Menu

Další »

Olympijské hry

02:00 , konec

Olympijské hry - Jezdectví

10:00 , konec

Olympijské hry - Vzpírání

04:50 , konec

04:50 , konec

09:00 , konecVítěz: Li Fa-pin (CHI)

12:50 , konecVítěz: L. Čchen (CHN)

Olympijské hry - Judo

04:00 , konec

04:00 , konec

10:00 , konecVítěz: U. Abeová (JPN)

10:34 , konecVítěz: H. Abe (JPN)

Olympijské hry - Vodní slalom

06:00 , konec

06:00 , konec

Olympijské hry - Veslování

02:00 , konec

02:20 , konec

02:40 , konec

02:50 , konec

03:00 , konec

03:20 , konec

03:40 , konec

03:50 , konec

04:00 , konec

04:40 , konec

05:20 , konec

05:40 , konec

06:00 , konec

06:10 , konec

Olympijské hry - Plavání

03:30 , konecVítěz: Ch. Kalisz (USA)

03:35 , konec

03:50 , konecVítěz: A. Hafnaoui (TUN)

04:10 , konecVítěz: J. Ohašiová (JPN)

04:30 , konec

04:45 , konecVítěz: Austrálie

12:00 , konec

12:20 , konec

12:40 , konec

13:10 , konecVítěz: K. Kolesnikov (RUS)

13:30 , konecVítěz: K. Ledeckyová (USA)

14:00 , konecVítěz: Itálie

Olympijské hry - Střelba

02:00 , konec

02:00 , konec

03:00 , konec

04:15 , konecVítěz: V. Bacaraškinová (ROC)

06:00 , konec

08:30 , konecVítěz: W. Shaner (USA)

Olympijské hry - Silniční cyklistika

06:25 , konecVítěz: A. Kiesenhoferová (AUT)

Olympijské hry - Lukostřelba

02:30 , konec

06:45 , konecVítěz: Jižní Korea

Olympijské hry - Badminton

03:00 , konec

Olympijské hry - Stolní tenis

03:00 , konec

07:00 , konec

13:00 , konec

Olympijské hry - Box

04:00 , konec

Olympijské hry - Jachting

05:00 , konec

Olympijské hry - Skoky do vody

08:00 , konec

Olympijské hry - Sportovní gymnastika

03:00 , konec

Olympijské hry - Šerm

02:00 , konecVítěz: L. Kieferová (USA)

02:30 , konecVítěz: R. Cannone (FRA)

Olympijské hry - Taekwondo

03:00 , konec

03:14 , konec

12:00 , konecVítěz: A. Zoloticová (USA)

12:15 , konecVítěz: U. Rašitov (UZB)

Olympijské hry - Triatlon

23:30 , konecVítěz: K. Blummenfelt (NOR)

Olympijské hry - Pozemní hokej (muži)

11:30 , konec1:7 (Sk. A)

12:00 , konec1:2 (Sk. A)

13:45 , konec3:4 (Sk. A)

14:15 , konec3:5 (Sk. B)

Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy)

02:30 , konec1:2 (Sk. A)

03:00 , konec3:1 (Sk. B)

04:45 , konec3:4 (Sk. B)

05:15 , konec3:0 (Sk. B)

Olympijské hry - Vodní pólo (muži)

03:00 , konec2:21 (Sk. A)

04:30 , konec9:10 (Sk. A)

07:00 , konec15:13 (Sk. A)

08:30 , konec10:15 (Sk. B)

11:20 , konec12:13 (Sk. B)

12:50 , konec23:7 (Sk. B)

Oktagon MMA

*23:41 , konecVítěz: Juráček

00:17 , konecVítěz: Bernardoová

00:51 , konecVítěz: Krištofič

UFC Fight Night

01:15 , konecVítěz: Yanez

01:42 , konecVítěz - Barberová

02:15 , konecVítěz - Elkins

02:45 , konecVítěz - Paiva

03:25 , konecVítěz: Dillashaw

OH - 3×3 Basketbal

03:15 , konec

Olympijské hry - Surfing

00:00 , konec

03:20 , konec

Olympijské hry - Skateboarding

01:30 , konecVítěz: J. Horigome (JPN)