konec
25.07.2021, 03:35 • Tomáš Kubečka
100m motýlek - semifinále (ženy)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skif - semifinále E/F (muži) 02:00
Skif - semifinále E/F (ženy) 02:20
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži) 02:40
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) 02:50
Dvojskif lehké váhy - opravy (muži) 03:00
Dvojskif lehké váhy - opravy (ženy) 03:20
Párová čtyřka - opravy (muži) 03:40
Párová čtyřka - opravy (ženy) 03:50
Skif - čtvrtfinále (ženy) 04:00
Skif - čtvrtfinále (muži) 04:40
Dvojskif - semifinále (ženy) 05:20
Dvojskif - semifinále (muži) 05:40
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy) 06:00
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) 06:10
400m polohový závod - finále (muži) 03:30
100m motýlek - semifinále (ženy) 03:35
400m volný styl - finále (muži) 03:50
400m polohový závod - finále (ženy) 04:10
100m prsa - semifinále (muži) 04:30
4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) 04:45
100m znak - rozplavby (ženy) 12:00
200m volný styl - rozplavby (muži) 12:20
100m prsa - rozplavby (ženy) 12:40
100m znak - rozplavby (muži) 13:10
400m volný styl - rozplavby (ženy) 13:30
4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) 14:00
1. čang Jü-fej (CHN) 55,89
2. Sarah Sjöströmová (SWE) 56,40
3. Margaret Macneilová (CAN) 56,56
4. Anastasia Škurdajevová (BLR) 57,19
5. Anna Ntountounakiová (GRE) 57,25
6. Světlana Čimrovová (ROC) 57,54
7. Elena di Liddová (ITA) 57,60
8. Katerina Savardová (CAN) 58,10 (03:53:19)
2
2
2
2
1. Marie Wattelová (FRA) 56,16
2. Emma McKeonová (AUS) 56,33
3. Torri Huskeová (USA) 56,51
4. Louise Hanssonová (SWE) 56,92
5. Claire Curzanová (USA) 57,42
6. Brianna Throsselová (AUS) 57,59
7. Arina Šurkovová (ROC) 57,72
8. Ilaria Bianchiová (ITA) 58,07
1
1
1
1. semifinále
1. Arina Surkovová (ROC)
2. Claire Curzanová (USA)
3. Louise Hanssonová (SWE)
4. Emma McKeonová (NZL)
5. Torri Huskeová (USA)
6. Marie Wattelová (FRA)
7. Ilaria Bianchiová (ITA)
8. Brianna Throssellová (AUS)
2. semifinále
1. Anna Ntountounakiová (GRE)
2. Elena di Liddová (ITA)
3. Margaret Macneilová (CAN)
4. čang Jü-fej (CHN)
5. Sarah Sjostromová (SWE)
6. Anastasija Škurdajová (BLR)
7. Katerine Savardová (CAN)
8. Světlana Čimrovová (ROC)