Drezura (týmy a jednotlivci)
10:00, konec
Do 61 kg (muži)
04:50, konec
Do 67 kg (muži)
04:50, konec
Do 61 kg - finále (muži)
09:00, konec • Vítěz: Li Fa-pin (CHI)
Do 67 kg - finále (muži)
12:50, konec • Vítěz: L. Čchen (CHN)
Do 52 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy)
04:00, konec
Do 66 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži)
04:00, konec
Do 52 kg - opravy, semifinále a finále (ženy)
10:00, konec • Vítěz: U. Abeová (JPN)
Do 66 kg - opravy, semifinále a finále (muži)
10:34, konec • Vítěz: H. Abe (JPN)
Skif - semifinále E/F (muži)
02:00, konec
Skif - semifinále E/F (ženy)
02:20, konec
Dvojka bez kormidelníka - opravy (muži)
02:40, konec
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy)
02:50, konec
Dvojskif lehké váhy - opravy (muži)
03:00, konec
Dvojskif lehké váhy - opravy (ženy)
03:20, konec
Párová čtyřka - opravy (muži)
03:40, konec
Párová čtyřka - opravy (ženy)
03:50, konec
Skif - čtvrtfinále (ženy)
04:00, konec
Skif - čtvrtfinále (muži)
04:40, konec
Dvojskif - semifinále (ženy)
05:20, konec
Dvojskif - semifinále (muži)
05:40, konec
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (ženy)
06:00, konec
Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži)
06:10, konec
400m polohový závod - finále (muži)
03:30, konec • Vítěz: Ch. Kalisz (USA)
100m motýlek - semifinále (ženy)
03:35, konec
400m volný styl - finále (muži)
03:50, konec • Vítěz: A. Hafnaoui (TUN)
400m polohový závod - finále (ženy)
04:10, konec • Vítěz: J. Ohašiová (JPN)
100m prsa - semifinále (muži)
04:30, konec
4 x 100 m volným stylem - finále (ženy)
04:45, konec • Vítěz: Austrálie
100m znak - rozplavby (ženy)
12:00, konec
200m volný styl - rozplavby (muži)
12:20, konec
100m prsa - rozplavby (ženy)
12:40, konec
100m znak - rozplavby (muži)
13:10, konec • Vítěz: K. Kolesnikov (RUS)
400m volný styl - rozplavby (ženy)
13:30, konec • Vítěz: K. Ledeckyová (USA)
4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži)
14:00, konec • Vítěz: Itálie
Skeet - den první (ženy)
02:00, konec
Vzduchová pistole - kvalifikace (ženy)
02:00, konec
Skeet - den první (muži)
03:00, konec
Vzduchová pistole - finále (ženy)
04:15, konec • Vítěz: V. Bacaraškinová (ROC)
Vzduchová puška - kvalifikace (muži)
06:00, konec
Vzduchová puška - finále (muži)
08:30, konec • Vítěz: W. Shaner (USA)
Individuální závod (ženy)
06:25, konec • Vítěz: A. Kiesenhoferová (AUT)
Týmová soutěž - kvalifikace (ženy)
02:30, konec
Týmová soutěž - ČF, SF a F (ženy)
06:45, konec • Vítěz: Jižní Korea
Celodenní liveblog
03:00, konec
Smíšená čtyřhra - čtvrtfinále
03:00, konec
Dvouhra (muži, ženy) - 2. kolo
07:00, konec
Smíšená čtyřhra - semifinále
13:00, konec
Celodenní program
04:00, konec
Celodenní přehled
05:00, konec
Kvalifikace žen
03:00, konec
Fleret, jednotlivci (ženy)
02:00, konec • Vítěz: L. Kieferová (USA)
Kord, jednotlivci (muži)
02:30, konec • Vítěz: R. Cannone (FRA)
Do 57 kg - předkolo, OF, ČF a SF (ženy)
03:00, konec
Do 68 kg - předkolo, OF, ČF a SF (muži)
03:14, konec
Do 57 kg - opravy, o bronz, finále (ženy)
12:00, konec • Vítěz: A. Zoloticová (USA)
Do 68 kg - opravy, o bronz, finále (muži)
12:15, konec • Vítěz: U. Rašitov (UZB)
Závod mužů
23:30, konec • Vítěz: K. Blummenfelt (NOR)
Indie - Austrálie
11:30, konec • 1:7 (Sk. A)
Japonsko - Argentina
12:00, konec • 1:2 (Sk. A)
Španělsko - Nový Zéland
13:45, konec • 3:4 (Sk. A)
Jižní Afrika - Nizozemsko
14:15, konec • 3:5 (Sk. B)
Velká Británie - Německo
02:30, konec • 1:2 (Sk. A)
Austrálie - Španělsko
03:00, konec • 3:1 (Sk. B)
Japonsko - Čína
04:45, konec • 3:4 (Sk. B)
Nový Zéland - Argentina
05:15, konec • 3:0 (Sk. B)
Jihoafrická republika – Itálie
03:00, konec • 2:21 (Sk. A)
Maďarsko – Řecko
04:30, konec • 9:10 (Sk. A)
USA – Japonsko
07:00, konec • 15:13 (Sk. A)
Austrálie – Černá Hora
08:30, konec • 10:15 (Sk. B)
Srbsko – Španělsko
11:20, konec • 12:13 (Sk. B)
Chorvatsko – Kazachstán
12:50, konec • 23:7 (Sk. B)
Matúš Juráček - Tato Primera
23:41, konec • Vítěz: Juráček
*Lucie Pudilová - Talita Bernardoová
00:17, konec • Vítěz: Bernardoová
Marcin Naruszczka - Samuel Krištofič
00:51, konec • Vítěz: Krištofič
Randy Costa - Adrian Yanez
01:15, konec • Vítěz: Yanez
Miranda Mavericková - Maycee Barberová
01:42, konec • Vítěz - Barberová
Darren Elkins - Darrick Minner
02:15, konec • Vítěz - Elkins
Kyler Phillips - Raulian Paiva
02:45, konec • Vítěz - Paiva
Cory Sandhagen - T. J. Dillashaw
03:25, konec • Vítěz: Dillashaw
Celodenní liveblog
03:15, konec
Street - kvalifikace a finále (muži)
01:30, konec • Vítěz: J. Horigome (JPN)