Victoria Thornleyová (GBR) 7:59,93
4. Lovisa Claessonová (SWE) 8:16,99
5. Milena Venega Canciová (CUB) 8:25,26
6. Hje-čong Čong (KOR) 8:38,70
3/4¨
1. Magdalena Lobnigová (AUT) 7:58,20
2. Anna Sarah Sophie Souwerová (NED) 7:59,92
3. Anneta Kyridouová (GRE) 8:02,19
4. Tatjana Klimovičová (BLR) 8:09,04
5. Felice Aisha Chowová (TTO) 8:21,23
6. Veronica Toro Aranaová (PUR) 8:35,32
4/4
1. Emma Twiggová (NZL) 7:54,96
2. Jeannine Gmelinová (SUI) 8:02,10
3. Nazanin Malaeiová (IRI) 8:07,32
4. Kenia Lechugaová (MEX) 8:09,29
5. Maike Diekmannová (NAM) 8:21,69
6. Ji-ťing Chuang (TPE) 8:34,51
1. Emma Twiggová (NZL) 7:54,96
2. Jeannine Gmelinová (SUI) 8:02,10
3. Nazanin Malaeiová (IRI) 8:07,32
4. Kenia Lechugaová (MEX) 8:09,29
5. Maike Diekmannová (NAM) 8:21,69
6. Ji-ťing Chuang (TPE) 8:34,51
4
4
4
4
1. Magdalena Lobnigová (AUT) 7:58,20
2. Anna Sarah Sophie Souwerová (NED) 7:59,92
3. Anneta Kyridouová (GRE) 8:02,19
4. Tatjana Klimovičová (BLR) 8:09,04
5. Felice Aisha Chowová (TTO) 8:21,23
6. Veronica Toro Aranaová (PUR) 8:35,32
3
3
3
3
1. Hanna Prakacenová (ROC) 7:49,64
2. Carling Zeemanová (CAN) 7:57,58
3. Victoria Thornleyová (GBR) 7:59,93
4. Lovisa Claessonová (SWE) 8:16,99
5. Milena Venega Canciová (CUB) 8:25,26
6. Hje-čong Čong (KOR) 8:38,70
2
2
1. Sanita Puspureová (IRL)
2. Kara Kohlerová (USA)
3. Jan Ťiang (CHN)
4. Jovana Aršičová (SRB)
5. Alejandra Alonsová (PAR)
6. Wing Jan Winne Chung (HKG)
1
1
1
1
1
1/4
Wing Jan Winne Chung (HKG)
Jovana Aršičová (SRB)
Kara Kohlerová (USA)
Sanita Puspureová (IRL)
Jan Ťiang (CHN)
Alejandra Alonsová (PAR)
2/4
Hje-čong Čong (KOR)
Lovisa Claessonová (SWE)
Hanna Prakacenová (ROC)
Victoria Thornleyová (GBR)
Carling Zeemanová (CAN)
Milena Venega Canciová (CUB)
3/4¨
Felice Aisha Chowová (TTO)
Anneta Kyridouová (GRE)
Anna Sarah Sophie Souwerová (NED)
Magdalena Lobnigová (AUT)
Tatjana Klimovičová (BLR)
Veronica Toro Aranaová (PUR)
4/4
Nazanin Malaeiová (IRI)
Kenia Lechugaová (MEX)
Emma Twiggová (NZL)
Jeannine Gmelinová (SUI)
Maike Diekmannová (NAM)
Ji-ťing Chuang (TPE)